Jiří Rouha - Bazény

CZKRealizace bazénu na klíč

Ať již se jedná o stavbu bazénu, montáž zastřešení nebo přestavbu bazénové technologie je Vám plně k dispozici ryze česká firma s tradicí a zkušenostmi Bazény Rouha.

Služby naší společnosti zahrnují nejen sériovou typovou výrobu bazénů, ale ve velkém rozsahu realizujeme také bazény dle specifických požadavků zákazníků.

Specializujeme se na výrobu dvou typů bazénů, a to plastových bazénů a fóliových bazénů. Možnosti z tvarů bazénů jsou obdélník s ostrými rohy, obdélník se zaoblenými rohy, ovál a kruh. Bazény nabízíme v několika standardních provedeních. Není však problém je vyrobit prakticky v jakémkoliv tvaru a velikosti.

Veškeré naše bazény můžete doplnit libovolným příslušenstvím, jako jsou například reflektory, protiproud, či vestavěné schodiště.

K bazénům neodmyslitelně patří také zastřešení, které prodlouží koupací sezónu až o čtyři měsíce. Zastřešení bazénu zvyšuje kvalitu vody, zabraňuje spadu nečistot a zvyšuje bezpečnost dětí. Další možností zastřešení je lamelové zakrytí bazénu.

Provádíme kompletní stavební práce od výkopu až po úpravu terénu kolem bazénu. Samozřejmostí je také servis. Provádíme odborný servis privátních bazénů, hotelových bazénů, bazénové technologie a příslušenství.

Teplou koupel pod širým nebem můžete také zažít s našimi koupacími sudy. Koupací sudy vyrábíme z modřínového dřeva a lze si je i pronajmout.

A aby byla naše nabídka komplexní, zakoupit u nás můžete i vířivé vany v kterých můžete zregenerovat své tělo i mysl.


Katalog firem:    

Bazény

,

Plastové výrobky pro domácnost a sport

,
Štítky:

příslušenství, zastřešení, servis, koupací sudy, vířivé vany