Finin group, s.r.o.


Na Poříčí 1074/9, Praha 1 110 00

Společnost Finin group, s.r.o. je investiční zprostředkovatel registrovaný Českou národní bankou. Naší hlavní specializací je investiční poradenství a zprostředkování obchodů s cennými papíry zalistovaných na newyorské burze NYSE a elektronickém trhu EASDAQ, které vykonáváme na základě osvědčení o registraci investičního zprostředkovatele od ČNB.

Jsme také schopni zajistit realizaci burzovních obchodů po celém světě.

Investujte chytře:
- Akcie
- ETF
- Dluhopisy
- Komodity.

Od roku 2016 jsme zavedli nový ceník investičních služeb. Jako jediní jsme zavedli paušální ceník, což našim klientům výrazně ušetřilo jejich náklady spojené s obchodováním. Se zvýšenou poptávkou po dalších produktech jsme se rozhodli rozšířit naše portfolio nabízených služeb, a proto jsme momentálně schopni zajistit také odkup některých korporátních dluhopisů v rámci neveřejných nabídek nebo zprostředkování obchodů s komoditami a ETF produkty.

V současné době jsme se začali zajímat také o oblast developmentu a plánujeme zahájit přípravu prvního projektu v Praze.

Telefon:
+420 222 264 870

Email:
info@finingroup.cz

Web:
http://www.finingroup.cz

GPS: 50°5′22.85″ N, 14°25′54.37″ E

QR kód firmy Finin group, s.r.o.

Plánování trasy
Výběr blízké firmy zde


Naše stavební firma zajišťuje vše od vytvoření investičních záměrů, přes zajištění financování, projekci až po samotnou realizaci a s ní spojenou inženýrskou činností.

Související články
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Investiční činnost a správu nemovitostí zajišťuje firma A.K.F. Správa nemovitostí a.s.
Investiční činnost a správu nemovitostí zajišťuje firma A.K.F. Správa nemovitostí a.s.

Dlouholeté zkušenosti se správou budov jsou naší oporou při dalších jednáních. Mezi tyto služby zahrnujeme správu nemovitostí, prodej a pronájem nebo také údržbu a to po celé Praze. V této oblasti zajišťujeme kompletní servis.


Investiční činnost i developerské projekty jsou pro nás stěžejní
Investiční činnost i developerské projekty jsou pro nás stěžejní

Developerské projekty i investiční činnost si žádají precizní servis, který neopomíjí individualitu každého zákazníka. Pokud si i vy přejete kvalitní architektonické zpracování, ale současně se snažíte být ohleduplní k životnímu prostředí, jste rozhodně na správné adrese. Firma A.K.F správa nemovitostí dokáže splnit všechny zmiňované požadavky.


Kanadské dřevostavby a rodinné domky
Kanadské dřevostavby a rodinné domky

Poznejte výjimečný pocit, když poprvé vstoupíte do svého domova. Okouzlí vás příjemná atmosféra, krásný a elegantní dům, který již na první pohled bude lákat svou moderností a přitom bude splňovat prvky útulného a hezkého bydlení. Takové jsou kanadské dřevostavby a rodinné domy, které vám může postavit firma HOLIDAY-PACIFIC HOMES-BOHEMIA, spol. s.r.o.