Cestovní kanceláře nabízejí dovolené a zájezdy do oblíbených destinací jako Řecko, Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Tunisko nebo Egypt s all inclusive včetně vyřízení cestovního pojištění. Využijte nabídek last minute a vyberte si dovolenou za skvělé ceny!

GLOBTOUR GROUP a.s. cestovní kancelář, dovolená 2019
Skvělá nabídka pobytových zájezdů u moře pro rok 2019 od CK GLOBTOUR GROUP a.s. Vybírejte ze široké škály destinací, které Vám umožní s námi strávit báječnou dovolenou. Užívejte si krásného moře a slunce v Chorvatsku, Itálii, Bulharsku, Černé Hoře či Turecku. U nás si vybere opravdu každý.
GLOBTOUR GROUP a.s. cestovní kancelář, dovolená 2019
Cestovní kancelář: -zajistíme zájezdy do Austrálie, na Nový Zéland, Jižní Ameriku a Antarktidu -zájezdy a dovolené na míru do Austrálie, Nový Zéland, Fidži, Brazílie, Peru, Bolívie, Ekvádor a Galapágy, Chile, Argentina, dále Asie a Afrika.

Cestovní agentura-letní pobyty Chorvatsko. Rekreační zařízení-kemp Pisak-Zadar Čtyř lůžkové chaty. Národní park Paklenica.

Cestovní kancelář / tour operator CK. Specialista na POZNÁVACÍ ZÁJEZDY do celé Asie a Austrálie - od Předního východu přes Indii, Čínu, JV Asii, Japonsko a Indonésii až po Austrálii s Novým Zélandem. Poznávací zájezdy + firemní i soukromé cesty na zakázku. PROFESIONÁLNÍ ČEŠTÍ PRŮVODCI Malé skupinky - již od 6 osob! Maximálně 16 osob (u ...

Agentura AUGUSTINUS nabízí své průvodcovské služby jako certifikovaný průvodce památkami Kutné Hory pro jednotlivce i skupiny.

Cestovní kancelář a agentura. Nabízíme poznávací, turistické a lyžařské zájezdy do Alp. Ubytování v Alpách. Dovolené u moře. Akreditované školící středisko, školení řidičů profesionálů i referentů.

Služby: - internetové stránky zaměřené na nákup a prodej akcií neobchodovaných na burze - dražba akcií

Fishingtravel, služby - pronájem hausbotů, lodí a rybářského vybavení - zážitkový rybolov Itálie, Norsko, Maledivy.

Zajišťujeme vícedenní školní zájezdy po celé ČR a do zajímavých evropských destinací s delegátem, dopravou, ubytováním a stravováním. Pořádáme školy v přírodě a zážitkové kurzy pro utužení kolektivu.

Ubytování: - chalupa - průvodce NP České Švýcarsko

-Překladatelská a tlumočnická činnost -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Pronájem a půjčování věcí movitých -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Projektování pozemkových úprav -Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce -Projektování elektrických zařízení -Služby ...

Cestovní kancelář: - zájezdy pro školy -poznávací zájezdy -výukové zájezdy -lyžařské zájezdy -jazykové i poznávací zájezdy do evropských států (zejména do Velké Británie) -výcvikové lyžařské zájezdy do Itálie

Cestovní kancelář. Organizuje zájezdy s programem aktivní dovolené u moře do Chorvatska, Itálie a Španělska. Každý si může vybrat podle svých představ a možností. Vedle zahraniční dovolené u moře nabízíme i atraktivní fitness programy v tuzemsku. Řada programů je doplněna aktivním programem pro děti, které s Vámi cestují.

Cestovní kancelář Praha. První držitel ISO 9001 mezi cestovními kancelářemi. Nejlepší touroperátor pro Asii a Ameriku 2002 a 2004 podle odborníků v cestovním ruchu.

Cestovní agentura - výlety a túry na běžkách, na kolech a na koních se stanováním.

Penzion a kemp Javořice – ubytování na statku 5 km od Telče, agroturistika, dovolená na venkově. Prodej: -med -ovoce -jehňata k chovu, jehňata jatečná -kožešiny -deky z ovčí vlny -víno -ovocné mošty.

Cestovní agentura - last minuty - zájezdy pobytové, poznávací Provozují - internetový server SUPERZAJEZDY.CZ