Využijte zahraniční dodávkovou dopravu po celé Evropě, která zajišťuje logistické služby, spediční služby, přepravu lehkých i objemných nákladů, rozvoz zboží a expresní silniční dopravu dodávkami.

Naše společnost SLADKÝ TRANS - AUTODOPRAVA se věnuje přepravě nejrůznějších nákladů, ke kterému využíváme dodávku Iveco Daily: - doložnost 1200kg, - 6x paleta. Působíme po celé ČR a EU, cena dohodou.

Služby: - dodávková autodoprava vnitrostátní, mezinárodní - logistika - expresní přeprava

Nabízím dodávkovou autodopravu po ČR. a EU., stěhování, kurýrní služby.

Služby - nákladní autodoprava - dodávková audoprava - vnitrostátní i mezinárodní. Autoservis, pneuservis.

Dodávková autodoprava: - vnitrostátní, mezinárodní - přeprava chlazené a mražené zboží.

Služby: - autodoprava (tuzemská, mezinárodní) - dodávková doprava - expresní přeprava - stěhování - spediční služby.

Vnitrostátní a mezinárodní expresní přeprava balíků z domu do domu pro firmy a podnikatele (B2B) a na soukromé adresy (B2C). Vnitrostátní přeprava kusových, vícekusových zásilek a palet.

Mezinárodní expresní kamionová a dodávková autodoprava.

Zasilatelství, automobilová nákladní doprava, expresní přeprava kusových zásilek v rámci systemu CS EXPRES: -vnitrostátní -mezinárodní (státy EU). -čerpací stanice PH -opravy motorových vozidel

Průmyslové lakování dílů pro automobilový průmysl - autolakovna. Autodoprava - dodávková a nákladní přeprava - mezinárodní a tuzemská - skladování. Kovovýroba - svařování - lisování - řezání. Přírodní dřevostavby - výroba altánů a odpočinkových lavic v turistických oblastech.

Výroba: - výsekové nože Autodoprava.

Činnost: - dodávková autodoprava - tuzemská, zahraniční

Dodávková autodoprava: -vnitrostátní, mezinárodní. -expresní autodoprava. Rozvoz, zásobování ovoce, zeleniny.

Dopravní společnost podnikající po Evropě. Dodáváme zásilky i celovozové náklady.

Expresní dodávková doprava Dovoz: - alkoholické a nealkoholické nápoje - hygienické potřeby - ovoce - zelenina - krmení pro domácí zvířata.

Nákladní autodoprava vnitrostátní, mezinárodní - do 3, 5t

Nákladní doprava - mezinárodní a vnitrostátní - do 3, 5tnakládka - vykládka Stěhování

Evropská spediční společnost, specialista na poskytování celních, daňových a přepravních služeb. Nabízíme veškeré celní služby i služby jako intrastat, fiskální (daňové) zastupování v zahraničí, celní a daňové poradenství při obchodech v rámci i mimo EU. Celní služby poskytujeme pro naše zákazníky jak ve vlastních kancelářích, tak i přímo v ...

Služby: -mezinárodní spedice -zprostředkování dopravy včetně ADR (export-import) EVROPA, ČR, -kamionová doprava do 25 t, -doprava zásilek do 3, 5 t -zasilatelská činnost -zprostředkování obchodu a služeb. Zasilatelská činnost a mezinárodní spedice po celé EVROPĚ a v ČR.

Mezinárodní doprava do 3t. Specializace na Německo a Holandsko. Sběrné zásilky do 1t.Expresní doprava dodávkovými vozy.

Mezinárodní expresní přeprava: -expresní doprava zásilek do celého světa -kompletní celní odbavení -expresní přepravy po území ČR**.

Sběrná služba - mezi Českou republikou Sk, Pl a Velkou Británií Irskem v obou směrech - expresní služby Dodávková doprava - nákadní doprava vůz s návěsem