Kompletní oprava aut zahrnuje výměnu oleje, filtrů a rozvodů, výměnu brzdových systémů, plnění klimatizací a výměnu tlumičů. Poradí si také s defekty po dopravní nehodě, včetně opravy karoserie, výměny autoskla a opravy poškozených dílů.

Autoservis Dolina - specializace na americké vozy, dekarbonizace motorů, opravy převodovek
Dopřejte svému autu pravidelnou kontrolu v Autoservisu Dolina - zaměřujeme se na americké vozy, kompletní servis však zajišťujeme pro vozy všech značek. Naší specializací je dekarbonizace, která může zabránit škodám způsobeným zaneseným motorem, docílí se jí zvýšení výkonu motoru a snižění spotřeby. Nejedná se o žádný reklamní podvrh. Nechceme z ...
Autoservis Dolina - specializace na americké vozy, dekarbonizace motorů, opravy převodovek
AUTOSERVIS JINDRA s.r.o.
Jsme Váš autorizovaný partner s více než 25letou tradicí. Prodáváme nové i ojeté automobily, náhradní díly a příslušenství. Poskytujeme záruční i pozáruční servis vozů. Provozujeme také pneuservis. Pro naše zákazníky nabízíme odtahovou a asistenční službu. Havárie a pojistné události řešíme za Vás.
AUTOSERVIS JINDRA s.r.o.
Hyundai Slovácké  strojírny - kompletní opravy aut všech značek
Firma Hyundai Slovácké strojírny Uherský Brod poskytuje služby autoservisu a pneuservisu nejen pro vozy Hyundai, ale pro vozidla všech značek. Postaráme se o kompletní opravy aut a zajistíme potřebnou péči. Máme sezónní akce a slevy, prodáváme veškeré příslušenství a autodoplňky pro vozy Hyundai. V našem autosalonu si můžete prohlédnout, vyzkoušet ...
Hyundai Slovácké  strojírny - kompletní opravy aut všech značek
Autoservis LM se stará o servis a údržbu osobních a užitkových vozidel všech značek. Činnost společnosti se zaměřuje na opravy vozidel, výměny olejů, diagnostiku, přípravu na STK, měření emisí a mnoho dalšího.

Autoservis Mihula, s.r.o. se zaměřuje na servis osobních a lehkých nákladních vozidel. Mezi služby, které poskytuje se řadí preventivní prohlídky vozů, diagnostika, výměna olejů, pneuservis, kontrola a oprava brz a klimatizace.

Pneuservis, velkoobchod, maloobchod, montáž: - pneumatiky - disky - duše - vložky - protektory Pneumatiky: - motocyklové - osobní - nákladní - zemědělské - speciální EM na stavební stroje -plnopryžové. Zastoupení výrobce MITAS PRAHA. Regionální zástupce značek: - DUNLOP - GOODYEAR - MITAS - FULDA - ...

Dovoz, prodej, servis: -nehavarované automobily z Itálie -havarované vozy z Itálie -individuální požadavek zákazníka -široký výběr servisních služeb.

Firma MY-AUTO se zaměřuje zejména na servis vozidel značek BMW, mezi činnosti společnosti se řadí i pneuservis a repas automatických převodovek, diferenciálů a rozvodovek.

Autodílna LPG Žešov se zaměřuje na přestavby motorových vozidel na pohonné hmoty LPG a CNG. Jako autodílna se ale dokáže postarat i o osobní a užitkové vozidla všech značek. Jedná se například o výměnu olejů, karosářské práce, přípravu na STK, opravy a diagnostiku.

Autoservis Oščádal se postara o osobní a užitková vozidla, o jejich servis, opravy, výměnu olejů, skel, přípravu na STK, klimatizaci, montáž tažných zařízení a sezónní prohlídky vozidel všech druhů a značek.

AUTOSERVIS-PNEUSERVIS se stará o vozidla všech typů a značek. Široká škála služeb zahrnuje například opravy brzd, podvozků, výfuků, výměnu skel, přípravu na STK a výměnu pneu.

Auto Rosi se zaměřuje na servis a opravy motorových vozidel. Mezi činnosti společnosti se řadí autodiagnostika, pneuservis, servis brzdových a výfukových systémů, opravy podvozků, výměna olejů a filtrů, geometrie náprav a mnoho dalšího.

Autoservis, autoopravna -zaměření na značky VW, Audi, Seat, Škoda, i všechny značky. -diagnostika, mechanické opravy, -měření geometrie kol -pneuservis -příprava a provedení na STK -servis klimatizací -výměny autoskel -montáže zabezpečení vozidel.

Autoservis, autoopravna: -opravy motorových vozidel -karosářské a mechanické práce -příprava vozidel na STK -prodej olejů Autovrakoviště: -nákup a prodej havarovaných vozů -nákup a prodej nových i použitých náhradních dílů

Auto-motoservis M&M se zaměřuje na osobní a užitková vozidla všech značek a také na motocykly. Služby, které společnost poskytuje, zahrnují servis, opravy, výměny olejů, brzdových destiček a mnoho dalšího.

Společnost LP Servis se zaměřuje na automechanické práce osobních a dodávkových vozidel. Mezi činnosti společnosti se řadí jednak automechanické práce, dále práce karosářské, provedení diagnostiky, příprava na STK, montáž LPG a mnoho dalšího.

Autoservis Jiří Stočes poskytuje kompletní servis aut a dodávek všech značek v Břeclavi. Mezi poskytované služby se řadí servis, pneuservis, karosářské a lakýrnické práce, geometrie náprav, diagnostika, odtah a zapůjčení náhradního vozidla a mnoho dalšího.

Společnost TriTec good choice s.r.o se postará o vozidla všech značek se svou širokou škálou služeb, které zahrnují servis, výměnu pneu, péči o klimatizaci, přípravu na STK, geometrii náprav a světel. Společně s výše uvedenými službami je také možnost zakoupit si autodoplňky a nechat si je namontovat. Pokud už vozidlo dosloužilo, společnost ...

Společnost AUTOEXPRES ČR spol. s r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti vozidel všech značek. Mimo servisu, který zahrnuje opravy, karosářské a lakýrnické práce, výměny kol a odtahové služby a mnoho dalšího, je Společnost AUTOEXPRES ČR spol. s r.o. také prodejním a servisním místem sítě AutoKelly.

Společnost CARFLOW s.r.o. je autoservis v Olomouci zaměřující se na všechny značky aut a dodávek. U vozidel provádí údržbu, opravy a prohlídky, vyměňuje oleje, kontroluje brzdy, prochází diagnostiku a pozornost věnuje i klimatizaci.

Společnost Autoservis Uhlík se postará o servis vozidel všech značek. Mezi naše činnosti se řadí oprava motorů, brzd, převodovek, výměna olejů, přezouvání kol, karosářská práce, kontrola před STK a ruční mytí.

Společnost Matějka motors s.r.o. je autorizovaným servisem vozidel značek Jaguar a Land Rover. U těchto vozů je poskytován záruční i pozáruční servis. Společnost se také věnuje opravám vozidel klasických značek a prodejem nových vozidel.

Společnost TrebCars provádí kompletní servis vozidel všech značek a je schopna připravit vozidlo k STK. Mezi činnosti společnosti se také řadí výměna a montáž pneu, výměna autoskel, klempířské práce, diagnostika a plnění klimatizací.

LUKAS AUTO s.r.o. se zaměřuje na elektroniku, servis, fólie a klíče. Dalšími činnostmi společnosti jsou služby týkající se kalibrace asistenčních systémů, autoalarmy, nezávislá topení a chiptuning. Jedná se tedy o komplexní péči o nová i starší vozidla.

Vašekmotor - autoservis se postará o údržbu a opravy Vašeho vozidla, diagnostiku a připraví a provede STK. V rámci svých služeb provádí mechanické práce, autoelektriku a PDR - oprava karosérie bez nutnosti následného lakování

Kamil Padalík se postará o údržbu a opravy Vašich vozidel, současně provádí mechanické práce jako je oprava motorů, převodovek a další s tím související činnosti. Společnost si poradí také s karosářskými pracemi a diagnostikou na vozidlech všech značek. Provozovna AUTO MOTO SERVIS se nachází v bývalém areálu JZD při ulici Lednická, 690 06 ...

LeGarage Autoservis provádí zejména servis vozů značek Citroen a Peugeot. V rámci servisu se specializují na hydropneumatické pérování. Součástí služeb je i možnost renovace veteránů a poskytnutí odtahových služeb.

Společnost MARSHAL LOGISTIC s.r.o. nabízí logistické služby, vnitrostátní i mezinárodní nákladní a kamionovou přepravu, spedicí a související celní služby. Dopravíme pro vás a vaši firmu malé i velké náklady po České republice i celé Evropě. Ke všem oborům činnosti poskytujeme také odborné poradenství. Jsme držitelem certifikace ISO 9001:2001 a ...