Cestovní kanceláře nabízejí dovolené a zájezdy do oblíbených destinací jako Řecko, Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Tunisko nebo Egypt s all inclusive včetně vyřízení cestovního pojištění. Využijte nabídek last minute a vyberte si dovolenou za skvělé ceny!

-Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí -Překladatelská a tlumočnická činnost -Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti -Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v ...

Cestovní agentura: - nabídka zájezdů z různých cestovních kanceláří.

Služby: - cestovní agentura - zprostředkování služeb v cestovním ruchu - specialista na lázně a wellness

Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost, služby v oblasti cestovního ruchu.

Služby: - cestovní agentura - hodinový manžel, řemeslné práce - reklamní agentura

Pořádání - zájezdy do Thajska. Zprostředkování - ubytování na španělském pobřeží COSTA BRAVA - průvodcovské služby. Kurzy - potápění.

Lucky Production. Služby: - poradenství v oblasti cestovního ruchu

Ubytování: -55 pokojů -jednolůžkové a dvoulůžkové -luxusní dvoulůžkové pokoje -apartmány, vše vybavené TV-SAT, přímá tel.linka, WC a koupelna, minibar, trezor. Restaurace: -prostory pro rauty, svatby, recepce, semináře, školení, firemní akce, prezentace, gastronomické zajištění, kapacita 60-80 osob. Hotelový ...

Cestovní kancelář. Zájezdy: -tuzemsko -zahraničí. Doprava: -letecky -autobusem -vlastní doprava.

Cestovní kancelář - zájezdy do zahraničí.

Služby cestovní kanceláře: -aktivní ACR -pasivní PCR -cestovní ruch. Nepravidelná hromadná přeprava osob: -vnitrostátní -mezinárodní.

Cestovní kancelář - nabídka ubytování v Chorvatsku a Maďarsku.

Cestovní kancelář. Specialista na prodloužené pobyty v Chorvatsku, Itálii a Rumunsku.