Cestovní kanceláře nabízejí dovolené a zájezdy do oblíbených destinací jako Řecko, Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Tunisko nebo Egypt s all inclusive včetně vyřízení cestovního pojištění. Využijte nabídek last minute a vyberte si dovolenou za skvělé ceny!

Činnost: - obchodní zástupce pojišťovny MetLife

Naše nabídka: -pobytové i poznávací zahraniční zájezdy -rezervace a prodej letenek všech leteckých společností -zajištění autobusových jízdenek a trajektových lístků -zajištění služebních cest v tuzemsku i v zahraničí -příprava a zajištění programů na míru dle Vašich přání v tuzemsku a zahraničí.

Vnitrostátní a příležitostní mezinárodní autobusová doprava. Činnost cestovní agentury. Přepravy sportovců, jednodenní zájezdy do termálních lázní v Německu - Bad Füssing, jednodenní lyžařské zájezdy Rakousko - Hinterstoder.

Služby: - cestovní kancelář se specializací na rybolov v Norsku

Služby: - autobusová doprava - cestovní agentura

Služby: -lovecká turistika -rybářská turistika

Cestovní kancelář: -letecké pobytové i poznávací zájezdy -nabízíme hotely dvou až pětihvězdičkové, penziony, apartmány bungalovy.

Prodej, servis, leasing. -automobily IVECO -kontakt: 602355349, 602185906. Služby: -doprava -vnitrostátní -zahraniční -autobusová -generální opravy autobusů, nákladních automobilů -opravy pneumatik. Divize nákl.autodopravy, smluvní doprava, MHD, doprava po Evropě i mimo ni, cestovní kancelář.

Cestovní kancelář: -zájezdy cykloturistické -lyžařské -pobytové a poznávací -zájezdy na míru -zájezdy pro skupiny, firmy a školy -rafotvé zájezdy -inline zájezdy. Autobusová doprava: -Jan Pazourek -vnitrostátní i mezinárodní doprava -bus MAN -49+1 míst, klimatizace, video, lednice, WC.

Služby: -cestovní agentura -autobusová doprava -vinné sklípky -hory, bazény, divadla, exkurze.

Cestovní agentura a Autobusová doprava Poskytujeme kompletní dopravní služby v oblasti tuzemské a zahraniční přepravy osob vozidly splňujícími předpisy EU pro přepravu osob. Provozujeme Cestovní agenturu.

Služby: -cestovní kancelář -informace o ubytování -nabídka dovolené na Táborsku a Třeboňsku v chatách, chalupách nebo penzionech.

Cestovní kancelář Mráz pro své klienty už od roku 1990 připravuje zájezdy do krásného Chorvatského města Crikvenica - Selce ležícího naproti ostrovu Krk. Oblast je známá svými čistými oblázkovými plážemi a možností vycházek v upravených parcích. Od roku 1993 zůstává cestovka díky zájmu svých zákazníků věrna hotelu Slaven, jehož pokoje jsou ...

Cestovní kancelář: -pobytové zahraniční zájezdy -tuzemské zájezdy -zájezdy pro školy a kolektivy -letenky. Služby: -informační centrum, prohlídky města Bechyně a kláštera -ubytovací služby -osobní doprava.

Cestovní kancelář: -zimní pobyty v tuzemsku i v zahraničí -letecké zájezdy -prodej letenek do celého světa -prodej mezinárodních autobusových jízdenek.

Cestovní kancelář: -tuzemské zájezdy -zahraniční zájezdy.

Autopůjčovna Cestovní agentura Prodej - letenky

Služby cestovního ruchu - okružní plavby - rybaření Norsko, Polsko - turistika - jachting

Cestovní agentura - specializace na EGYPT, ŘECKO, TUNIS, TURECKO, EXOTIKA

-Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost -Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti -Velkoobchod a maloobchod -Provozování cestovní ...