Autobazary

(záznamy 251/275 z 2268)  strana 11 / 91

Nabídka levných ojetých vozů, autorizovaný prodej bazarových aut značek Škoda, Audi, BMW, Volkswagen, Hyundai - prověřené vozy s garancí záruky na původ auta a počet najetých kilometrů. Nabízí tak možnost pořízení ojetého automobilu za zlomek původní ceny.Ověřené vozy naleznete v autobazarech společnosti Nevecom spol. s r.o.

Ověřené vozy naleznete v autobazarech společnosti Nevecom spol. s r.o.

Velký výběr prověřených zánovních a ojetých osobních vozů známých světových značek za příznivé ceny nabízí autobazary společnosti Nevecom spol. s r.o. Vyškolený a příjemný personál Vám ochotně poskytne o všech vozech potřebné informace a poradí s výběrem.

Josef Bouček

Josef Bouček

Služby: - autoservis - pneuservis - odtah vozidel i ze zahraničí - nákup a prodej vozidel a náhradních dílů

Jaroslav Flígr

Jaroslav Flígr

Služby: - nákup a prodej ojetých vozidel - prodej použitých náhradních dílů - odtahová služba - výkup autovraků - nákup a prodej kovového odpadu

Jaroslav Trubač

Jaroslav Trubač

Služby: - autoservis - pneuservis - prodej náhradních dílů a pneumatik - prodej ojetých vozů, autobazar - autodoprava do 3, 5t

Imex Auto, s.r.o.

Imex Auto, s.r.o.

Dovoz a prodej vozidel ze zahraničí - prodej nových i ojetých aut.

Jaromír Jirgala

Jaromír Jirgala

Dovoz automobilů z USA značek: Chrysler, Jeep, Dodge, Cadillac, Corvette, Mustang, Lincoln, Buick, Acura. Prodej náhradních dílů.

AUTOCAR-TICHÝ s.r.o.

AUTOCAR-TICHÝ s.r.o.

Autobazar AUTOCAR-TICHÝ Napajedla se zabývá výkupem a prodejem ojetých aut z ČR i z dovozu. Ojeté vozy od nás jsou se zárukou. Výkup vozů probíhá za hotové peníze i na protiúčet při koupi jiného. Náš autobazar je otevřen 7 dnů v týdnu, najdete ho cca 15cm od Zlína i Uherského Hradiště. Jsme rychlí, ve vybraném voze můžete odjet do 20 ...

Frič auto, s.r.o.

Frič auto, s.r.o.

Ekologická likvidace vozidel. Odtahová služba. Autodoprava dodávková - mezinárodní i vnitrostátní. Autobazar. Autoservis, autoopravna.

V-car Pavel Vrba

V-car Pavel Vrba

Výkup motorových vozidel. Prodej ojetých motorových vozidel. Prodej autodoplňků.

Ferdinand Puchnar VOLVO - SERVIS

Ferdinand Puchnar VOLVO - SERVIS

Autobazar VOLVOBAZAR - prodej ojetých vozů Volvo. Autoservis, autoopravna vozů značky Volvo - autoopravna - autoklempířské práce - autoelektrikářské práce - prodej, montáž a výměna autoskel. Prodej náhradních autodílů.

Group car, s.r.o.

Group car, s.r.o.

Prodej ojetých osobních vozidel - dovoz aut. Odtahová služba.

AUTO JANOV v.o.s.

AUTO JANOV v.o.s.

Zajišťujeme prodej osobních, nákladních a užitkových vozidel, výkup za hotové, protiúčet, sjednání pojištění. Dále prodáváme nové přívěsné vozíky a levné náhradní díly.

Komal, s.r.o.

Komal, s.r.o.

Prodej - ojeté osobní vozy - nákladní vozy MAN - použitá zemědělská technika

European Auto Trader, s.r.o.

European Auto Trader, s.r.o.

Velkoobchod: - ojetá vozidla Služby: - autopůjčovna - pronájem osobních a užitkových vozidel

Truck Centrum Ladman, s.r.o.

Truck Centrum Ladman, s.r.o.

Společnost Truck Centrum Ladman s.r.o. zajišťuje servis nákladních vozidel všech značek a prodej náhradních dílů pro tato vozidla. Součástí servisu je opravna a lakovna. Služby: - servis nákladních vozidel všech značek a typů - klempířské a lakýrnické práce - montáž doplňků - výměny olejů a maziv - zajištění odtahů nepojízdných ...

Truck Car s.r.o.

Truck Car s.r.o.

Autobazar nákladních a užitkových vozidel.

Auto Olšina Tomáš Olšina

Auto Olšina Tomáš Olšina

Autobazar: - prodej, výkup vozidel - zprostředkování úvěru - záruční i pozáruční servis - pojištění.

UH CAR, s.r.o

UH CAR, s.r.o

Autorizovaný prodej a servis vozů CITROËN, OPEL, Suzuki: -obytné vozy - karavany -autopůjčovna. Autobazar. Dovoz automobilů na zakázku.

Karel Zimmermann

Karel Zimmermann

Autobazar: - prodej motorových vozidel - výkup osobních a dodávkových automobilů - zprostředkování prodeje automobilů - dovoz vozidel dle přání zákazníka - úvěr, leasing - pojištění

Hyundai Centrum Praha, s.r.o.

Hyundai Centrum Praha, s.r.o.

Autorizovaný dealer a servis vozů HYUNDAI - autosalon - prodej nových i ojetých automobilů Hyundai.

Autobazar H+H,s.r.o.

Autobazar H+H,s.r.o.

Autobazar,bazar. Zprostředkování,prodej i splátkový, leasing,výkup: -ojetá osobní i nákladní vozidla, automobily. Služby: -odhlášení a přihlášení vozidel -prodej přes internet.

(záznamy 251/275 z 2268)  strana 11 / 91