Vnitrostátní autobusová doprava poskytuje přepravu osob po celé České republice. Luxusní a klimatizované autobusy a mikrobusy Vás dovezou na poznávací zájezdy, wellness pobyty či dovolené. Využijte pronájmu autobusu pro přepravu většího počtu osob.

P&P Pohodová autoškola P&P Traffic Academy s.r.o.
P&P Pohodová autoškola nabízí zájemcům možnost získat řidičské oprávnění na motocykly, osobní vozidla, nákladní vozidla i autobusy. Výcvik probíhá v Brně a naše autoškola disponuje moderním řidičským trenažerem. Připravíme Vás na bezpečnou a plynulou jízdu na motocyklu všech kategorií, poskytujeme výcvik na vozidlech s manuální i s automatickou ...
Autobusová doprava - s autobusy a mikrobusy luxusních tříd, i autobusy určené pro nízkorozpočtovou přepravu - vozový park viz údaje na našem webu.

Služby: - osobní, mikrobusová přeprava - transfery osob na letiště.

Oceňování motorových vozidel, soudní znalec - (osobní a nákladní motorová vozidla) . Oceňování speciálních strojů jednak běžné automobily, tak i speciální stroje (jeřáby, vysokozdvižné plošiny, atd.). Specializace: pomoc při dopravních nehodách (ocenění vozidel při nehodě apod.) Autopůjčovna: -mikrobusy, minibusy a dodávky FORD TRANSIT ...

služby v oblastech přepravy osob po celém území České republiky a Evropy. Zajišťujeme přepravu reprezentativním vozem s klimatizací.

Služby: - cestovní kancelář - autodoprava mikrobusy - provoz rekreačního střediska

Autobusová doprava: -autobusy tuzemské, zahraniční výroby (VENTO, NEOPLAN, KAROSA). Mezinárodní autobusová doprava.

Jazykové pobyty v zahraničí pro děti a mládež, dospělé a manažery. Jazykové pobyty pro nenáročné. Pracovní pobyty. Pracovní programy v zahraničí pro studenty i nestudenty. Studium v Austrálii a na Novém Zélandu s možností pracovat Letenky Eurovíkendy Chartery Víza Pojištění Zájezdy Ubytování v zahraničí Pronájem aut v ...

Mezinárodní a tuzemská osobní doprava: - mikrobusy FORD TRANZIT pro 8-14 osob - služební cesty, pro zahraniční návštěvy sportovní oddíly, umělecké skupiny, firemní akce při BVV.

Osobní doprava: - přeprava menších skupin osob.

Doprava, přeprava: -autobusová doprava -zahraniční, mezinárodní, tuzemsko -vozidla pro 17-50 osob -Mercedes 17 míst -Bova 50 míst -Karosa 46 míst.

Cestovní agentura: - tuzemské, zahraniční zájezdy - pobytové, poznávací zájezdy Vlastní autobusová doprava.

Autobusová a osobní přeprava a to jak vnitrostátní, tak i dálková pro zahraniční cesty. Mercedes Benz Tourismo - 49 míst Mercedes Benz Tourismo - 49 míst Mercedes Benz Sprinter - 20 míst Renault Trafic "Passenger" – 8 míst Mercedes Benz Tourismo - 49 míst

Prodej - autobusy Cestovní kancelář - specializace - Chorvatsko, Itálie Autobusová doprava - vnitrostátní - mezinárodní Dovoz - zájezdové a linkové autobusy

Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu více než 9 osob včetně řidiče, - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče.

Osobní přeprava: - autobusy, minibusy, osobními vozy - doprava a přeprava osob tuzemská a zahraniční - organizování školních výletů, zájezdů pro děti i dospělé.

Mikrobusová doprava Ozvučení hudebních produkcí Provoz- hudební klub METRO MUSIC BAR Produkce - kulturní a společenské akce.

Doprava - autobusová mezinárodní a vnitrostátní - autobusy KAROSA, MERCEDES - nákladní mezinárodní a vnitrostátní do 24t - vozy MAN, DAF, SCANIA V létě sečení travních porostů podél silnic - v zimě odstraňování sněhu z pozemních komunukací (pomocí radliček).

Autobusová doprava - vnitrostátní - mezinárodní - vůz MERCEDES.

Servis - autobusy Servis - osobní automobily Autobusová doprava - vnitrostátní a mezinárodní - vozidla s kapacitou 8 - 49 míst.