Využijte vnitrostátní dodávkovou dopravu po celé České republice, která zajišťuje logistické služby, přepravu lehkých i objemných nákladů, přepravu palet a stavebních materiálů, stěhovací služby a přepravu nábytku, odvoz odpadu a starých spotřebičů.

Naše společnost Autodoprava Josef Rojka sídlící v Žalanech se zabývá mezinárodní a vnitrostátní přepravou zásilek dodávkovými automobily do 3, 5t. Služby, autodoprava, přeprava:: - vnitrostátní a mezinárodní, zahraniční přeprava - dodávková doprava - rozvoz zboží - přepravní služby - převoz nábytku, spotřebičů - stěhování užitkovým ...

Nabízíme autodopravu dodávkou v oblasti měst jako jsou Žatec Podbořany, Chomutov, Louny, Teplice a hlavně Most i jeho široké okolí. Dále nabízíme stěhování, vyklízení nemovitostí a pozůstalostí tedy bytů, půd a sklepů.

Vnitrostátní a mezinárodní expresní přeprava balíků z domu do domu pro firmy a podnikatele (B2B) a na soukromé adresy (B2C). Vnitrostátní přeprava kusových, vícekusových zásilek a palet.

Služby: - nákladní, dodávková autodoprava - spediční, spedice.

Služby: - dodávková autodoprava - stěhování

Autopůjčovna dodávek. Autodoprava nákladní - vnitrostátní i mezinárodní.

Autodoprava: - vnitrostátní, mezinárodní - dodávková autodoprava

Služby: -autodoprava -zemní práce -odtahová služba

Činnost: - dodávková autodoprava

Služby: - autobazar - dovoz vozidel ze zahraničí - dodávková autodoprava

Prodej, e-shop - bytový textil - koberce - povlečení - přikrývky a polštáře - záclony - ručníky. Autobazar - prodej ojetých dodávek, užitkových vozů a nákladních automobilů. Autodoprava nákladní, dodávková. Stěhování.

Autoservis, autoopravna. Pneuservis. Autobazar. Dodávková autodoprava vnitrostátní.

Kovovýroba. Výroba: -železné i neželezné kovy Služby: -vnitrostátní a mezinárodní dodávková autodoprava

Autodoprava - mezinárodní i vnitrostátní přeprava zboží dodávkovým vozem.

Nabízíme: -dodávková autodoprava do 3, 5t.

Přeprava, služby: - kusové zásilky, - paletové zásilky, - letecká, - námořní, - skladování, - outsourcing logistiky, - celní zastoupení, - logistika.

Montáž: -plastová, hliníková, dřevěná okna a dveře Stavební práce: -zateplování fasád -obkladačské práce Služby: -vnitrostátní, mezinárodní dodávková autodoprava

Služby - stěhování - dodávková autodoprava tuzemská, mezinárodní

Logistika Dodávková, nákladní autodoprava - vnitrostátní a mezinárodní Stěhování Spedice