Autoškola Vocílka


Lidická 2240, Roztoky 252 63
Chcete se naučit opravdu řídit? Potom neváhejte a využijte služeb Autoškoly Vocílka.

V naší autoškole se zaměřujeme na výcvik a výuku řidičů, kondiční jízdy i profesní školení.

Naučíme Vás ovládat vozidla všech kategorií, autobus, motocykl i traktor.

V naší autoškole lze získat řidičské oprávnění na:
- motocykl A, A1, A2
- osobní automobil B, B+E
- nákladní automobil C, C+E
- autobus D, D+E
- traktor.

Pro vlastníky ŘP nabízíme také kondiční jízdy. Podle konkrétního požadavku zákazníka můžeme nabídnout individuální schéma výcviku v závislosti na jeho účelu.

Provádíme také profesní školení řidičů. Profesní školení se týká, těch řidičů, kteří řídí motorové vozidlo, k jehož řízení opravňuje řidičské oprávnění skupiny C, C+E, D a D+E nebo podskupiny C1, C1+E, D1 a D1+E nebo řidičské oprávnění uznávané jako rovnocenné. Školení se dělí na vstupní a pravidelné.

Chcete se stát učitelem autoškoly? U nás můžete absolvovat kurz. Výuka probíhá v moderně vybavených a klimatizovaných učebnách. Výcvik provádíme na současných automobilech a motocyklech. Našimi lektory jsou zkušení učitelé výuky a výcviku, dopravní policisté, zkušení komisaři, pracovníci odborů dopravy.

Produkty
  • jízda s instruktorem, výuka dopravních značek a pravidel silničního provozu, příprava řidiče na provoz, získání řidičského průkazu

Maso z českých chovů, tradiční masné výrobky, ZEMAN maso - uzeniny.

Maso z českých chovů, tradiční masné výrobky, ZEMAN maso - uzeniny

Autorizovaný prodej a servis vozů Renault, Dacia a Škoda. Autobazar Kladno.


Související články
Kondiční jízdy - Autoškola Popelka, Hradec Králové

Jaromír Popelka

Kondiční jízdy - Autoškola Popelka, Hradec Králové

Naučit se dobře řídit automobil je velké umění. Na začátku se nám to zdá nemožné, ale jsou mnozí z nás, kteří se do toho doslova hrnou. Naštěstí jsou zde ty správné orgány, jakým je i Jaromír Popelka, vlastnící Autoškolu, které nás naučí, jak se máme správně v silničním provozu a na ulicích a dálnicích chovat. Tato autoškola zajistí také kondiční jízdy.


Vaše první úspěšné kroky k samostatné jízdě vede autoškola

Jaromír Popelka

Vaše první úspěšné kroky k samostatné jízdě vede autoškola

Toužíte se stát aktivním řidičem, rozšířit svoje profesní uplatnění v oblasti řízení nebo se v ježdění zdokonalit? Vaše ambice jsou namířené správně! Jde o to nejen vlastnit řidičské oprávnění, ale také aktivně jezdit. Vaše první i průběžné kroky vedou přes autoškolu Popelka Hradec Králové.


Autoškola Havířov - osobní přístup, autotrenažér i výběr z různých typů vozidel

Autoškola Pollak s.r.o.

Autoškola Havířov - osobní přístup, autotrenažér i výběr z různých typů vozidel

Mít v dnešní době řidičský průkaz je téměř nezbytné a otázku, která autoškola v našem okolí je ta pravá, si klade celá řada nejen čerstvě osmnáctiletých. Ať už potřebujete dobře řídit kvůli dojíždění do práce či školy, kvůli služebním cestám nebo výletům, v bohatě vybavené Autoškole Pollak Havířov najdete kvalitní výuku, osobní přístup zkušených instruktorů i trenažér.


Autoškola není strašák, požadujte lidský a rodinný přístup

Autoškola Praha 9

Autoškola není strašák, požadujte lidský a rodinný přístup

První zkušenosti s řízením motorového vozidla jsou velmi důležité. Autoškola není jen prostředek pro získání řidičského průkazu, musí dotyčnou osobu opravdu něco naučit, předat cenné rady a připravit na řidičskou praxi. Při výběru autoškoly se zaměřte na to, aby byla profesionální, spolehlivá, měla dobré jméno a především aby byla oblíbená pro vstřícnost i lidský a rodinný přístup. Jaká autoškola v Praze 9 tyto požadavky splňuje?


Firemní články
Autoškola Vocílka - Roztoky u Prahy (Středočeský kraj)

Autoškola Vocílka - Roztoky u Prahy (Středočeský kraj)

Autoškola Vocílka se sídlem v Roztokách u Prahy se již od roku 2004 zaměřuje na výcvik a výuku řidičů, kondiční jízdy a profesní školení. Součástí naší nabídky je také kurz učitele autoškoly.