Kompletní opravy aut

(záznamy 201/225 z 986)  strana 9 / 40

Kompletní oprava aut zahrnuje výměnu oleje, filtrů a rozvodů, výměnu brzdových systémů, plnění klimatizací a výměnu tlumičů. Poradí si také s defekty po dopravní nehodě, včetně opravy karoserie, výměny autoskla a opravy poškozených dílů.
Autoservis Dolina

Autoservis Dolina

Dopřejte svému autu pravidelnou kontrolu. Zabraňte nenávratným škodám způsobeným zaneseným motorem. Dekarbonizace slouží k vyčištění motoru, zvyšuje jeho výkon a snižuje spotřebu. Nejedná se o žádný reklamní podvrh. Nechceme z vás tahat peníze. Kdyby ano, neupozorňujeme vás na pravidelné kontroly. Výměna motoru totiž vyjde mnohem dráž.

Kompletně Vám vybavíme Vaši autolakovnu!

Kompletně Vám vybavíme Vaši autolakovnu!

Autolaky Janoušek Havířov dodává kompletní sortiment pro autolakovny. Jsme dodavateli laků výrobce Nexa Autocolor a dalších značek. Vlastníte-li nebo se chystáte založit novou lakovnu, neváhejte se na nás obrátit. Vybavíme Vás autolaky, ochrannými pomůckami a veškerým příslušenstvím, které využijete v každodenním provozu autolakovny.

Invelt, s.r.o.

Invelt, s.r.o.

Autosalon. Výhradní zastoupení pro vozy BMW, MINI, ALPINA pro Západní Čechy. Prodej: -nové i ojeté vozy -náhradní díly, autodoplňky -pneumatiky PIRELLI, DUNLOP. Záruční a pozáruční servis.

Jiří Ludačka Auto Ludačka

Jiří Ludačka Auto Ludačka

Autobazar s motorovými vozidly a jejich příslušenstvím. Opravy silničních vozidel a zprostředkování služeb v dopravě. Zapůjčení vozidla. Prodej: -akumulátory pro osobní, dodávkové a nákladní automobily -protektorované pneumatiky -PB lahve.

Jiří Švarc

Jiří Švarc

Autoservis, pneuservis: -veškeré opravy a servis osobních, dodávkových a lehkých nákladních vozů IVECO -příprava a provedení STK -výměny čelních skel -diagnostika vozů ŠKODA, VW, AUDI -elektro opravy.

LESOSPOL Zbiroh s.r.o.

LESOSPOL Zbiroh s.r.o.

Lesnictví. Těžba, zpracování, prodej dřeva. Dřevovýroba. Opravy: -nákladní automobily -lesnické stroje -traktory. Silniční doprava dřeva.

Milan Štefl-STEKOM

Milan Štefl-STEKOM

Kompletní servis autoklimatizací osobních a nákladních vozů, autobusů, zemědělské, lesní a stavební techniky. Opravy kompresorů, kondenzátorů, klima trubek a hadic. Prodej nových součástí autoklimatizací. Plnění autoklimatizací, dezinfekce ultrazvukovou metodou Revize, opravy a generální opravy chladírenských kompresorů různých značek (BITZER, ...

Radek Bejvl

Radek Bejvl

Autoservis, autodiagnostika. Servis a údržba autoklimatizace. Pneuservis, pojištění vozidel.

ABC AGENTURA s.r.o.

ABC AGENTURA s.r.o.

Služby: -autoservis, pneuservis -prodej pneumatik, náhradních dílů a doplňků. Sídlo firmy: -Nýřany, Komenského 1011

AUTORENO Tomáš Markytán

AUTORENO Tomáš Markytán

Autoservis. Autodíly. Prodej a montáž: -defend-lock, medvěd blok. Prodej, montáž zdarma: -výfuky. Prodej a montáž: -tažná zařízení -pneumatiky -AUTO-MOTO oleje REPSOL. ATE brzdové centrum, opravy ABS a systémů brzd. Měřění geometrie. Příprava a provedení STK. Čištění a plnění klimatizace.

AUTO-ALF - SERVIS s.r.o.

AUTO-ALF - SERVIS s.r.o.

Autoservis: -nonstop opravy všech značek -zajištění STK+emise -odtahová služba -autoelektrika -karosářské práce.

APM Automotive s.r.o.

APM Automotive s.r.o.

Prodej: -autodíly -příslušenství pro motorová vozidla. Opravy, údržba motorových vozidel. + 27 poboček po ČR

NTS-NONSTOP TRUCK SERVIS s.r.o.

NTS-NONSTOP TRUCK SERVIS s.r.o.

Opravy: -nákladní automobily -autobusy -mechanické převodovky -havarovaná vozidla. Prodej náhradních dílů. Služby: -24 hodinový provoz bez příplatku -opravy vozů MAN -opravy vozů MERCEDES -opravy vozů IVECO -opravy vozů SCANIA -garanční prohlídky a opravy návěsů Kögel -garanční opravy náprav BPW a SAF -výjezd servisního ...

Petr Kroa

Petr Kroa

Práce: -autolakýrnické -lepení plastů, nárazníků -elektrikářské -klempířské -karosářské opravy. Bazar a pneuservis.

Autwec, s.r.o.

Autwec, s.r.o.

Prodej: -automobily značky SUBARU -nové i ojeté vyzy SUBARU -originální náhradní díly -příslušenství. Autorizovaný prodej a servis automobilů SUBARU.

Josef Melich

Josef Melich

Autoservis, autoopravna, pneuservis: -prodej olejů Q8, akumulátorů -montáže zabezpečovacích zařízení -karosářské práce -náhradní díly.

M-car WEST s.r.o.

M-car WEST s.r.o.

Prodej a servis náhradních dílů Multicar. Prodej nových vozidel Multicar Generální opravy Multicar M25

Autorenova Vlach Václav

Autorenova Vlach Václav

Autoopravna, autoservis: -opravy osobních a užitkových vozidel včetně oprav karoserií -tlumiče pérování ALKO, BILSTEIN -výfukové systémy BOSAL, MTS -brzdové kotouče ATE, BREMBO, BOSCH -filtry ALCO, BOSCH -automobilové řemeny DAYCO, CONTITECH, BOSCH -odborník na spojky LUCK, VALEO -oleje CASTROL, DIVINOL, SCHELL -baterie ...

Tomáš Jirsa

Tomáš Jirsa

Odtahová služba, autoopravna, dovoz automobilů.

Antonín Lang

Antonín Lang

Autoopravna. Autoklempířství.

Milan Liška Auto Plzeň, s.r.o.

Milan Liška Auto Plzeň, s.r.o.

Autorizovaný prodej: -užitkové vozy RENAULT, DACIA. Zajištění: - STK - pneuservis - NON-STOP odtahová služba

PNEU DUCHEK HAVEL s.r.o.

PNEU DUCHEK HAVEL s.r.o.

Pneuservis: -servis a prodej pneu -pro osobní, nákladní automobily -pro zemědělské a stavební stroje -rychloservis -čištění klimatizací -výměna rozvodových řemenů -příprava a odvoz vozidla na STK -THERMOPRESS-oprava průkazů pneu. Servis klimatizací: -prověření účinnosti klimatizace -rrcyklace a plnění chladiva -test ...

Josef Brand

Josef Brand

Autoservis: -pneuservis -náhradní díly na všechny typy automobilů do 24 hodin -diagnostika motorů -při opravách automobilů je možnost zapůjčení automobilu -montáž tažných zařízení (koupě včetně montáže např. OCTAVIA 3800 Kč). Půjčovna: -osobní automobily.

Jana Divišová

Jana Divišová

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -náhradní díly ŠKODA -autodíly, akumulátory, pneumatiky, autopříslušenství. Pneuservis + rychloservis osobních automobilů.

AUTOLIVE s.r.o.

AUTOLIVE s.r.o.

Prodej, servis, leasing: -automobily -osobní, nákladní -čtyřkolky -vozidla, předváděcí, nová, ojetá -užitkové vozy -auta -RENAULT -IVECO -VW, VOLKSWAGEN -TOUAREG, AUDI -nákladní automobily (sklápěčky) -MAN -valníkové a skříňové nástavby -NISAN -obytné automobily -lodě -veterány. Přístup do centálního Evropského ...

Milan Folda

Milan Folda

Autoservis. Opravy: -motorová vozidla všech značek. Prodej a montáž tažných zařízení.

Miloslav Pašek

Miloslav Pašek

Autoservis. Auto Pašek: -poskytujeme komplexní služby v autoopravárenství -autorizovaný servis TATRA -prodej nových vozidel a originálních náhradních dílů TATRA -lakování aut (osobní i nákladní) -karosářské práce -ověřování tachografů -měření emisí, STK -certifikát ISO9001. MARPA: -provádíme veškeré technické kontroly ...

(záznamy 201/225 z 986)  strana 9 / 40