Využijte vnitrostátní dodávkovou dopravu po celé České republice, která zajišťuje logistické služby, přepravu lehkých i objemných nákladů, přepravu palet a stavebních materiálů, stěhovací služby a přepravu nábytku, odvoz odpadu a starých spotřebičů.

Služby - nákladní autodoprava - dodávková audoprava - vnitrostátní i mezinárodní. Autoservis, pneuservis.

Elektro, zámečnictví, doprava, přípravné práce pro stavby: -montáže, opravy a komplexní dodávky informačních, telekomunikačních sítí a rozvodů. -opravy a montáže sdělovacího, zabezpečovacího a elektro zařízení na ČD . -zemní práce, kabelizace, vjezdové systémy, zámečnické práce. .

Stavební firma Zelenka stavby - Antonín Zelenka provádí výstavbu, rekonstrukci budov, zateplování fasád i revitalizace panelových domů. Sídlíme v obci Honezovice nedaleko Plzně. Zakázky realizujeme v rámci Plzeňského kraje. Stavební firma, stavení práce: - výstavba a rekonstrukce budov, domů - zateplení domů - opravy, nátěry fasád - ...

Dodávková autodoprava: - vnitrostátní, mezinárodní - přeprava chlazené a mražené zboží.

Služby: - autodoprava (tuzemská, mezinárodní) - dodávková doprava - expresní přeprava - stěhování - spediční služby.

Autodoprava Luděk Sovadna. Nabízíme stěhovací služby dle požadavků zákazníka. Od jednoduchého stěhování (pouze auto s řidičem) až po kompletní přestěhování (více pracovníků, likvidace nepotřebných věcí, balení, vybalování, demontáž a montáž nábytku a bytového příslušenství a pod.) Dále provádíme veškeré vyklízecí práce a to jak pro soukromé ...

Vnitrostátní a mezinárodní expresní přeprava balíků z domu do domu pro firmy a podnikatele (B2B) a na soukromé adresy (B2C). Vnitrostátní přeprava kusových, vícekusových zásilek a palet.

Zasilatelství, automobilová nákladní doprava, expresní přeprava kusových zásilek v rámci systemu CS EXPRES: -vnitrostátní -mezinárodní (státy EU). -čerpací stanice PH -opravy motorových vozidel

Průmyslové lakování dílů pro automobilový průmysl - autolakovna. Autodoprava - dodávková a nákladní přeprava - mezinárodní a tuzemská - skladování. Kovovýroba - svařování - lisování - řezání. Přírodní dřevostavby - výroba altánů a odpočinkových lavic v turistických oblastech.

Výroba: - výsekové nože Autodoprava.

Autopůjčovna: - osobní automobily - mikrobusy VW Přeprava osobní a nákladní (vozidly do 3, 5t)

Činnost: - dodávková autodoprava - tuzemská, zahraniční

Dodávková autodoprava: -vnitrostátní, mezinárodní. -expresní autodoprava. Rozvoz, zásobování ovoce, zeleniny.

Dopravní společnost podnikající po Evropě. Dodáváme zásilky i celovozové náklady.

Truhlářské práce. Výroba: -nábytek na míru. Služby: -dodávková autodoprava (Peugeot Boxer Maxi).

Nabízíme Vám tyto služby: levné stěhování levná autodoprava nákladní taxi půjčovna dodávky odvoz nepotřebných věcí do sběrného dvora vyklízení bytů spediční služby převezení motorek, čtyřkolek, zahradní techniky atd. možnost dlouhodobé spolupráce

Expresní dodávková doprava Dovoz: - alkoholické a nealkoholické nápoje - hygienické potřeby - ovoce - zelenina - krmení pro domácí zvířata.

Nákladní autodoprava vnitrostátní, mezinárodní - do 3, 5t

Nákladní doprava - mezinárodní a vnitrostátní - do 3, 5tnakládka - vykládka Stěhování

Provoz taxislužby klimatizovanými vozy. Expresní přeprava zásilek nejen v Plzni, ale i po celé ČR. Specialista na letištní transfery . Váš dopravce na letiště Taxi mimo ČR od 0.85Euro/km. . Nonstop expresní přeprava malých zásilek v Plzni do 3 hod - doručíme !!!

Autodoprava: -nákladní silniční doprava -přeprava zboží do hmotnosti 1 tuny vozidlem Škoda 1203.