Autoservisy poskytují opravy a servis automobilů. Mezi nejčastější služby patří výměna oleje a vzduchového, kabinového a palivového filtru, servis klimatizace a výměna brzdových kotoučů a destiček. Poskytují záruční a pozáruční servis aut.

Autoservis, pneuservis a diagnostika aut - vše na jednom místě
Potřebujete opravit auto? Využijte spolehlivý autoservis a pneuservis AUTOOPRAVNA KFK s.r.o. Ostrava Vítkovice. Poskytujeme komplexní služby od výměny motorových a podvozkových dílů, plnění, servis, desinfekce klimatizace až po karosářské práce. Součástí našich servisních služeb je diagnostika všech řídících jednotek. V naší kvalitně vybavené ...
Autoservis, pneuservis a diagnostika aut - vše na jednom místě
Obnova-JaK s.r.o., autoservis, příprava na STK
Hledáte splehlivý autoservis, který zajistí přípravu Vašeho vozidla na STK? Společnost Obnova-JaK s.r.o. zajišťuje kompletní služby pro motoristy. Postaráme se o odbornou výměnu pneumatik, dále zkontrolujeme provozní kapaliny, stav autobaterií či osvětlení Vašeho automobilu. Zaměřujeme se na osobní, užitková i nákladní vozidla.
Obnova-JaK s.r.o., autoservis, příprava na STK
Autoslužby JANOUŠEK kompletně vybaví Vaši autolakovnu
Autolaky Janoušek Havířov dodává kompletní sortiment pro autolakovny. Jsme dodavateli produktů výrobce NEXA AUTOCOLOR a dalších značek. Vlastníte-li nebo se chystáte založit novou lakovnu, neváhejte se na nás obrátit. Vybavíme Vás autolaky, ochrannými pomůckami a veškerým příslušenstvím, které využijete v každodenním provozu autolakovny.
Autoslužby JANOUŠEK kompletně vybaví Vaši autolakovnu
Činnost: - montáž slaboproudých zařízení do kolejových vozidel.

Autoservis: - servisní prohlídky - autoklempířské práce - autolakýrnické práce - montáž autoskel.

Služby: - poradenství v oboru lakování osobních vozidel

Autoservis VISKA - mechanické opravy osobních i užitkových automobilů všech značek - pravidelné servisní prohlídky - výměny olejů - montáž autorádií a doplňků - prodej originálních i neoriginálních náhradních dílů. Pneuservis - vyvážení a usazení kol.

Autoservis - autoopravna, specializujeme se na značky: Honda, Nissan, Toyota, Suzuku a Mitsubishi - rychloservis - mechanické, karosárské a lakýrnické práce - servis a plnění klimatizací. Pneuservis - montáž a demontáž pneumatik - vyvažování ocelových a hliníkových disků. Odtahová služba.

Autoservis, autoopravna - servisní práce na všech typech a značkách vozů - pravidelné servisní prohlídky - autoklempířské a autolakýrnické práce - generální opravy motorů - diagnostiku vozů VW, Audi, Seat, Škoda. - rychloservis. Pneuservis - opravy a lakování hliníkových ráfků - opravy pneu a duší, plechové a hliníkové disky - výměny ...

Měření emisí - stanice technické kontroly - evidenční kontroly - kontroly vozidel dovezených ze zahraničí - stavby a přestavby vozidel

-Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů -Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí -Výroba, opravy a údržba sportovních potřeb, her, ...

Služby: - autoservis vozy Volvo - pneuservis - autobazar Volvo - prodej náhradní díly

Autoservis: - přestavby aut i automobilů na plyn - montáž vstřikování plynu - servis, revize, montáž (LPG) - opravy plynového topení - opravy motorů, spojky, brzdy - klempířské práce - příprava na STK - seřízení světel - prodej vozidel všech značek i přestavěné na plyn - odtahová služba 24hod. - montáže multimediální ...

Pneuservis, prodej nových i použitých pneumatik, výměna olejů a brzdových destiček, ruční mytí interiérů

Zajišťujeme služby autoservisu v Praze s úsporou času pro zákazníka. Vůz odvezeme do jednoho z partnerských servisů, který provede potřebný zákrok. Do 24 hodin dopravíme vůz zpět k zákazníkovi.

Servis a dovoz luxusních vozů. Služby: - prodej luxusních aut - dovoz nových a předváděcích vozů - servis aut - ruční mytí.

Výhradní dovozce vozů Porsche. Autorizovaný dealer vozů: -VolksWagen, Audi, Škoda. Prodej, leasing: -nové vozy -ojeté vozy s prodlouženou zárukou. Výkup vozů všech značek formou protiúčtu. NONSTOP servis mobil: -602403703.

Autorizovaný dealer, prodejce: - FORD, MAZDA, MITSUBISHI, OPEL, ŠKODA, VOLVO. Prodej, leasing, servis: - osobní, užitkové vozy - měření emisí - příprava a komplexní zajištění STK - pojištění vozů. Prodej: - náhradní díly - autopříslušenství. Komplexní servis: - práce: - lakýrnické - klempířské - mechanické a ...

Prodej - pneumatiky Autoklempířské a karosářské práce Autolakýrnické práce Autoservisvýměna - okna Pneuservis

Skupina Mondial Assistance je světovou jedničkou v oblasti asistenčních služeb, cestovního pojištění.

Poskytujeme servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek: - mechanické opravy - pneuservis a geometrie - klimatizace - příprava na STK.

Služby: - autoservis - pneuservis - prodej a montáž autoskel - odtahová služba - ruční mytí interiérů

Čerpací stanice: - prodej pohonných hmot