Autobazary

(záznamy 1/25 z 26)  strana 1 / 2

Nabídka levných ojetých vozů, autorizovaný prodej bazarových aut značek Škoda, Audi, BMW, Volkswagen, Hyundai - prověřené vozy s garancí záruky na původ auta a počet najetých kilometrů. Nabízí tak možnost pořízení ojetého automobilu za zlomek původní ceny.Ověřené vozy naleznete v autobazarech společnosti Nevecom spol. s r.o.

Ověřené vozy naleznete v autobazarech společnosti Nevecom spol. s r.o.

Velký výběr prověřených zánovních a ojetých osobních vozů známých světových značek za příznivé ceny nabízí autobazary společnosti Nevecom spol. s r.o. Vyškolený a příjemný personál Vám ochotně poskytne o všech vozech potřebné informace a poradí s výběrem.

ARAVER CZ, s.r.o.

ARAVER CZ, s.r.o.

Společnost ARAVER CZ, s.r.o. je autorizovaný prodejce nových vozů VW, Škoda, SEAT a Kia a autorizovaný servis vozů VW, Audi, Škoda, SEAT a Kia. Také u nás zakoupíte originální, náhradní díly na tyto vozy. Na provozovně Uherské Hradiště je k dispozici i autobazar. Na prodej jsou ojeté vozy všech značek - vybírat můžete zánovní roční vozy za ...

Autobazar AUTO-M Radek Míča

Autobazar AUTO-M Radek Míča

Autobazar. Prodej: - ojeté vozy. PŘI PRODEJI VAŠEHO VOZU: -vykupujeme všechny značky automobilů ihned a za hotové.

vašeauta s.r.o.

vašeauta s.r.o.

Autobazar: -dovoz a prodej osobních automobilů.

Autospol, spol. s r.o.

Autospol, spol. s r.o.

Autorizovaný dealer vozů Ford. Prodej, autoservis, leasing, pronájem: -automobily FORD -nové, ojeté, předváděcí vozy -dovoz ojetých a předvácěcích vozů ze zahraničí. Autopůjčovna: -osobních, užitkové vozy. Služby: -karosárna -mytí vozů -lakovna.

AUTO FÉNIX s.r.o.

AUTO FÉNIX s.r.o.

Autobazar, prodej: -výkup užitkových, osobních, náklasních, obytných vozů a přívěsů, mobilních domů -pneumatik -leasing, úvěr, pojištění -půjčovna vozíků a dodávek.

eMDe CARs

eMDe CARs

Autobazar. Půjčovna vozidel. Odtahová služba

UH CAR, s.r.o

UH CAR, s.r.o

Autorizovaný prodej a servis vozů CITROËN, OPEL, Suzuki: -obytné vozy - karavany -autopůjčovna. Autobazar. Dovoz automobilů na zakázku.

Autobazar H+H,s.r.o.

Autobazar H+H,s.r.o.

Autobazar,bazar. Zprostředkování,prodej i splátkový, leasing,výkup: -ojetá osobní i nákladní vozidla, automobily. Služby: -odhlášení a přihlášení vozidel -prodej přes internet.

Petr Maxa Hyundai Morava

Petr Maxa Hyundai Morava

Autovrakoviště. Autobazar. Maloobchod, prodej: -použité náhradní díly na vozy Hyundai a Kia -ojeté automobily Služby: -autoservis -pneuservis -odtahová služba

AUTOCAR ANVY s.r.o.

AUTOCAR ANVY s.r.o.

Autobazar Autocar ANVY s.r.o. se zabývá prodejem a dovozem osobních automobilů. Zakládá si na individuálním přístupu k dosažení maximální spokojenosti každého klienta. V rámci své činnosti společnost Autocar Anvy nabízí tyto služby: - prodej, dovoz osobních nehavarovaných vozů všech typů a značek - výkup vozů za hotové - uvěr - ...

Marček s.r.o.

Marček s.r.o.

Autobazar, bazar, prodej, servis: -ojeté osobní automobily, vozy z dovozu i z ČR** -vozidla na protiúčet -dovoz na objednávku. Zprostředkování úvěru, leasingu: -Allianz a.s., Česká pojišťovna a.s., Generali a.s., Kooperativa a.s., Triglav a.s., Uniqa a.s. Výkup: -vozidla za hotové peníze.

AUTO PERX Stanislav Margetík

AUTO PERX Stanislav Margetík

Autoservis, autoopravna, oprava, opravy: -opravy vozů všech značek -specializace Peugeot -kompletní služby -příprava a provedení STK -prodej veškerých náhradních dílů. Pneuservis: -výměna, vyvažování: -pneumatiky -prodej nové pneu, protektory i použité. Autobazar.

VENCAR s.r.o.

VENCAR s.r.o.

Prodej, leasing, protiúčty, pojištění: -osobní a užitkové automobily FIAT. Prodej: -ojeté prověřené vozy FIAT. Maloobchodní prodej: -náhradní díly na všechny typy vozů -autodoplňky. Servis, opravy záruční a pozáruční: -všechny typy vozů. Autoservis, autoopravna, oprava: -havarovaných automobilů FIAT -autokarosářské práce, ...

Miloslav Vaněk

Miloslav Vaněk

Autobazar Karosářské práce Zajištění - lakýrnické práce Zajištění - výměna autoskel Autoservis - mechanické práce - opravy podvozků - opravy a údržba motorů, brzdových soustav - příprava vozidel na STK - diagnostika VW, ŠKODA, SEATmontáž - tažná zařízení

Car Aukce, spol. s r.o.

Car Aukce, spol. s r.o.

Provozování aukčního serveru www.caraukce.cz . Aukční prodej: -ojeté automobily, ojetá vozidla -dopravní technika. Hlavní provozovna. AUKČNÍ AUTOBAZAR, BAZAR: -Lázně Toušeň, Hlavní 238 tel.: 255717500 fax : 255717501.

Josef Rybka

Josef Rybka

Dovoz a prodej ojetých aut. Autobazar.

Robert Mikyska

Robert Mikyska

Autobazar. Zprostředkování, prodej, výkup: -osobní automobily. Přijímáme automobily do komisního prodeje. Vykupujeme také havarované a poškozené vozy. Nákup protiúčtem, na splátky leasing.

Stanislav Buček

Stanislav Buček

Autobazar. Nákup, zprostředkování, prodej i na splátky, l easing: -ojeté dopravní prostředky: -nákladní automobily, dodávkové automobily -přívěsy a návěsy -maringotky -motocykly -traktory.

TIP-AUTO s.r.o.

TIP-AUTO s.r.o.

Autobazar, bazar, prodej i na splátky, leasing, výkup: -ojeté automobily (vozidla). Zprostředkování, zajištění: -STK, emise -evidenční kontroly -odhlášení a přihlášení vozidla v registru vozidel městského úřadu -prodej - autodíly.

Roman Urbánek

Roman Urbánek

Autokarosárna. Práce: -oprava autokaroserií. Dovoz, import, prodej. -zahraniční vozy.

Leoš Ryp Autobazar West

Leoš Ryp Autobazar West

Autobazar, bazar, výkup, zprostřekování prodeje i na splátky, leasing: -ojeté osobní a dodávkové automobily: -možnost koupě na protiúčet.

Autobazar AUTO PRAŽAN Pavel Pražan

Autobazar AUTO PRAŽAN Pavel Pražan

Autobazar, bazar. Výkup, zprostředkování prodeje, nákup i na splátky: -ojeté osobní automobily, vozidla.

Libor Pilka

Libor Pilka

Autobazar - pronájem a zapůjčení automobilů Velkoobchod a maloobchod - osobní vozy - včetně poradenské a konzultační činnosti - zpracování odborných studií a posudků Údržba - motorová osobní vozidla všech typů a značek (včetně příslušenství)

(záznamy 1/25 z 26)  strana 1 / 2