Cestovní kanceláře nabízejí dovolené a zájezdy do oblíbených destinací jako Řecko, Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Tunisko nebo Egypt s all inclusive včetně vyřízení cestovního pojištění. Využijte nabídek last minute a vyberte si dovolenou za skvělé ceny!

Cestovní agentura - Tydra tour Vodní turistika: -klasické turistické sjíždění řek -dovolená na řece -uspořádání vodáckých kursů pro školy. Námořní jachting: -dovolená na námořních plachetnicích nebo motorových lodích. Výroba, prodej: -plastové kanoe. Půjčovna: -lodě, pádla, vodácký materiál, vesty, neopreny, přilby atd.

JL turist Praha Dovolená, zájezdy a ubytování po celém světě: - Austrálie, Botswana - Brazílie, Čína - Eqvádor, Chile - Irsko, Island - Izrael, Jihoafrická republika - Japonsko, Kambodža - Kanada, Laos - Litva a Lotyšsko - Madagaskar, Maďarsko - Madeira, Malta - Mexiko, Namibie - Nový Zéland, Peru - Portugalsko, ...

Potápěčské centrum. Oficiální distributor: -potápěčské, plavecké a jachtařské vybavení značek CRESSI-SUB, STINGRAY, PRO-RAINER, KOWALSKI, CAMARO. Kurzy potápění v ČR i v zahraničí (Chorvatsko, Egypt) Zájezdy za potápěním: -pobytové (Chorvatsko, Itálie, Rakousko, Španělsko) -na lodi (Chorvatsko, Thajsko, Egypt, Florida).

Incomingová cestovní agentura se specializací na německy mluvící klienty.

Cestovní agentura v Česku zprostředkovává nabídku prověřených a důvěryhodných cestovních kanceláří. Pečlivě vybíráme dovolené u moře, euro víkendy, poznávací zájezdy, exotické dovolené i zájezdy za lyžováním od českých, německých i rakouských cestovek.

Prohlídky a tlumočení po celém území ČR a střední Evropy - sportovní využití a program pro děti - ubytování - stravování - doprava.

Informace, potřeby a pomůcky pro aktivní život seniorů, výlety pro seniory. Provozovna na nám. T. G. Masaryka 24 v Prostějově má otevřeno denně od 9:00 do 17:00 hod., v sobotu od 9:00 do 11:30 hod. Na jednodenní výlety odjíždíme z Prostějova a cestujeme nejčastěji po Moravě. V obchůdku máme zboží, které osloví starší generaci: - čistě přírodní ...

Expert na německé a rakouské cestovní kanceláře.

Nabídka služeb cestovní kanceláře zajišťující zájezdy na folklorní festivaly a lidové slavnosti.

Cestovní agentura, kancelář: - specializace na organizaci akcí "na míru" - semináře, konference, kongresy, slavnostní akce (prezentace, party, slavnostní večery, atd.) - autorizovaní prodejci mnoha zavedených cestovních kanceláří - incomingová turistika - pro zahraniční cestovní společnosti organizujeme návštěvu hlavního města i dalších míst ...

Prodej letenek, lodních a autobusových lístků a vstupenek. Zajištění konferenčních programů včetně ubytování.

Cestovní kancelář. Zájezdy: -pobytové: -tuzemské -zahraniční -poznávací -muzikálová, divadelní představení. Ubytování: -chaty, chalupy, hotely, penziony -léčebné, relaxační pobyty. Zajištění: -letenky, jízdenky.

Služby: - průvodce po Třebíči - průvodcovské služby v angličtině a němčině.

Cestovní agentura: - dovolená na Slovensku (FATRAPARK).

Služby: - průvodcovské služby - skupinová i individuální pěší turistika - cykloturistika - výuka lyžování - průvodcování při skialpinismu.

Průvodcovské služby: - český a ruský jazyk. Výuka jazyků: - ruský jazyk.

Cestovní agentura - prodej letenek - zajištění ubytování a hotelů - pronájem auta.

Služby: -cestovní agentura -pobytové zájezdy, poznávací zájezdy -prodej dálničních známek -klubové karty ÚAMK.

Zprostředkování: pobyty v Norsku: - rybaření - turistika - potápění - místo pobytu je starobylý rybářský přístav - Eidestranda ve středním Norsku - ubytování je ve čtyř a pětilůžkových pokojích - možnost dopravy - sportovní rybaření - včetně průvodce - rybaření v norských fjordech - dovolená v Norsku - relaxační pobyty - ...

Služby: - cestovní kancelář zaměřená na dovolenou s dětmi, rodinná dovolená.

Cestovní kancelář - prodej zájezdů - specialista na dovolené a zájezdy německých cestovních kanceláří.

Služby: -cestovní kancelář - zajištění pobytového zájezdu.