Využijte vnitrostátní dodávkovou dopravu po celé České republice, která zajišťuje logistické služby, přepravu lehkých i objemných nákladů, přepravu palet a stavebních materiálů, stěhovací služby a přepravu nábytku, odvoz odpadu a starých spotřebičů.

Přeprava potravinářského zboží speciálními chladírenskými nákladními automobily v tuzemsku i zahraničí. Přeprava chlazených i nechlazených potravin izotermickými vozidly Renault v celé řadě ložných ploch a tonáží.

Pneuservis pro osobní a užitková vozidla. Prodej: - nové a jeté pneumatiky a disky. Půjčovna přívěsů, přívěsných vozíků, přívěsů. Autodoprava: - vnitrostátní, tuzemská - mezinárodní, zahraniční.

Autodoprava, doprava: -vnitrostátní (tuzemská) a mezinárodní (zahraniční) přeprava - JUST IN TIME -expresní doprava a zasilatelství po celé Evropě -kurýrní služby, přeprava kusových zásilek -spedice, spediční služby. -přepravy ADR Vozový park: -11 dodávek s tonáží do 3, 5t -3 vůzy pick up.

Činnost: - vnitrostátní dodávková autodoprava

Autodoprava, doprava, přeprava: -mezinárodní nákladní nad 3, 5 tuny.

Expresní přeprava zásilek - do 3, 5t Autodoprava - do 3, 5t Osobní přeprava - přeprava osob - letištní transport - svatební servis - VIP přeprava s bodyguardem.

Doprava: - mezinárodní a vnitrostátní - stěhování Přeprava nákladů dodávkami do 3, 5t Expresní zásilky. Nonstop !!

Služby: - nákladní autodprava do 3, 5 tuny - přeprava osob - půjčovna dodávek - výroba klíčů - broušení rámových a okružních SK pil

Zajištění autodopravy po celé ČR.

Výkup a prodej: - ojeté a havarované automobily - použité náhradní díly. Autopůjčovna. Pronájem dodávek Autodoprava.

Mezinárodní kamiónová doprava nákladní a spedice: - přeprava, služby mezinárodní i vnitrostátní dopravy - nákladní doprava - kamionová doprava - dodávková autodoprava - logistika - nadrozměrné náklady - skladování a skladovací služby.

Služby: - vnitrostátní a mezinárodní doprava - sběrná služba Itálie - skladování a logistika. Pronájem: - užitkové mikrobusy 8+1 na řidičský průkaz skupiny B - zatížení na závěs až 2, 5 tuny - mikrobus lze pronajmout i s řidičem.

Služby: - dodávková autodoprava vnitrostátní, mezinárodní - pneuservis

Služby: - vnitrostátní a mezinárodní přeprava zboží 1kg do 1500Kg - expresní přeprava

Taxislužba, internetový prodej proutěného zboží. Nákladní doprava. Půjčujeme stavební stroje i s obsluhou.

Autodoprava: -mezinárodní kamionová doprava -spedice.

Nabídka nákladní mezinárodní i vnitrostátní autodopravy provozované vozidly do celkové hmotnosti 3, 5t. Prostřednictvím našich smluvních partnerů zajistíme i celokamionové přepravy.

Služby: - mikrobusová doprava - osobní autodoprava - dodávková autodoprava - autopůjčovna.

Autodoprava - dodávková přeprava mezinárodní i tuzemská - expresní přeprava kusových zásilek.

Služby: - autoservis - pneuservis - dodávková autodoprava - expresních přeprava kusových zásilek - osobní doprava minibusem. Prodej: - pneumatiky.

Spedice - vnitrostátní a mezinárodní silniční doprava. - dodávková doprava.

Truhlářství, potřeby pro truhláře. Palubky obkladové, podlahové, potřeby truhlářské, spojovací materiál hřebíky kroucené, stavební, kolářské, lepenkové -velkoplošný materiál -laminodesky -laťovky -překližky -vruty do dřevostaveb -kování-nábytkové, stavební -obkladové panely (dřevotříska) KRONO -stavební chemie lazury SOUDAL -plovoucí ...

Služby: - vnitrostátní a mezinárodní přeprava dodávkovými vozy