Využijte montáž světelných signalizačních zařízení jako jsou semafory a návěstidla, svislé dopravní značení mezi které patří výstražné značky, značky upravující přednost, zákazové značky, příkazové značky a informativní značky a vodorovné dopravní značení.

Firma FLEX dopravně inženýrské služby s.r.o. je zakládajícím členem Českomoravské asociace dopravního značení - ČMADZ a byla certifikována NQA Limited podle požadavků normy BS EN 9001 : 2000/ certifikát č. 19070 ze dne 29.1.2008 Zabýváme se kompletní činností v oblasti dopravního značení. Zajišťujeme prodej (včetně montáže) nebo pronájem ...

Dopravní značení: -prodej dopravního značení -montáž dopravního značení -pronájem dopravního značení -vodorovné dopravní značení -projekty dopravního značení -www.harex-dopravni-znaceni.cz. Alternativní zdroje energie: -tepelná čerpadla -solární panely -klimatizace -www.harex-energie.cz. Účetní a daňové poradenství.

Služby: -vodorovné a svislé dopravní značení Pronájem, půjčovna: -dopravní značky a zařízení

Dopravní značení Kompletní stavební práce

Prodej - šablony pro značení Prodej - kabinové a výtahové ovladače Dodávka - stanice - nástupiště

Prodej dveří, skříní a trezorů Nabízíme: - dveře interiérové i bezpečnostní. - zámky a závory - bezpečnostní kliky - řetězy - pokladny - trezory a skříně na zbraně - interiérové dveřní obložky - policový systém ELEMENT.