Jan Pekař Rexinus


J. Švermy 250, Droužkovice 431 44

Firma Jan Pekař Rexinus se zaměřuje na uměleckořemeslné práce. Provádíme štukatérské práce, vyrábíme a instalujeme sádrové štuky, ozdoby či plastiky. Nabízíme také sochařské práce, zhotovujeme a opravujeme prvky z přírodního kamene a výrobíme sochy.
Další činností, kterou se zabýváme je restaurování a obnova kulturních a uměleckých památek, štukových omítek či výzdob. Rekonstruujeme a renovujeme historické objekty a veškerým zakázkám věnujeme mimořádnou péči od návrhu až po konečnou realizaci.

Činnost:
- uměleckořemeslné práce
- štukatérské práce, štukatérství
- sochařské práce
- restaurování kulturních památek.

Naše firma působí v oboru kamenosochařství a restaurátorství řadu let a máme bohaté zkušenosti. Pokud Vás zaujala naše nabídka a hledáte někoho, kdo Vám obnoví štukové výzdoby nebo zajistí sochařské práce, kontaktuje nás. Sídlíme na adrese J. Švermy 250, Droužkovice, okres Chomutov.

IČ: 66130972
Okres: Chomutov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jan Pekař

Telefon:
+420 739 992 481

Email:
giovanni.stucca@seznam.cz

Web:
https://www.edb.cz/firma-971228-jan-pekar-drouzkovice

Kontaktní osoby:

Jan Pekař
funkce: majitel
tel: +420 739 992 481
email: giovanni.stucca@seznam.cz


GPS: 50°25′53.9″ N, 13°25′24.6″ E

QR kód firmy Jan Pekař Rexinus

Lékárna Na Náměstí Ing. Ladislav Brada




Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Čištění a oprava studní i zemní a zednické práce

Ing. Luděk Páleníček, Ph.D.

Čištění a oprava studní i zemní a zednické práce

Pokud vlastníte studnu, byla by velká škoda ji nepoužívat. Studny však vyžadují pravidelnou údržbu a v případě několikaletého nevyužívání i náročnější opravu. Studna může sloužit jako zdroj pitné vody, stejně jako zdroj vody zahradní. Je jen na vás, jak potenciálu studny využijete. Potřebujete-li dostat vaši studnu opět do provozu, firma Páleníček z Martinic u Holešova se o to postará. Zajišťuje čištění studní a jejich opravy a údržby, ale také třeba zemní práce a terénní úpravy.


Vrtání a řezání betonu diamantem zaručuje maximálně efektivní výsledky

BBG-BENDA, s.r.o.

Vrtání a řezání betonu diamantem zaručuje maximálně efektivní výsledky

Diamantové nástroje na řezání a vrtání betonu či železobetonu s ocelovými armaturami jsou snadnou cestou k dosažení rychlých, přesných a efektivních výsledků nejen při rekonstrukcích pozemních a inženýrských staveb.


Kamenictví Škrobánek: Vyrábíme vkusné náhrobky za příznivou cenu

Kamenictví Škrobánek

Kamenictví Škrobánek: Vyrábíme vkusné náhrobky za příznivou cenu

Kámen je základní stavební materiál a má proto velké využití. Z kamene se nedělají jen žulové a mramorové náhrobky, ale také kuchyňské desky a krby. Nabízíme vám veškeré kamenné výrobky. Naši práci děláme poctivě, tradiční formou a s láskou k řemeslu.


Onyxová stěna - luxusní prvek, který již nemusíte obdivovat jen ve vile Tugendhat

BETON. A KAMEN. AUG-FRED

Onyxová stěna - luxusní prvek, který již nemusíte obdivovat jen ve vile Tugendhat

Když se řekne onyxová stěna, snad každému se vybaví slavná vila Tugendhat. Onyxová stěna ve věhlasné brněnské vile funguje v minimalistickém interiéru jako výrazný designový prvek, který vyniká nejen svou hrou se světlem. A stejně dobře může onyx posloužit i u vás doma, kde posune vzhled celého bydlení o několik tříd výše a dodá mu nádech luxusu. Ať už se rozhodnete o umístění do obývacího pokoje, kuchyně nebo třeba koupelny.