BRIA - SECURITY
Lukáš Klofera


Nepasice 105, Třebechovice pod Orebem 503 46
Naše společnost BRIA-SECURITY se zabývá řízením dopravy, bezpečnostní službou a úklidovými službami.

Mezi naše hlavní činnosti patří řízení provozu na pozemních komunikacích, které zajištuje tým prověřených a proškolených zaměstnanců. Nespoléhejte na semafory, které nejsou zdaleka tak efektivní, jako lidé, protože nejsou schopné pružně reagovat na vzniklé situace (například tvoření kolon).

Poskytujeme nejen úklid, ale celou škálu činností z oblasti čistoty a hygieny. Běžný denní či mimořádný úklid uvnitř objektů, úklid venkovních ploch a garáží či dodávku hygienických potřeb.
Úklidové služby jsme schopni poskytovat denně, kdykoliv během 24 hodin, 7 dní v týdnu. Můžeme Vám nabídnout své bohaté zkušenosti v oblasti: úklidové služby v administrativních budovách, či úklidové služby ve zdravotnických zařízeních.

Bria je také bezpečnostní agentura, která od dob svého vzniku poskytuje svým klientům služby jako profesionální bezpečnostní agentura v dále uvedeném rozsahu, a to zejména na území Královéhradeckého a Pardubického kraje. Fungujeme ale po celé České Republice.

Služby:
- řízení dopravy
- úklidové služby
- bezpečnostní agentura

Sídlíme v Třebechovicích pod Orebem, okres Hradec Králové. V oblasti Hradec Králové a okolí jsme připraveni poskytnout kompletní servis v oblasti úklidu a ostrahy.

Produkty
  • ostraha objektů, ochrana osob, pult centrální ochrany, zabezpečovací systémy, detektivní služby, zabezpečení domů
  • úklid domácnosti, úklid veřejných prostor, úklid staveb, mytí oken, vysávání koberců, žehlení prádla, utírání prachu, mytí podlah

Stavební práce, rekonstrukce na klíč nebo zateplení fasád od Stavby Rechych.

Stavební práce, rekonstrukce na klíč nebo zateplení fasád od Stavby Rechych

Prodej produktů a kosmetiky značky Avon Sokolov, dekorativní kosmetika, parfémy, tělové spreje.

Prodej produktů a kosmetiky značky Avon Sokolov, dekorativní kosmetika, parfémy, tělové spreje

Související články
Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS

ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o.

Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS

Fasády paneláků a výškových budov jsou velmi namáhané. Proto je zapotřebí o ně pravidelně pečovat. Jestliže tuto starost necháte na odbornících, nemusíte se o svou nemovitost obávat. Společnost ARS působí po celé České republice a s mytím paneláků a výškových budov má mnohaleté zkušenosti.


Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Čištění fasád Zlín

Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Střechy, fasády i zámkové dlažby mají jednu společnou vlastnost – snadno se zašpiní a po nějaké době zajdou. To vede nejen k výraznému zhoršení vzhledu daného objektu, ale také ke zhoršení kvality bydlení a omezení životnosti materiálu. Společnost Čištění fasád Zlín se čištěním objektů a stavebním pracím věnuje od roku 1997 (tehdy pod jménem Robert Kurfürst jako fyzická osoba). Dnes patří mezi profesionální subjekty, které se postarají o čištění objektů různých typů, od rodinných domů až po velké výškové budovy.


Kompletní servis v oblasti čištění fasád zajistí ARS Praha

ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o.

Kompletní servis v oblasti čištění fasád zajistí ARS Praha

O povrch budovy je nutné dobře pečovat a zbavovat jej nečistot různého původu. Vašemu majetku tak dodáte delší životnost, navíc bude bez nečistot vypadat lépe. Potřebujete-li tedy vyčistit fasádu domu, obraťte se na skutečné odborníky z firmy ARS Praha. Zaměřujeme se na čištění všech povrchů, mytí fasád, tryskání povrchů a podobně. Poskytujeme kompletní čistící servis a zajistíme i související služby včetně pravidelné kontroly a údržby.


Bezpečnostní agentura Brno

TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.

Bezpečnostní agentura Brno

Zajištění bezpečnosti na různých akcích, kulturních událostech, politických nebo i formou hlídání a střežení majetku a budov, to vše je bohužel v dnešním světě zapotřebí. Proto jsou zde naše komplexní služby, které mohou pomoci každému.


Firemní články
Úklidová služba, pravidelné úklidy Hradec Králové, úklidy po malování, strojové čištění koberců

Úklidová služba, pravidelné úklidy Hradec Králové, úklidy po malování, strojové čištění koberců

Poskytujeme kompletní úklidové služby denně, kdykoliv během 24 hodin, 7 dní v týdnu, pravidelné úklidy, mytí oken, úklidy po malování, generální úklidy domů, strojové čištění koberců.