Využijte montáž světelných signalizačních zařízení jako jsou semafory a návěstidla, svislé dopravní značení mezi které patří výstražné značky, značky upravující přednost, zákazové značky, příkazové značky a informativní značky a vodorovné dopravní značení.

Výroba: - dopravní značení - informační systémy - reklamní poutače.

Prodej, pronájem, instalace: -dopravní značení včetně světelných zařízení -vodorovné dopravní značení -uzávěrky vozovek, výkopů.

Společnost Silverton s.r.o. je členem skupiny Značky Morava a.s. Naší hlavní činností je výroba a instalace svislého dopravního značení, instalace vodorovného dopravního značení, instalace silničních ocelových svodidel, protismykových systémů a veškerého příslušenství a vybavení pozemních komunikací.

Pobočka. Prodej, velkoobchod: - zdvihací zařízení - vázací prostředky - řetězové, lanové, textilní vazáky - elektrické lanové navijáky - stavební vrátky - kovářské výhně - elektrické ventilátory.

Firma Disk, s. r. o., se již několik let zabývá projektováním dopravního značení. Specializace našich zaměstnanců na uvedenou problematiku nám umožňuje sledování nejnovějších trendů v oboru a vysokou úroveň projektové dokumentace.

Firma se zabývá výrobou: -závorových a parkovacích systémů -pohonů pro křídlové a posuvné brány dvěřních otevíračů a různých dalších lineárních pohonů. Dále nabízíme zboží německých firem: -DESIGNA - parkovací systémy velkokapacitních parkovišť -KABA GALLENSCHÜTZ - přístupové turnikety.

Prodej, dodávka: Nové i starší stavební stroje: - bagry, minibagry - dozery, dempry - pásová rypadla, nakladače - vysokozdvižné stroje. Nástroje: - kompresory - drobná mechanizace - elektrocentrály. Vibrační technika: - vibrační plechy, desky jednosměrné, se zpětným chodem Půjčovna strojů a dopravního značení - uzávěry ...

Služby: - restaurování drahých a obecných kovů - výroba a restaurování liturgických předmětů - výroba kopií historických přístrojů - výroba filmových a divadelních rekvizit - zakázková pasířská výroba z mědi a mosazi - výroba orientačních systémů - gravírování do kovů, plastů, dřeva a skla - výroba drobných upomínkových předmětů

Stavební firma: -komunikace -mosty a opěrné zdi -dopravní značení -zábradlí.

Projekce: - vodorovné, svislé, přechodné dopravní značení. Měření dopravního značení. Dopravně bezpečnostní audit.

obráběcí stroje a zařízení, dopravní technika.

Výroba: -dopravní zařízení -zvedací zařízení.

Prodej, montáž: -dopravní značky, zvýrazněné dopravní značky -značky pro cykloturistické trasy -drážní značky a návěstí, sklopné dopravní značky v provedení dle platných norem a požadavků zákazníka -informativní dopravní značky provozní -dopravní značky upravující přednost -zákazové dopravní značky -příkazové dopravní značky -dodatkové ...

Kompletní služby v oblasti dopravního značení tj.: - vodorovné dopravní značení - svislé dopravní značení - odstranění dopravního značení - dodávka a montáž prvků pro bezpečnost silničního provozu.

Služby: -provádění vodorovného, svislého značení -realizace dopravních opatření. Prodej, půjčovna: -dopravní značky -dopravní značky i s podstavci a nosiči -výstražná světelná zabezpečovací zařízení.

Realizace, prodej: -veškeré dopravní značení -svislé značení -vodorovné značení -značky -cyklotrasy -informační systémy. -půjčovna dopravního značení -dopravně-inženýrská optření -světelná dopravní signalizace.

Technické služby: -správa a údržba místních komunikací, městské zeleně, dětských hřišť, čištění a zimní údržba komunikací, svoz odpadkových košů a kontejnerů -provoz, správa a údržba městských tržnic, veřejných WC, zastávek MHD a opravy a údržba dopravního značení ve městě.

Prodej, výroba: -ukazatelé rychlosti vozidel -dopravní sčítače vozidel -mobilní radar detektor vozidel -osvětlení přechodů pro chodce -zpomalovací semafor -kamerový systém pro měření úsekové rychlosti -dopravní zrcadla -bezdrátový rozhlas

Dopravní značení komunikací. Autoelektroservis, pneuservis. Svodidla a zábradlí, zpomalovací prahy.

Výroba, montáž, údržba: - informační orientační značení - dopravní značení - zrcadla - informační vitríny - městský mobiliář Pronájem reklamních a billboardových ploch. Reklamní činnost.

Parkoviště je určeno pro parkování osobních a dodávkových vozidel. Parkoviště má NON-STOP provoz.