Šifra - ALF s.r.o.


Hladnovská 259/128, Ostrava-Muglinov 712 00
Oficiální stránky florbalového obchodu
ALF FLOORBALL SHOP.

Prodej, maloobchod:
-hole, masky, boty, násady, míče, tašky,
potítka, čelenky, vaky, výstroje, čepele,
dresy, chrániče, školní sady.

Produkty
  • motokárové trati, půjčovna motokár, aquaparky a sauny, kryté plavecké bazény, tenisové kurty, golfové areály


Související články
Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

PROSPORT PRAHA s.r.o.

Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

Zabýváte se prodejem sportovních potřeb, sportovního oblečení a obuvi nebo sháníte kvalitní sportovní zboží renomovaných značek? Velkoobchodní i maloobchodní prodej se sportovním zbožím všeho druhu PROSPORT PRAHA je v každém případě spolehlivým partnerem. A nechybí ani přehledný e-shop s pestrou nabídkou.


Vojenský materiál a technika na e-shopu ARMPEX

ARMPEX s.r.o.

Vojenský materiál a technika na e-shopu ARMPEX

Nejen originální armádní zboží, ale i vybavení pro turistiku, kempování a volný čas. To vše najdete na e-shopu ARMPEX nebo v kamenném obchodě v Kumburském Újezdu. Nabízíme široký sortiment nejrůznějšího vojenského zboží, prodáváme vojenský materiál, výstroj i techniku. Pořídíte u nás také nejrůznější vojenské, ale i outdoorové oblečení.


Kulečníkové stoly s tříletou zárukou pro herny i soukromé využití

Vítězslav Kučera

Kulečníkové stoly s tříletou zárukou pro herny i soukromé využití

Firma Kučera Billiards se zabývá výrobou kulečníků jak ve standardním provedení, tak i na zakázku dle specifických požadavků klienta. Pořídíte zde kulečníkové stoly i veškeré kulečníkové potřeby včetně komplexních služeb, tedy dodávky, montáže, servisu i renovace.


Revize komínů nechte na odbornících z Frýdlantu nad Ostravicí

Komíny - Krby s.r.o.

Revize komínů nechte na odbornících z Frýdlantu nad Ostravicí

Pokud máte na domě komín, neměli byste zapomínat na jeho kontrolu. Nekvalitně zkonstruované či zchátralé komíny totiž mohou způsobit požár. Revize komínů ovšem nemůže dělat jen tak někdo, nýbrž pouze odborně způsobilý člověk s živnostenským oprávněním v oboru kominictví. Pokud potřebujete revizi či vložkování komínů, máme pro vás řešení – obraťte se na firmu Komíny - Krby s.r.o. Luboš Czyž z Frýdlantu nad Ostravicí.


Firemní články
Eshop, prodej florbalové vybavení Ostrava, hokejky, oblečení, florbalky

Eshop, prodej florbalové vybavení Ostrava, hokejky, oblečení, florbalky

Florbalový specialista Šifra-ALF s.r.o. prodává širokou nabídku florbalového vybavení pro hráče hrající florbal na všech úrovních. Kompletní florbalové vybavení pro hráče a brankáře si můžete objednat z pohodlí domova v eshopu Florbalky.com nebo navštivte kamennou prodejnu v Ostravě – Muglinov. Hledáte florbalové vybavení za nejlepší ceny? Vybírejte z široké nabídky na Florbalky.com Eshop, prodej: - kvalitní florbalové vybavení - značky - FatPipe, Zone, Salming, Unihoc, Canadien, Exel, Kronstrand, Karhu a Sona - hole, florbalky - čepele - brankářské masky - oblečení - branky - shafty - tašky, vaky, batohy - doplňky - školní sety a sady do škol - sálová obuv - bandáže, ortézy - florbalové šperky - florbalové míčky. U nás si vyberete florbalové vybavení, které Vás potěší nejen cenou.