Jesis CZ s.r.o.
Životní prostředí


Paní Zdislavy 2353, Česká Lípa 470 01
Společnost Jesis CZ s.r.o. se zabývá řešením problematiky ochrany životního prostředí. Věnujeme se otázkám odpadového hospodářství, likvidaci starých ekologických zátěží, hydrogeologii a managementu v oblasti péče o životní prostředí. Mezi zadavatele prací patří jak menší soukromé firmy a obce, tak velké organizace a státní správa.

Odpadové hospodářství, nakládání s ostatními a nebezpečnými odpady:
- poradenská činnost v oblasti odpadového hospodářství
- evidence odpadů
- manipulace s nebezpečnými odpady, odstraňování nebezpečného odpadu
- monitoring průniku kontaminantů ze zdroje znečištění do prostředí
- sanace, návrhy, realizace nápravných opatření.

V oblasti přírodních věd našim klientům nabízíme monitoring podzemních i povrchových vod, vyhodnocování a odstraňování starých ekologických zátěží a také monitoring horninového prostředí v oblastech znečištění.

Dále se věnujeme poradenství v oblasti životního prostředí. Zpracováváme posudky o vlivu staveb, výrobků a technologií na životní prostředí dle platné legislativy včetně EIA, poskytujeme poradenství v oblasti legislativy životního prostředí a hydrogeologie, vytváříme odborné podklady pro zpracování managementových plánů, zpracováváme přírodovědné průzkumy a podklady pro státní správu i soukromý sektor.

Spolupracujeme s týmem odborníků ze všech oblastí přírodních věd.

Naleznete nás na adrese Paní Zdislavy 2353, Česká Lípa.

Produkty
  • vyklízení odpadů, nakládka odpadů, třídění odpadu, zajištění recyklace odpadu, přistavování kontejnerů
  • projektová dokumentace, ekologická zařízení, ochrana krajiny, využití a recyklace odpadů, ochrana životního prostředí

Specializovaný prodej barev Žďár nad Sázavou, fasádní omítky, ochranné nátěry na dřevo i kov.

Specializovaný prodej barev Žďár nad Sázavou, fasádní omítky, ochranné  nátěry na dřevo i kov

Kompletní nabídka manipulační techniky Toyota.


Související články
Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

GORO, spol. s r.o.

Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

Legionella není jenom název zákeřné nemoci používaný v historii, protože se s ní můžeme setkat i v dnešní době. Bakterie Legionelly se běžně vyskytují ve vodě a vodních systémech nejčastěji v bojlerech, teplovodních potrubích nebo klimatizacích. A právě díky kvalitním úpravnám vody se již běžně s touto chorobou nesetkáme. Společnost GORO spol., s.r.o. je na trhu již 27 let a moc dobře ví, co je v této oblasti důležité.


Výkup papíru a železného odpadu zprostředkovávají sběrny a kovošrot

Demonta T, s.r.o. - Centrála

Výkup papíru a železného odpadu zprostředkovávají sběrny a kovošrot

Sběrné suroviny hrají obrovskou roli nejenom v oblasti recyklace. Máte-li k dispozici kovový odpad nebo hromady papíru, neváhejte jej odevzdat sběrnám a kovošrotu. Demonta T, s.r.o. se postará o veškeré náležitosti při zpracování papírového i kovového odpadu. Přistavení kontejneru, zajištění odvozu, zpracování a následná likvidace není pro specialisty žádný problém.


Svoz a likvidace biologického odpadu pro soukromé osoby i města

ROBICONT Robert Lučan

Svoz a likvidace biologického odpadu pro soukromé osoby i města

Třídit odpady je výhodné z mnoha důvodů. To platí dvojnásob pro biologický odpad, který má velmi bohaté využití, a to z hlediska dalšího nakládání a zpracování. Biologický odpad může posloužit například jako kvalitní hnojivo, neboť obsahuje mnoho živin, a navíc se v půdě dokáže plně rozložit. Třízení tohoto odpadu je navíc velmi efektivní, díky čemuž jsou snižovány náklady na likvidaci ostatních odpadů.


Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing

E-expert, spol. s r.o.

Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing

Vyřízení dotace z OPŽP, environmentální outsourcing, posouzení vlivu staveb na životní prostředí i zpracování rozptylových a odborných posudků – to i mnohem víc vám nabízí společnost E – expert. Jsme stabilní konzultační společnost v oblasti energetiky a ekologie, která stále rozšiřuje své služby. Nabízíme konzultace v oblastech OPŽP, službu podnikový ekolog, pomoc při vypracování posudků, ale i řadu dalších služeb.


Firemní články
Ochrana životního prostředí Česká Lípa, odpadové hospodářství, ekologické likvidace, monitoring

Ochrana životního prostředí Česká Lípa, odpadové hospodářství, ekologické likvidace, monitoring

Naše firma Jesis CZ s.r.o. z České Lípy poskytuje poradenství v oblasti ekologie a životního prostředí, likvidace ekologických zátěží, péče o životní prostředí a odpadové hospodářství, hydrogeologie.