Cestovní kanceláře nabízejí dovolené a zájezdy do oblíbených destinací jako Řecko, Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Tunisko nebo Egypt s all inclusive včetně vyřízení cestovního pojištění. Využijte nabídek last minute a vyberte si dovolenou za skvělé ceny!

GLOBTOUR GROUP a.s. - cestovní kancelář, dovolená u moře
Skvělá nabídka pobytových zájezdů u moře od CK GLOBTOUR GROUP a.s. Vás jistě potěší. Vybírejte ze široké škály destinací, které Vám umožní s námi strávit báječnou dovolenou. Užívejte si krásného moře a slunce v Chorvatsku, Itálii, Bulharsku, Černé Hoře či Turecku. U nás si vybere opravdu každý.
GLOBTOUR GROUP a.s. - cestovní kancelář, dovolená u moře
Cestovní kancelář se zaměřením na Bulharsko.

Služby: - firemní cestování - teambuilding - firemní eventy

Služby: - cestovní kancelář - incentivní a kongresová turistika v ČR i v zahraničí

Cestovní agentura - zaměření na pobyt v golfových areálech - zážitky na krásných místech spojených s golfem, nejen v České republice.

Činnost: - produkční, marketingová, mediální a cestovní agentura - zajišťujeme konference, workshopy, firemní večírky, výroční zasedání, školení - incentiva - public relations - propagační akce...atd.

Služby: - překlady, tlumočení, výuka ruština, ruský jazyk - překlady angličtina

Služby - prohlídky Prahy s průvodcem - průvodcovské služby.

Netopte se v moři zájezdů na internetu a nechte si osobně doporučit dovolenou snů! Cestovní agentura je oficiálním partnerem cestovní kanceláře EXIMtours. Je rovněž autorizovaným prodejcem zájezdů od prověřených cestovních kanceláří – např. Fischer, Čedok, Blue Style, Alexandria, Firo Tour, Neckermann a další – vše za stejných podmínek i cen. ...

Cestovní agentura - nabídka zájezdů. Služby - tuzemská a mezinárodní autobusová doprava - pronájem autobusů, obytných vozů

Incoming touroperator (DMC – Destination Management Company Prague)

Zajištění autobusové dopravy a ubytování v ČR -akce pro klienty

Služby: - sportovní marketing - reklamní služby ve sportu

Služby - zásadní informace o cestovním ruchu Slovinska - rady a tipy pro aktivní dovolenou, kulturní památky a historie.

Služby: - cestovní agentura - pořádání dětských táborů, jazykových kurzů, školy v přírodě

Cestovní kancelář: -poznávací a pobytové zájezdy -prodej vstupenek, letenek.

Kopírovací centrum. Fotoateliér, fotograf. Prodej hraček, hračky. Cestovní agentura Prodej digitální fototechnika a přístroje.

Cestovní agentura - letecké i autobusové pobytové a poznávací zájezdy do celého světa, včetně České republiky.

Cestovní kancelář: -zajistíme zájezdy do Austrálie, na Nový Zéland, Jižní Ameriku a Antarktidu -zájezdy a dovolené na míru do Austrálie, Nový Zéland, Fidži, Brazílie, Peru, Bolívie, Ekvádor a Galapágy, Chile, Argentina, dále Asie a Afrika.