Cars Equipment s.r.o.

Nakupte všechny potřebné náhradní díly či příslušenství pro váš automobil. Nárazníky, světlomety, pneumatiky, brzdové systémy, čepy řízení, palivová čerpadla, filtry, chlazení a tlumiče v bohatém sortimentu dodavatelů originálních i neoriginálních dílů.

Pavel Dvořák - internetový obchod Worldparts.cz
Internetový obchod Worldparts.cz provozovaný panem Pavlem Dvořákem je zaměřen na prodej náhradních dílů na osobní, dodávkové a nákladní vozy. Zaměřujeme se na prodej originálních náhradních dílů na vozy všech značek. Dále se specializujeme na zprostředkování námi prodaných autodílů u našich smluvních partnerů.
Pavel Dvořák - internetový obchod Worldparts.cz
Autonavi.cz - vestavěné 2din autorádia a navigace pro vozy
Společnost Autonavi.cz je internetový obchod zabývající se prodejem OEM a 2din vestavěných autorádií a navigací, převážně pro koncernové vozy Škoda, Vokswagen a Seat. Veškerý námi nabízený sortiment, si můžete nechat u Nás odborně namontovat a to v naší partnerské dílně nebo po domluvě v jiném městě blíže Vašeho domova.
Autonavi.cz - vestavěné 2din autorádia a navigace pro vozy
Služby: -autodoprava. Prodej: -náhradní díly na automobily.

Zabezpečení vozidel: -autoalarmy -imobilizéry -pagery, GSM pagery. -prodej, montáž, servis. Auto hifi: -autorádia -reproduktory, subwoofery -zesilovače -multimédia -satelitní navigace -prodej, montáž, servis. Komfort pro Váš vůz*: -centrální zamykání -dálková ovládání -elektrická okna -hande free sady -prodej, ...

Služby: -přestavby vozidel české výroby na LPG -měření emisí -montáž závěsných zařízení.

Autobazar. Prodej: -ojeté automobily -výkup za hotové -prodej na plátky i na leasing -díly na vozy ŠKODA -autopříslušenství.

Služby: -servis a prodej autobaterií.

Prodej, montáž: -tažná zařízení na vozidla všech značek -doplňky a příslušenství -střešní nosiče -nosiče jízdních kol -TUNING -autokosmetika, koberce. Prodej: -náhradní díly na osobní vozidla všech značek -náhradní díly na motocykly -motorové a převodové oleje. Služby: -opravy a servis automobilů -příprava a provedení ...

Prodej, servis: -osobní automobily -náhradní díly -dodávkové automobily Oficiální zástupce firmy FORD.

Služby: -autokarosářské práce, rovnání na rovnacím rámu -pneuservis, veškeré pneu -zajištění lakování -prodej dílů a autodoplňků -drobné mechanické opravy -prodej, výměna a opravy čelních skel.

Maloobchod, prodej: -autodoplňky -náhradní díly na automobily.

Výroba, prodej: -tlumící a interiérové díly pro automobilový průmysl.

Autoservis všech značek vozů -výměna autoskel -diagnostika vozidel -klempířské a lakýrnické práce -prodej náhradních dílů

Pojízdné prodejny - prodej, servis, pronájem Výroba pro všechny druhy užitkových vozidel: -nástavby užitkových automobilů -valníkové nástavby -skříňové nástavby speciální nástavby podle individuálních požadavků včetně návrhu -vestavby zařízení do užitkových vozidel -montáže doplňků spoilery, spací nástavby, nezávislé ...

Opravy automobilů: -karosářské práce-veškeré -ŠKODA-kompletní-libovolný rozsah -drobné-nepřetržité. Obchod s díly a příslušenstvím pro motorová vozidla. Tažná zařízení. Diagnostika.

Autorizovaný prodejce značky SUZUKI a ISUZU. Prodej, servis: -osobní a terénní automobily SUZUKI a ISUZU -náhradní díly, ND -příslušenství. Práce: -karosářské -opravy autoelektro. Půjčovna vozidel. Služby: -zajišťování měření emisí a STK -servis vozidel všech značek.

Výroba, prodej: -nákladní přívěsy pro osobní automobily -specialní přívěsy pro transport motocyklů, vodních skútrů, lodí -náhradní díly a příslušenství. Půjčovna: -přívěsy jednonápravové bez plachty nebo s plachtou -přívěsy dvounápravové Pobočka: -Praha Dolní Měcholupy, Kutnohorská 2 -tel.:602125075

Prodej: -náhradní díly - ND na automobily -oleje MOGUL, CASTROL -mazivo, tuky -brzdová kapalina, destilovaná voda -autokosmetika -autodoplňky -TUNING, VELVANA, AGRIMEX.MOTIP-BARUM, VALVOLINE, TEXACO. Provozovna: -České Budějovice, Sokolská 14 / 193, tel.:385346014.

Autoservis: -veškeré opravy -karosářské práce -příprava vozů na STK včetně provedení této kontroly -prodej náhradních dílů, příslušenství -prodej autodoplňků, baterií -pneumatiky.

Autoservis: -autokarosářské práce -autolakýrnické práce -odtahová služba 24 hodin nonstop -běžné opravy všech typů vozidel. Maloobchod, prodej: -náhradní díly -autopříslušenství.

Autorizovaný prodejce BOSCH a BLAUPUNKT. Montáž: -autorádia BLAUPUNKT. Opravy: -spouštěče a alternátory -rozdělovače a tachometry -elektropříslušenství BOSCH-PAL. Maloobchod, prodej BOSCH: -zapalovací a žhavící svíčky -klínové a rozvodové řemeny -palce, kontakty a regulátory dobíjení -stěrače a autobaterie. Služby: -měření ...

Maloobchod, prodej: -autodíly -náhradní díly na automobily, motocykly.

Prodej: -autodoplňky -náhradní díly ŠKODA -autopotahy, akumulátory AFA, BOSCH -olej ESSO.

Montáž: -systémy pro rádiové a satelitní vyhledávání odcizených vozidel -imobilizéry, autoalarmy -centrální zamykání -dálkové ovládání -mechanické zajištění řadící páky -SHERLOG Security Car.

Výroba: -smaltované nádobí -teflonové nádobí -lisování dílů pro automobilový průmysl. - lisování, lisařské práce (řemesla strojírenská) - svářečské práce (řemesla strojírenská) - lisovny (výroba a řemesla) - lisování (výroba a řemesla) ISO/TS 16949, ISO 9001, ISO 14001