Bazény Rouha


Mostek 185, Mostek 544 75
Telefon: +420 603 595 561

Ať již se jedná o stavbu bazénu, montáž zastřešení nebo přestavbu bazénové technologie je Vám plně k dispozici ryze česká firma s tradicí a zkušenostmi Bazény Rouha.

Služby naší společnosti zahrnují nejen sériovou typovou výrobu bazénů, ale ve velkém rozsahu realizujeme také bazény dle specifických požadavků zákazníků.

Specializujeme se na výrobu dvou typů bazénů, a to plastových bazénů a fóliových bazénů. Možnosti z tvarů bazénů jsou obdélník s ostrými rohy, obdélník se zaoblenými rohy, ovál a kruh. Bazény nabízíme v několika standardních provedeních. Není však problém je vyrobit prakticky v jakémkoliv tvaru a velikosti.

Veškeré naše bazény můžete doplnit libovolným příslušenstvím, jako jsou například reflektory, protiproud, či vestavěné schodiště.

K bazénům neodmyslitelně patří také zastřešení, které prodlouží koupací sezónu až o čtyři měsíce. Zastřešení bazénu zvyšuje kvalitu vody, zabraňuje spadu nečistot a zvyšuje bezpečnost dětí. Další možností zastřešení je lamelové zakrytí bazénu.

Provádíme kompletní stavební práce od výkopu až po úpravu terénu kolem bazénu. Samozřejmostí je také servis. Provádíme odborný servis privátních bazénů, hotelových bazénů, bazénové technologie a příslušenství.

Teplou koupel pod širým nebem můžete také zažít s našimi koupacími sudy. Koupací sudy vyrábíme z modřínového dřeva a lze si je i pronajmout.

A aby byla naše nabídka komplexní, zakoupit u nás můžete i vířivé vany v kterých můžete zregenerovat své tělo i mysl.

IČ: 01639455
DIČ: CZ7508053575
Okres: Trutnov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč

Telefon:
+420 603 595 561

Email:
rouha.jiri@seznam.cz

Web:


GPS: 50°29′6.86″ N, 15°41′23.35″ E

QR kód firmy Bazény Rouha

Výkopové a zemní práce Vysoká Libyně – dovoz a odvoz různých materiálů.

Výkopové a zemní práce Vysoká Libyně – dovoz a odvoz různých materiálů

Čištění kanalizací, odpadů, ucpaných umyvadel a toalet od Pavel Šafář.

Čištění kanalizací, odpadů, ucpaných umyvadel a toalet od Pavel Šafář
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Rodinné bazény, které si zamilujete - to jsou bazény Desjoyaux

Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Rodinné bazény, které si zamilujete - to jsou bazény Desjoyaux

Nový bazén od společnosti Bazény Desjoyaux bude nabitý rodinnou atmosférou. Může pro Vás být obývacím pokojem, knihovnou, hernou, masážní místností, tělocvičnou, jídelnou i místem pro večerní posezení s přáteli - zkrátka prostorem, který si zamilujete! Tuto lásku již zakusilo více než 202.000 rodin z 5 kontinentů!


Dovoz vody do bazénu po celý rok

Agentura Hřivna Barrandov

Dovoz vody do bazénu po celý rok

Venkovní bazén už dnes patří k běžnému vybavení rodinného domu. V létě poskytuje prostor k ochlazení a zábavě zároveň. Napouštění venkovního bazénu zahradní hadicí by ale trvalo týden a stálo spoustu peněz. Od toho je tu Agentura Hřivna Barrandov, která zajišťuje dovoz vody do bazénu po celé Praze i okolí.


Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

Agentura Hřivna Barrandov

Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

V letních dnech je to rozhodně k nezaplacení. Mít se kde osvěžit a ovlažit. Bazény jsou velice oblíbené, a proto je zde tato unikátní možnost, jak si nechat napustit plný bazén vody. Dokonce je možná i teplá voda do vašeho bazénu.


Plastové bazény dlouho vydrží a jsou téměř bezúdržbové

Bazény Kostelec

Plastové bazény dlouho vydrží a jsou téměř bezúdržbové

Přemýšlíte, že uděláte své rodince radost krásným novým bazénem? Skvělý nápad! Dejte si ale pozor, abyste zvolili ideální řešení odpovídající vašim požadavkům. Pokud si přejete bazén, který bude mít dlouhou životnost a nebude vás stát mnoho peněz ani starostí, jsou ideální volbou plastové bazény. Ty seženete například u společnosti Bazény Kostelec.