Centrotrade Deutschland GmbH
Prodej přírodního kaučuku a latexu
Dceřinná společnost Centrotrade GmbH

Přírodní kaučuk a latex.

Prodej přírodního kaučuku a latexu v České republice a na Slovensku.
Prodej předvulkanizovaných latexů Revultex, PVultex přímo od výrobců (Revertex, Muang Mai Guthrie).

Přední světový výrobce (Halcyon Agri group) a dodavatel všech typů přírodního kaučuku a latexu, a to nejen ze zemí jihovýchodní Asie (Thajsko, Malajsie, Vietnam, Indonesie, Sri Lanka, Papua-Nová Guinea, Filipíny, Indie), ale taktéž i z Afriky (Pobřeží Slonoviny, Ghana, Nigerie, Kamerun, Liberie), či dokonce i ze Střední a Jižní Ameriky (Guatemala).

V současné době je Centrotrade Deutschland GmbH významným dodavatelem přírodního kaučuku pro všechny hlavní světové výrobce pneumatik (mj. pro skupinu Continental, a to včetně Barum, Matador, Semperit, aj).

Na českém trhu je jedním z hlavních dodavatelů kaučuku skupině ČGS (Mitas, Rubena) a taktéž patří i mezi významné dodavatele největší ryze české obchodní společnosti s přírodním kaučukem a latexem, firmy Stema Otrokovice spol. s r.o.

Kromě zmíněného je Centrotrade Deutschland GmbH též dodavatelem předvulkanizovaných přírodních latexů Revertex, PVultex a Vitex a okrajově též i syntetických kaučuků (SKI 3, SKD, SBR, EPDM a dalších).

Dodávky jsou realizovány buď jako celokontejnerové z jednotlivých zemí původu, či dílčí z vlastních skladů umístěných v Hamburku, Hannoveru, Rotterdamu a Antverpách.

Díky členství v hlavních světových asociacích společností, zabývajících se obchodem s přírodním kaučukem - RTAE (Rubber Trade Association of Europe), RTANA (Rubber Trade Association of North America), jakož i v hlavních světových burzách obchodujících s přírodním kaučukem - TOCOM (Tokyo Commodity Exchange), MRE (Malaysian Rubber Exchange), SICOM (Singapore Commodity Exchange) jsou společnosti skupiny Centrotrade dodavateli kvalitních surovin s možností realizace dlouhodobých kontraktů (LTC).

Centrotrade GmbH má sídlo v Eschbornu (u Franfurktu n/M) a pobočku v Hamburku. Je součástí skupiny Halcyon Agri Co.Ltd. se sídlem v Singapuru, která je vlastníkem platnáží v Malajsii a Kamerunu a s výrobními závody v Malajsii, Thajsku, Indonésii, Číně, Pobřeží Slonoviny a Kamerunu.

K vlastnímu nákupu surovin na burzách byly založeny dceřinné společnosti v Singapuru (Centrotrade Singapore Pte. Ltd.) a Kuale Lumpur (Centrotrade Commodities Malaysia Sdn. Bhd.). Doávky vietnamského kaučuku a latexu jsou zajišťovány přes vlastní zastupitelskou síť v této zemi.


Centrotrade GmbH je držitelem certifikátu řízení jakosti ISO 9001.


Slogan:

Prodej přírodního kaučuku a latexu v Česku a na Slovensku


Katalog firem:    

Průmyslové chemikálie

,  
Štítky:

přírodní kaučuk prodej předvulkanizovaný latex Revultex természetes gum, természetes latex, PVultex