Cars Equipment s.r.o.

Nakupte všechny potřebné náhradní díly či příslušenství pro váš automobil. Nárazníky, světlomety, pneumatiky, brzdové systémy, čepy řízení, palivová čerpadla, filtry, chlazení a tlumiče v bohatém sortimentu dodavatelů originálních i neoriginálních dílů.

Pavel Dvořák - internetový obchod Worldparts.cz
Internetový obchod Worldparts.cz provozovaný panem Pavlem Dvořákem je zaměřen na prodej náhradních dílů na osobní, dodávkové a nákladní vozy. Zaměřujeme se na prodej originálních náhradních dílů na vozy všech značek. Dále se specializujeme na zprostředkování námi prodaných autodílů u našich smluvních partnerů.
Pavel Dvořák - internetový obchod Worldparts.cz
Autonavi.cz - vestavěné 2din autorádia a navigace pro vozy
Společnost Autonavi.cz je internetový obchod zabývající se prodejem OEM a 2din vestavěných autorádií a navigací, převážně pro koncernové vozy Škoda, Vokswagen a Seat. Veškerý námi nabízený sortiment, si můžete nechat u Nás odborně namontovat a to v naší partnerské dílně nebo po domluvě v jiném městě blíže Vašeho domova.
Autonavi.cz - vestavěné 2din autorádia a navigace pro vozy
Prodej, servis, bazar: - vozy značky Volkswagen, Škoda, Seat Prodej: - pneumatiky - autopříslušenství - odtahová služba

Výroba - termostatické expanzní ventily používané v klimatizacích osobních automobilů Obrábění - výroba hliníkových těles pro termoexpazní ventilymontáž - termoexpanzní ventily

Autoservis: - kompletní opravy aut - opravy karoserií - výměna autoskel

Provozujeme autoservis v Litvínově. Provádíme odtahy vozidel po haváriích a následné opravy osobních a užitkových vozidel. Dodáváme náhradní díly a komponenty všech značek.

Prodej: - hliníková kola, šrouby a bezpečnostní matice.

Specializovaný autoservis FIAT: Prodej: -náhradní díly.

Rychloservis aut - oprava výfuků a brzdových systémů, prodej náhradních dílů.

Montáž a prodej: - tažná zařízení na osobní a dodávková auta. Prodej: - přepravní vozíky a náhradní díly. Opravy a servis: - vozíky a přívěsy.

Autoklempířské práce Autolakýrnické práce Výměna - autoskla Plnění a kontrola - klimatizace Servis - osobní automobily všech značek - brzdové soustavy - výfuky - motory - diagnostika - geometrie - montáž LPG Pneuservis Odtahová služba STK - emise Dovoz - osobní automobily

Prodej, servis, montáž: - výfukové systémy - tažná zařízení Bosal.

Provoz autovrakoviště. Prodej použitých náhradních dílů na automobily.

Opravy: - výfukové systémy. Prodej: - výfuky - katalyzátory - chromované koncovky.

Prodej, montáž: -náhradní díly na zahraniční a tuzemské vozy -PEUGEOT, CITROEN, BMW*, VW**, OPEL, FORD, RENAULT, SEAT, ŠKODA, FIAT, AUDI, TOYOTA, NISSAN -tlumiče SACHS -výfuky BOSAL, ROSI -brzdové destičky TEXTAR, ROTHAUS -ložiska SKF*, CORTECO -katalyzátory. Servis, opravy: -osobní automobily všech značek. Příprava ...

Prodej: - náhradní díly pro všechny typy vozů.

Naše služby: - opravy, montáž autoskla - zabezpečování automobilů - autofolie - kódování autoskel.

Maloobchod, prodej: -autodíly. -náhradní díly na automobily.

Autoservis. -autoelektrikářské práce. -autoskloservis. Pneuservis. Služby: -mycí linka, myčka automobilů. Čerpací stanice pohonných hmot.

Obchodně dopravní a zprostředkovatelská společnost. Autoopravna + Autodoprava: -oprava osobních a užitkových vozidel -generální opravy motorů a převodovek -výměna olejů -prodej použitých náhradních dílů Škoda, Lada -zajištění emisí + STK -drobné karosářské práce -doprava zboží 500-1200 kg. Zdarma prohlídky vozidel před STK.

Nová prodejna v Děčíně - areál Armex. ---------------------------------------------------- Prodáváme autoboxy, střešní a zadní nosiče, nosiče kol, lyží a sněhové řatězy značek THULE, HAPRO, PEWAG, ATERA, CYKELL, YAKIMA a HAKR. E-shop a kamenná prodejna. Akreditovaný servis a půjčovna střešních boxů.

Prodej - ojetá vozidla Pronájem - vozy Provoz - odtahová služba Autodoprava - transfery osob (letiště, nádraží, hotely, ...) Dovoz - automobily - motocykly - náhradní díly Podlahářství : Pokládáme plovoucí laminátové i dřevěné podlahy včetně materiálu i bez něj. V nabídce najdete ...

Oprava a údržba, autoservis: - nákladní vozidla -ověřování tachografů -ekologické likvidace vozidel -přípravy na STK Prodej náhradních dílů.