Penziony nabízí cenově přijatelné ubytování po celé České republice. Ubytovat se můžete v jednolůžkových, dvoulůžkových nebo vícelůžkových pokojích či prostorných apartmánech a studiích. Penziony jsou vhodné pro rodiny s dětmi, páry a skupiny přátel.

Penzion na Vysočině - dovolená pro rodiny s dětmi
Náš penzion, ležící v krásné přírodě v obci Hartmanice, je ideálním místem pro trávení rodinné dovolené. V areálu naleznete venkovní bazén, čtyři hřiště, houpačky, prolézačky, pískoviště a také krytý bazén se slanou vodou. Ubytovat se můžete ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, nebo ve 2 nadstandardních chatách. Těšíme se na Vaši návštěvu.
Penzion na Vysočině - dovolená pro rodiny s dětmi
Penzion Na Jízdárně v Kroměříži zajistí catering
Přijeďte odpočívat i sportovat do rodinného penzionu Na Jízdárně v Kroměříži. Naše pokoje i 1 apartmán jsou plně vybavené, nachází se 10 minut chůze od centra poblíž Podzámecké a Květné zahrady. Můžete si zahrát tenis na našich kurtech či vyjet na kole na blízkou cyklostezku. Součástí penzionu je skvělá restaurace, která zajistí catering.
Penzion Na Jízdárně v Kroměříži zajistí catering
Ubytování: - Penzion s celoročním ubytováním: - dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízení - čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Hostinská činnost: - restaurace - kapacita 34 míst: - jídla domácí kuchyně - na přání speciality jako pečená husa, kachna - pořádáme vepřové hody Zednické práce.

Horský penzion Filipovice pod Pradědem. Ubytování, restaurace, wellnes, venkovní bazén.

Rodinný penzion. Celoroční ubytování v rekreačním zařízení.

Servis na nejvyšší úrovni poskytne ubytovaným hostům Penzion Sokolská Zlín. Pokud hledáte penzion s bazénem a vyžadujete luxusní ubytování v centru Zlína, rezervujte si pokoj u nás. K dispozici jsou moderní dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, apartmán či plně vybavený mezonetový byt. V celém areálu je zajištěno silné Wi-fi připojení. Skvělé ...

Ubytování DEKOR - Apartmány Velké Pavlovice. Nabízíme komfortní apartmány v 1. patře nad prodejnou Svítidel s parkovištěm pro týdenní rodinné pobyty nebo firemní akce s využitím cykloturistiky v oblasti Pálavy ve Velkopavlovické vinařské podoblasti. Ubytování se nachází v centru města Velké Pavlovice za Sokolovnou, okres Břeclav. Součástí ...

Ubytování nad vinnými sklepy v apartmánech s výhledem na Pálavu.

Služby: -ubytování -restaurace -minutková kuchyně -pension -2 salonky 15, 35 míst -firemní večírky -stužkovací večírky -letní terasa -steak house.

Penzion Styl - ubytování - restaurace.

Residence Casa Italia, ubytování: - apartmány

Ubytování, služby: - dětský a rodinný penzion Permoník - restaurace

Moderní Penzion Pasát poskytuje celoroční ubytování pro páry i jednotlivce, firemní zaměstnance. Kapacita 25 osob. Ubytování v okolí Luhačovic, s výhledem na Bílé Karpaty. Složení pokojů: - jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje - apartmán s moderním interiérem. Pokoje mají vlastní sociální zařízení dle volby s vanou nebo sprchovým ...

Poskytování dlouhodobého ubytování v různých lokalitách Prahy.