Cestovní kanceláře nabízejí dovolené a zájezdy do oblíbených destinací jako Řecko, Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Tunisko nebo Egypt s all inclusive včetně vyřízení cestovního pojištění. Využijte nabídek last minute a vyberte si dovolenou za skvělé ceny!

GLOBTOUR GROUP a.s. - cestovní kancelář, dovolená u moře
Skvělá nabídka pobytových zájezdů u moře od CK GLOBTOUR GROUP a.s. Vás jistě potěší. Vybírejte ze široké škály destinací, které Vám umožní s námi strávit báječnou dovolenou. Užívejte si krásného moře a slunce v Chorvatsku, Itálii, Bulharsku, Černé Hoře či Turecku. U nás si vybere opravdu každý.
GLOBTOUR GROUP a.s. - cestovní kancelář, dovolená u moře
Cestovní kancelář IC TOUR nabízí poznávací zájezdy a dovolené ve Slovinsku, Itálii a Švýcarsku nebo jiných exotických zemí, plavby po mořích a řekách, lázeňské a wellness pobyty, zájezdy pro zaměstnance nebo teambuildingové akce. Zajišťujeme ubytování v Praze. Cestovní kancelář: -letenky pro firmy -výhodné last minute -služební cesty ...

Cestovní agentura, , která se specializuje na dovolenou na lodi. Pronájem, půjčování: -lodě po celém světě. Plachetnice, katamarány, motorové čluny a lodě, hausbóty. Kapitánské kurzy.

Prodej, půjčovna, bazar, e-shop a servis: - podvodních pouzder pro fotoaparáty, mobily a videokamery - další fotopříslušenství: podvodní blesky, světla, předsádkové objektivy, základny a ramena, filtry, vodotěsné kufry a brašny, ... - kurzy potápění Potapěčské a suchozemské expedice do celého světa: - potápěčská expediční loď SEA LADY ...

Zájezdy od německých a rakouských cestovních kanceláří.

Cestovní kancelář: -zajistíme zájezdy do Austrálie, na Nový Zéland, Jižní Ameriku a Antarktidu -zájezdy a dovolené na míru do Austrálie, Nový Zéland, Fidži, Brazílie, Peru, Bolívie, Ekvádor a Galapágy, Chile, Argentina, dále Asie a Afrika.

Cestovní kancelář. Zájezdy. -pobytové -poznávací -jarní prázdniny -Vánoce, Silvestr Prodej: -jízdenky -letenky -vstupenky na koncerty Aerobic u moře Lyžování v Alpách Účetní firma.

Kulturní a kongresové centrum Otrokovická BESEDA pořádá kulturní, společenské akce v regionu. Organizujeme jazykové či rukodělné kurzy, přednášky a semináře i tematické zájezdy a promítání filmů. Firmy i soukromé osoby mohou využít pronájem velkého společenského sálu pro vzdělávací, společenské, kulturní akce, kongresy, školení, firemní akce - ...

-Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu -Činnost organizačních a ekonomických poradců. Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence Hostinská činnost

Nabídka ubytování v České republice a na Slovensku. Chaty a chalupy na horách i u vody.

Cestovní kanceláře: Pořádáme: - poznávací zájezdy na Korsiku, do Norska, Švýcarska, Holandska, Francie, Rakouska, Itálie, Německa, Polska, Maďarska a další - lyžařské zájezdy do Francie - cyklozájezd Lago di Garda - do lázní na Slovensku a v Maďarsku - adventní zájezdy. Zajišťujeme letecké a pobytové zájezdy dle přání.

Vodácká cestovní kancelář: -vodácké zájezdy na Alpské řeky. Půjčovna: -nafukovací čluny: Pálava, Baraka, Rio -plastové kajaky -vodácké potřeby: -neoprénový oblek, vodácká bunda a vesta, přilba, vak, foukací pumpa, pádla.

Expert na německé a rakouské cestovní kanceláře.

Cestovní kancelář. Zájezdy: -pobytové: -tuzemské -zahraniční -poznávací -muzikálová, divadelní představení. Ubytování: -chaty, chalupy, hotely, penziony -léčebné, relaxační pobyty. Zajištění: -letenky, jízdenky.

-Velkoobchod a maloobchod -Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků -Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení -Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu -Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost -Zprostředkování obchodu a ...

Cestovní agentura zaměřená na Mongolsko: - rybářské zájezdy - turistické zájezdy.

Cestovní kancelář. Pobytové a poznávací zájezdy: - Bulharsko, Chorvatsko, Egypt, Itálie, Řecko, Turecko.

Cestovní agentura: -zájezdy do celého světa (Evropa, Asie, Egypt, Tunisko, Maroko, Afrika, Amerika) - rekreační pobyty.

Cestovní kancelář. Pobočka: - Svárov 40, Vsetín 755 01 - tel./fax: 571 417 988.