Penziony nabízí cenově přijatelné ubytování po celé České republice. Ubytovat se můžete v jednolůžkových, dvoulůžkových nebo vícelůžkových pokojích či prostorných apartmánech a studiích. Penziony jsou vhodné pro rodiny s dětmi, páry a skupiny přátel.

Penzion Na Jízdárně v Kroměříži zajistí catering
Přijeďte odpočívat i sportovat do rodinného penzionu Na Jízdárně v Kroměříži. Naše pokoje i 1 apartmán jsou plně vybavené, nachází se 10 minut chůze od centra poblíž Podzámecké a Květné zahrady. Můžete si zahrát tenis na našich kurtech či vyjet na kole na blízkou cyklostezku. Součástí penzionu je skvělá restaurace, která zajistí catering.
Penzion Na Jízdárně v Kroměříži zajistí catering
Krátkodobé i dlouhodobé ubytování formou ubytovny, apartmánu či garsoniery.

Agroturistický areál Osada havranů. Nabídka: -salonek pro 27os. -sál až pro 120os. -koňská stáj -vyjížďky do okolí -programy s koňmi pro firmy Ubytování: - penzion ve dvoulůžkových pokojích - dvě zařízené apartmánové chatky Vinný sklep: -degustace -hodování v Rytířském sálu u krbu

Penzion, pension. Ubytování: -šest dvojlůžkových apartmánů s možností přistýlky -dva turistické apartmány, dvoulůžkové s přistýlkou Vybavení: -vlastní sociální zažízení -koupelna, malý kuchyňský koutek pro přípravu teplých nápojů (rychlovarná konvice). Parkování přímo v objektu Úschovna kol. Degustace vín, návštěva vinařství - dle dohody.

Penzion - 3 dvojlůžkové pokoje společná kuchyňka s lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a kávovarem - 1 trojlůžkový pokoj s možností přístýlky - pronájem parkování - venkovní posezení

Penzion Millenium. Moderní ubytování v klidné lokalitě v centru Zlína.

Restaurace, pizzerie: - pizza - polední menu - rozvoz jídel. Ubytování: - penzion - tel.: 606 790 750

Služby - ubytování v soukromých apartmánech v Karlově pod Pradědem.

Penzion - ubytování ve 3 apartmánech s vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem - součástí je vybavená kuchyňka.

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování s možností využití až 24 lůžek Ubytovna se nachází v centru obce Vladislav nedaleko Třebíče nebo Náměště nad Oslavou.. Wi-Fi zdarma, TV na pokoji, vybavená kuchyňka, společné sociální zařízení (jeden dvoulůžkový pokoj vlastní sprcha), společenská místnost, prádelna, sušárna. Možnost objednávky stravování ...

Ubytování, penzion: -kapacita 10 lůžek. Vybavenost: -WC**, sprchový kout -varná konvice -lednička -televizor -rádio, budík. Ceník: -jednolůžkový pokoj 600, -Kč -dvoulůžkový pokoj 900, -Kč -třílůžkový pokoj 1050, -Kč. V době akcí na BVV* Brno se ceny zvyšují o 200, -Kč.

Služby: - ubytování Prodej: - zahrádkářské a chovatelské potřeby tel.: 603 212 510