Autobazary

(záznamy 1/25 z 51)  strana 1 / 3

Nabídka levných ojetých vozů, autorizovaný prodej bazarových aut značek Škoda, Audi, BMW, Volkswagen, Hyundai - prověřené vozy s garancí záruky na původ auta a počet najetých kilometrů. Nabízí tak možnost pořízení ojetého automobilu za zlomek původní ceny.Ověřené vozy naleznete v autobazarech společnosti Nevecom spol. s r.o.

Ověřené vozy naleznete v autobazarech společnosti Nevecom spol. s r.o.

Velký výběr prověřených zánovních a ojetých osobních vozů známých světových značek za příznivé ceny nabízí autobazary společnosti Nevecom spol. s r.o. Vyškolený a příjemný personál Vám ochotně poskytne o všech vozech potřebné informace a poradí s výběrem.

Auto Eder, s.r.o.

Auto Eder, s.r.o.

Vítáme Vás ve společnosti Auto Eder, s.r.o. Zabýváme se prodejem nových, skladových, ojetých a předváděcích vozů Toyota a Volvo, včetně prodeje, pronájmu a servisu manipulační techniky Toyota . Jsme autorizovaným partnerem značky Toyota a působíme na trhu od roku 2009. Autorizovaný Volvo dealer: CROSSOVER - Volvo XC60, XC70, ...

Good Cars s. r. o.

Good Cars s. r. o.

Autobazar - prodej ojetých vozidel. Odtahová služba.

Marek Zatloukal

Marek Zatloukal

Motobazar - motocykly - skútry - čtyřkolky Autolakýrnické práce Stavba a přestavba - motocyklyservis - motocykly - skútry - čtyřkolky Pneuservis E-shop - oblečení (trička, bundy, kalhoty, čepice, rukavice, ...)

FLASH CARS Sergej Tětěruk

FLASH CARS Sergej Tětěruk

Služby: - autobazar - odtahová služba, tel.: 774 641 142

Henzl Ladislav

Henzl Ladislav

Autobazar -tuzemské i zahraniční ojeté vozy.

Auto Sael s.r.o.

Auto Sael s.r.o.

Autorizovaný prodejce a servis vozů Škoda (Fabia, Octavia, Roomster, Yeti a Superb) Autobazar -prodej ověřených vozů - náhradní díly a příslušenství Škoda Pneuservis, STK, leasing, úvěry a pojištění Půjčujeme náhradní vozy.

David Molodovec

David Molodovec

Maloobchod, prodej, dovoz: -ojeté automobily Půjčovna: -přívěsy

carsTIP, s.r.o.

carsTIP, s.r.o.

Autobazar - prodej ojetých vozů.

Auto Yetti, s.r.o.

Auto Yetti, s.r.o.

Autobazar Prodej: - ojeté automobily - dovoz automobilů na objednávku - výkup a protiúčty vozidel. - zpracováním úvěrů a leasingů, pojištěním nejen automobilů, ale i majetku, životním pojištěním a podnikatelským pojištěním.

ALGON PLUS - AUTO, a.s.

ALGON PLUS - AUTO, a.s.

Autosalon MAZDA - tel.: 354430011. Autosalon FORD - tel.: 354432119. Prodej, servis, pneuservis. Provozovna - Cheb, Hilárie 1: -Autosalon HYUINDAI tel.: 354430013. -autobazar tel.: 354435319-20. Provozovna - Cheb, Truhlářská 1: -Autosalon RENAULT - PRIMO CAR Cheb s.r.o. tel.: 354432840.

Petr Žižka YesCars

Petr Žižka YesCars

Odtahová služba. Odtah celá Evropa. Autobazar: -prodej ojetých automobilů -výkup vozů za hotové -komisní prodej.

AUTOMEGA Husinecký Ivo

AUTOMEGA Husinecký Ivo

Opravy: -osobní automobily. Emisní kontrolní servis. Montáže adapterů LPG. Pneuservis. Autobazar. Autovrakoviště: -oprávnění k ekologické likvidaci autovraků. Prodej: -náhradní díly -použité náhradní díly -příslušenství. Čerpací stanice-Horní Slavkov. Lesní a zahradní technika: -Karlovy Vary-Doubí, Studentská 137/57 ...

Vladimír Hlavatý

Vladimír Hlavatý

Autobazar: -hala pro 40 aut -parkovací plocha pro 100 aut. Prodej: -ojetá auta a náhradní díly. Možnost leasingu. Myčka: -po dohodě se zákazníkem vyčistíme interiér vozu.

Karel Pavlíček AUTO SEVEN

Karel Pavlíček AUTO SEVEN

Služby: - autobazar - autoservis - pneuservis

CRYSTAL AUTO, s.r.o.

CRYSTAL AUTO, s.r.o.

Prodej ojetých vozidel: -KIA -Nissan -Mitsubishi -Chevrolet

AUTOWELT s.r.o.

AUTOWELT s.r.o.

Autobazar, autoservis. Autopůjčovna. Odtahová služba. Autofólie, reklamní polepy automobilů.

Autoslužby Zimmel, s.r.o.

Autoslužby Zimmel, s.r.o.

Prodej, pronájem, opravy: -nová i ojetá vozidla -náhradní díly. Služby: -autopůjčovna -autoservis -karosářské práce -servisní prohlídky -pojistné události -odtahová služba -lakýrnické práce -příprava na STK, emise.

AUTO MUDRA, s.r.o.

AUTO MUDRA, s.r.o.

Prodej, leasing, servis: -RENAULT, DACIA -osobní i užitkové vozy. Servis: -záruční a pozáruční servis RENAULT -pozáruční servis Mazda -měření emisí. Autobazar, tel.353227888: -zprostředkování prodeje ojetých vozidel -prodej ojetých vozů na leasing, úvěr. Prodej: -přívěsné vozíky -autobaterie -autopříslušenství, ...

AUTOSPEKTRUM 2000, s.r.o.

AUTOSPEKTRUM 2000, s.r.o.

Autorizovaný dealer ŠKODA. Prodej a leasing: -nové vozy ŠKODA -autodoplňky -náhradní díly. Autobazar. Speciální úpravy. Servis vozů ŠKODA. Sportovní úpravy vozů ŠKODA. Lakování vozů barvami STANDOX. Oficiální prodejce olejů MOGUL i pro velkoodběratele.

(záznamy 1/25 z 51)  strana 1 / 3