Studio MPilates


Zdoňovská 2992/15, Praha 9 - Horní Počernice 193 00
Studio MPilates se sídlem v Praze Počernicích je studio zdravého pohybu, s nabídkou masáží a kosmetického ošetření. Nabízíme například pilates, což je inteligentní cvičení pro všechny věkové kategorie, pro ženy i pro muže, při kterém propojíte tělo i mysl. Je vhodné především jako prevence bolestí zad, uvolnění krční páteře a protažení celého těla.? Dále nabízíme lekce jógy, pro pokročilé lekce tabaty - kruhový trénink, což je efektivní metoda pro spalování tuků.
Léčebné terapie nabízí terapie reiki, harmonizace čaker, čistící tělové svíce, kineziologické tejpování, Dornovu metoda). Pro všechny věkové kategorie je u nás vhodná metoda SM SYSTÉM, což je stabilizační a mobilizační systém - spirální stabilizace páteře za pomoci elastického lana. Účinná léčba skoliozy. Vhodné při bolestech zad i jako prevence. A výhradně pro muže nabízíme lekce Zdravá záda pro muže, které jsou zaměřeny na správné dýchání, posílení středu těla a protažení.
Dále nabízíme kosmetické ošetření jako je například. čištění pleti, chemický peeling, produlužování řas, depilace a ošetření pro teenagery a součástí naší nabídky je také velké množství různých masáží (např. lymfatická masáž a hloubková masáž).

Naše činnost:
- masáže (např. lymfatická masáž a hloubková masáž).
- kosmetické ošetření
- pilates
- jóga
- léčebné terapie (reiki, harmonizace čaker, čistící tělové svíce, kineziologické tejpování, Dornova metoda)
- lekce SM SYSÉM
- lekce Zdravá záda pro muže
a další.

Naše studio sídlí v Praze 9 na ulici Zdoňovská 2992/15.

Produkty
  • kroužky podle oborů, různé činnosti zájmů, využití volného času
  • masáže horkými lávovými kameny, relaxační masáže, kondiční cvičení, sportovní rehabilitace, fyzikální terapie
  • masáž obličeje a krku, pleťové masky a peeling, ošetření pleti, permanentní make-up, prodlužování řas, modelace umělých nehtů

Ubytování v hotelu Brixen Havlíčkův Brod, svatby, firemní školení, kavárna, vlastní parkoviště.

Ubytování v hotelu Brixen Havlíčkův Brod, svatby, firemní školení, kavárna, vlastní parkoviště

Obuvnický materiál pro ševce, opraváře i menší výrobce obuvi, velkoobchod Praha.

Obuvnický materiál pro ševce, opraváře i menší výrobce obuvi, velkoobchod Praha

Související články
Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti

5R Studio

Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti

Péče o krásu a zdraví je důležitou součástí života ženy v každém věku. Proto zajisté uvítáte všechny kvalitní metody, díky kterým si dopřejete zdravý a mladistvý vzhled třeba formou chemického peelingu, který omlazuje a vyhlazuje vrásky. Kompletní péči vám poskytne kosmetický salón 5R Studio v Brně.


Léčení bolesti kloubů – rameno, loket, koleno, kyčel

Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti

Léčení bolesti kloubů – rameno, loket, koleno, kyčel

Problémy s klouby patří k nejčastějšímu onemocnění nejen dospělých, ale i dětí. Onemocnění bývá bolestivé a snižuje nejen možnost pohybu, ale také celkovou kvalitu života. Nejčastějším důvodem těchto potíží bývá artróza. Pokud chcete s touto nepříjemností jednou provždy skoncovat, svoji pomoc vám poskytne Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti v Opavě.


Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské lázně Karlova Studánka

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro rodiny s dětmi, pro seniory, lyžařské pobyty, wellness pobyty pro dva a mnoho dalšího. Zažijete nečekané a nespoutané zážitky i na eko farmě, jízdu na koních nebo úplně nový, úžasný a luxusní whirpool.


Výchova nemá dítěti uškodit

Vztahy jinak - Libuše Jíšová

Výchova nemá dítěti uškodit

Být dobrým rodičem není jednoduché. Pokud si nejste zcela jisti, jestli jdete tou správnou cestou, pak je nejlepším řešením navštívit odbornou poradnu, ve které zjistíte, kam máte své kroky směrovat. Paní Libuše Jíšová se mezilidskými vztahy zabývá už dlouhou dobu.


Firemní články
Studio MPilates Praha, studio zdravého pohybu, jóga, pilates, masáže, prevence bolestí zad, krku

Studio MPilates Praha, studio zdravého pohybu, jóga, pilates, masáže, prevence bolestí zad, krku

Studio MPilates Praha nabízí služby zdravého pohybu jako je jóga, pilates, tabata, kruhový trénink s nabídkou masáží a kosmetického ošetření.