Chaty a chalupy po celé České republice s možností ubytování. Zvolit si můžete luxusní chaty s wellness, horské chalupy, chaty s bazénem, levné chaty nebo chalupy vhodné na oslavu Silvestra. Využít lze možnost krátkodobého pronájmu nebo koupi objektu.

Rekreační středisko Radíkov - Chata pod věží. V areálu se nachází restaurace. Ubytování: - 52 lůžek v hlavní budově - 96 lůžek v chatkách.

Nabízíme ubytování formou pronájmu celé chalupy v klidné a ekologicky nezatížené lokalitě, blízko Karlovy Studánky. Chalupa se nachází v CHKO Jeseníky, v oblasti s nejčistším vzduchem v ČR. V sousedství starého statku a dřevěného kostelíka. Pozemkem protéká horský potůček. Pěkné prostředí v centru malé vesničky – 60 - ti stavení, kterou ...

Účetnictví: - zpracování účetnictví - daňová evidence - ubytování v chalupě v Jeseníkách (Malá Morávka).

Výroba, prodej: - karosářské díly na vozy Škoda. Restaurace AUTODEMONT Společenské prostory: - salonek - sál s venkovní terasou. Lovecká chata: - penzion, restaurace, Vodní 6, Horka nad Moravou - 45 lůžek - sál pro 120 osob.

Ubytování. Kapacita 45 lůžek. Vprostorách chaty společenská místnost s krbem, televizí. Možnost vaření ve společné, vybavené kuchyňce. Možnost zajištění stravování: -plná penze -polopenze.

Ubytování v soukromí: - kapacita 30 lůžek - sál - 40 osob, 80 osob - venkovní posezení s grilem. Paintballové hříště: - tel.:607815896 - cena od 350, -Kč.

Ubytování: - vhodné k pořádání seminářů, porad, slavnostních akcí a sportovních soustředění - celková kapacita cca 45 osob.

Chata - kapacita 11 lůžek, 2 přistýlky - lyžařské vleky, sjezdovky - možnost rekreace, turistiky, zimních i letních sportů

Chalupa - 2 ložnice pro 4 osoby vybavená kuchyňkou a sociálním zařízením - parkoviště

-Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Ubytovací služby -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Pronájem a půjčování věcí movitých -Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling -Fotografické služby

-Velkoobchod a maloobchod -Ubytovací služby Hostinská činnost

-Zprostředkování obchodu a služeb -Ubytovací služby