Bazény Rouha


Mostek 185, Mostek 544 75
Ať již se jedná o stavbu bazénu, montáž zastřešení nebo přestavbu bazénové technologie je Vám plně k dispozici ryze česká firma s tradicí a zkušenostmi Bazény Rouha.

Služby naší společnosti zahrnují nejen sériovou typovou výrobu bazénů, ale ve velkém rozsahu realizujeme také bazény dle specifických požadavků zákazníků.

Specializujeme se na výrobu dvou typů bazénů, a to plastových bazénů a fóliových bazénů. Možnosti z tvarů bazénů jsou obdélník s ostrými rohy, obdélník se zaoblenými rohy, ovál a kruh. Bazény nabízíme v několika standardních provedeních. Není však problém je vyrobit prakticky v jakémkoliv tvaru a velikosti.

Veškeré naše bazény můžete doplnit libovolným příslušenstvím, jako jsou například reflektory, protiproud, či vestavěné schodiště.

K bazénům neodmyslitelně patří také zastřešení, které prodlouží koupací sezónu až o čtyři měsíce. Zastřešení bazénu zvyšuje kvalitu vody, zabraňuje spadu nečistot a zvyšuje bezpečnost dětí. Další možností zastřešení je lamelové zakrytí bazénu.

Provádíme kompletní stavební práce od výkopu až po úpravu terénu kolem bazénu. Samozřejmostí je také servis. Provádíme odborný servis privátních bazénů, hotelových bazénů, bazénové technologie a příslušenství.

Teplou koupel pod širým nebem můžete také zažít s našimi koupacími sudy. Koupací sudy vyrábíme z modřínového dřeva a lze si je i pronajmout.

A aby byla naše nabídka komplexní, zakoupit u nás můžete i vířivé vany v kterých můžete zregenerovat své tělo i mysl.

Produkty
  • nadzemní bazény, zapuštěné bazény, posuvné zastřešení bazénů, přenosné zastřešení bazénů, bazénové příslušenství, údržba bazénů
  • plastové koše na prádlo, lopaty na sníh, plastové příbory, plastové tácky, plastové dózy na potraviny, plastové kuchyňské doplňky

Projektové práce, projekty rodinných a bytových domů, vyřízení dotací.

Projektové práce, projekty rodinných a bytových domů, vyřízení dotací

Prosklené a kovové konstrukce pro rodinné či veřejné stavby nebo jako moderní výlohy.

Prosklené a kovové konstrukce pro rodinné či veřejné stavby nebo jako moderní výlohy

Související články
Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Bazén s kvalitním zastřešením je investice, která má mít dlouholetou životnost a zajistit veškeré praktické využití, bezpečnost a komfort pro celou rodinu. K tomu patří i dokonalý design. Pokud hledáte firmu, která bazény nejen vyrábí a prodává, ale také myslí na rodiny, firma Bazény Desjoyaux, s.r.o. je vám k dispozici.


Rodinné bazény, které si zamilujete - to jsou bazény Desjoyaux

Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Rodinné bazény, které si zamilujete - to jsou bazény Desjoyaux

Nový bazén od společnosti Bazény Desjoyaux bude nabitý rodinnou atmosférou. Může pro Vás být obývacím pokojem, knihovnou, hernou, masážní místností, tělocvičnou, jídelnou i místem pro večerní posezení s přáteli - zkrátka prostorem, který si zamilujete! Tuto lásku již zakusilo více než 202.000 rodin z 5 kontinentů!


Dovoz vody do bazénu po celý rok

Agentura Hřivna Barrandov

Dovoz vody do bazénu po celý rok

Venkovní bazén už dnes patří k běžnému vybavení rodinného domu. V létě poskytuje prostor k ochlazení a zábavě zároveň. Napouštění venkovního bazénu zahradní hadicí by ale trvalo týden a stálo spoustu peněz. Od toho je tu Agentura Hřivna Barrandov, která zajišťuje dovoz vody do bazénu po celé Praze i okolí.


Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

Agentura Hřivna Barrandov

Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

V letních dnech je to rozhodně k nezaplacení. Mít se kde osvěžit a ovlažit. Bazény jsou velice oblíbené, a proto je zde tato unikátní možnost, jak si nechat napustit plný bazén vody. Dokonce je možná i teplá voda do vašeho bazénu.


Firemní články
Koupací sudy Trutnov, pronájem koupacího sudu již od 1200 Kč/den, dlouhá životnost a nepropustnost

Koupací sudy Trutnov, pronájem koupacího sudu již od 1200 Kč/den, dlouhá životnost a nepropustnost

Vyrábíme koupací sudy neboli kádě s vyhříváním uvnitř sudu pomocí nerezových kamen na dřevo, koupací sudy lze i pronajmout.