Nabídka levných ojetých vozů, autorizovaný prodej bazarových aut značek Škoda, Audi, BMW, Volkswagen, Hyundai - prověřené vozy s garancí záruky na původ auta a počet najetých kilometrů. Nabízí tak možnost pořízení ojetého automobilu za zlomek původní ceny.

TOP Class Cars CZ, s.r.o. - Váš prodejce automobilů
Společnost TOP Class Cars CZ, s.r.o. se již od roku 2008 specializuje na dovoz a zprostředkování prodeje nových i ojetých luxusních vozů pocházejících ze států Evropské unie. Připravíme pro Vás veškeré potřebné dokumenty, smlouvy a případě zajistíme velice výhodné financování, pojištění a všechny potřebné dokumenty k registru vozidel.
TOP Class Cars CZ, s.r.o. - Váš prodejce automobilů
Vítáme Vás ve společnosti Auto Eder, s.r.o. Zabýváme se prodejem nových, skladových, ojetých a předváděcích vozů Toyota a Volvo, včetně prodeje, pronájmu a servisu manipulační techniky Toyota . Jsme autorizovaným partnerem značky Toyota a působíme na trhu od roku 2009. Autorizovaný Volvo dealer: CROSSOVER - Volvo XC60, XC70, ...

Firma AUTOSLUŽBY Zimmel s.r.o. se zabývá prodejem, pronájmem a servisem osobních i užitkových automobilů. Mezi naše služby patří také pneuservis a nonstop odtahová služba. Sídlíme v Chebu na ulici Truhlářská. Nabízíme k prodeji: - nová, předváděcí auta - ojeté osobní automobily - užitkové vozy, dodávky. Autoservis, autoopravna, oprava, ...

Autobazar - prodej ojetých vozidel. Odtahová služba.

Služby: - autobazar - odtahová služba, tel.: 774 641 142

Autobazar -tuzemské i zahraniční ojeté vozy.

Autorizovaný prodejce a servis vozů Škoda (Fabia, Octavia, Roomster, Yeti a Superb) Autobazar -prodej ověřených vozů - náhradní díly a příslušenství Škoda Pneuservis, STK, leasing, úvěry a pojištění Půjčujeme náhradní vozy.

Maloobchod, prodej, dovoz: -ojeté automobily Půjčovna: -přívěsy

Autobazar - prodej ojetých vozů.

Autobazar Prodej: - ojeté automobily - dovoz automobilů na objednávku - výkup a protiúčty vozidel. - zpracováním úvěrů a leasingů, pojištěním nejen automobilů, ale i majetku, životním pojištěním a podnikatelským pojištěním.

Autosalon MAZDA - tel.: 354430011. Autosalon FORD - tel.: 354432119. Prodej, servis, pneuservis. Provozovna - Cheb, Hilárie 1: -Autosalon HYUINDAI tel.: 354430013. -autobazar tel.: 354435319-20. Provozovna - Cheb, Truhlářská 1: -Autosalon RENAULT - PRIMO CAR Cheb s.r.o. tel.: 354432840.

Odtahová služba. Odtah celá Evropa. Autobazar: -prodej ojetých automobilů -výkup vozů za hotové -komisní prodej.

Autobazar: -hala pro 40 aut -parkovací plocha pro 100 aut. Prodej: -ojetá auta a náhradní díly. Možnost leasingu. Myčka: -po dohodě se zákazníkem vyčistíme interiér vozu.

Služby: - autobazar - autoservis - pneuservis

Prodej ojetých vozidel: -KIA -Nissan -Mitsubishi -Chevrolet

Prodej, leasing, servis: -RENAULT, DACIA -osobní i užitkové vozy. Servis: -záruční a pozáruční servis RENAULT -pozáruční servis Mazda -měření emisí. Autobazar, tel.353227888: -zprostředkování prodeje ojetých vozidel -prodej ojetých vozů na leasing, úvěr. Prodej: -přívěsné vozíky -autobaterie -autopříslušenství, ...

Autorizovaný dealer ŠKODA. Prodej a leasing: -nové vozy ŠKODA -autodoplňky -náhradní díly. Autobazar. Speciální úpravy. Servis vozů ŠKODA. Sportovní úpravy vozů ŠKODA. Lakování vozů barvami STANDOX. Oficiální prodejce olejů MOGUL i pro velkoodběratele.

Prodej: - nové autokaravany, obytné vozy, užitkové vozy - nová auta - náhradní díly - autodoplňky. Autorizovaný servis všech typů vozidel: - záruční - pozáruční. Financování, leasing, ůvěr. Autobazar všech značek. Pneuservis. Karosářské práce. Měření emisí. Elektrické a elektronické systémy Fiat.

Autobazar. Prodej ojetých automobilů, vozů, motocyklů, dodávek. Prodej vozů na leasing, úvěr, protiúčet.

Služby: -prodej nových a ojetých vozů Iveco -mezinárodní a vnitrostátní autodoprava -servisní služby -opravy vozidel Iveco v autorizovaném servisním středisku.