Rychlost, preciznost a maximální bezpečí. Tyto specifikace platí jak pro zasilatelství, tak obecně pro kurýrní přepravu. Přeprava se může postarat jak o klasické balíky, tak o nadrozměrné náklady anebo urgentní zásilky, jako cenná psaní a podobně.

Doprava, autodoprava, přeprava: -autodoprava silniční: -nákladní vnitrostátní a mezinárodní DAF, AVIA -mezinárodní kamionová -autodoprava užitková -expresní přeprava CS EXPRES: -tel.:736624210 -kusových zásilek po ČR a Slovensku. Služby: -zprostředkování expresní mezinárodní přepravy: -kusové zásilky, balíky, balíků ...

Výroba a prodej palivového dřeva. Doručovatelský servis - kurýrní služba - nákladní doprava do 3, 5 t.

Firma se zabývá vnitrostátní i mezinárodní dopravou. Vlastní vozidla i smluvní přepravci. Služby: - přeprava zásilek - zasilatelství - spedice - náklady od 1 do 24 000 kg - expresní a sběrné přepravy - dokládky, skladování

Autodoprava, doprava, přeprava: -nákladní vnitrostátní tuzemská a mezinárodní zahraniční -sběrná služba -vozy DAF 3, 5 t;45cm3 -kamiony 100 cm3. Specializace Itálie a Švýcarsko.

Mezinárodní autodoprava, spedice a expresní přeprava zásilek.

Expresní dodávka zboží do 1500 kg v rámci ČR a po státech EU.

Logistika. Služby: - doručení zásilek - domů, do výdejen balíků.

Vnitrostátní a mezinárodní kamionová doprava Osobní přeprava. Kurýrní přeprava. Odtahová služba - asistenční služba řidičům. Skladování a přeprava zbraní, střeliva.

vnitrostátní doprava dodávkovým vozidlem pro přepravu 1 až 8 osob. Přeprava vozidlem Ford Transit 115L300 MAXI. Zajišťujeme dopravu pro soukromé osoby, firmy, hotely, cestovní kanceláře, firemní jednání, školení, výlety, sportovní akce, svatby.

Věnuje se interiérovým a exteriérovým úpravám, jako jsou sádrokartonové podhledy, drobné stavební práce. nabízí ruční kovářšké práce (plotky, brány, dekorační předměty). Provádí malby a nátěry fasád, bytů a domů. Přeprava až šesti osob např. na letiště nebo menších kusových zásilek vozidlem Mercedes Vito.

Vnitrostátní a mezinárodní expresní přeprava balíků z domu do domu pro firmy a podnikatele (B2B) a na soukromé adresy (B2C). Vnitrostátní přeprava kusových, vícekusových zásilek a palet.

Autodoprava KAMEX, spol. s r.o. zajišťuje přepravu kusových nebo celovozových zásilek. Hlavní činností firmy je spedice, mezinárodní, námořní, letecká doprava a kusové zásilky Toptrans, stěhování a montáže nábytku. Zajišťujeme také celní deklarace a zastupování při celním řízení, přepravu kontejnerů, logistiku a skladování, expresní službu ...

Přivezeme cokoli v blízkém okolí Zlína - jídlo, nákup a nebo květiny.

Doprava: -mezinárodní -letecká -námořní kontejnerová -silniční nákladní -kamiónová -spedice -logistika -sběrná služba -kusové zásilky. Pobočka: -Aviatická 1048/12, Praha 6.

Přivezeme cokoli v blízkém okolí Zlína - jídlo, nákup a nebo květiny. Přepravní služby v regionu Zlín, Uherské Hradiště - 7 dní v týdnu 10-22h. Doprava zásilek: - balíky do 15kg - standardní zásilky, balíky do 15 kg doručíme do 3 h. Také Expresní doprava do 60 min. Přeprava hotových jídel: - rozvozy jídel, nápojů. Rozvoz ...

Přepravní společnost ALLSPED, s.r.o. má sídlo ve Zlíně. Působí v oboru mezinárodní, vnitrostátní přeprava, spedice, zasílatelství a vytěžování vozidel. Mezinárodní přeprava v zemích EU. Vnitrostátní přeprava je zajištěna po celé ČR, především v regionu Zlínský kraj. Zprostředkujeme spediční služby, zasilatelství, vytěžování vozidel. ...

Společnost QapLine, s.r.o. zajišťuje přepravu zásilek po celém světě, se snahou minimalizovat veškeré náklady. Optimalizujeme logistická řešení. Služby: - logistika - přeprava zásilek na paletách - tuzemská i zahraniční přeprava zásilek - import a export mimo země EU, včetně celního odbavení - námořní přeprava - skladování v temperovaném ...

Taxi 24 Uherský Brod Zajišťujeme nonstop odvoz v rámci Uherského Brodu ale i širokého okolí. Rozvoz firemních akcí. Mezinárodní přeprava. Zásilková přeprava Drink servis. Vše NONSTOP.

Hlavním předmětem činnosti společnosti hucikexpress je mezinárodní expresní přeprava a spedice zásilek, v této oblasti máme bohaté zkušenosti už od roku 1995. Poskytuje dopravní a spediční služby po celé Evropské unii. V rámci spedičních služeb zajistíme přepravu vašeho zboží po Evropě.

Autodoprava, doprava, přeprava: -nákladní mezinárodní (zahraniční) především na trase ČR-Německo-Francie -vnitrostátní (tuzemská) -spedice, spediční činnost -expresní přepravy -skladování zboží -překládání zboží.

Dopravní společnost - mezinárodní nákladní přeprava - zasilatelství.

Služby: -zasílatelství Pobočka firmy ALLSPED s.r.o.

Půjčovna, pronájem: - užitkové vozy - dodávky - maxidodávky Služby: - stěhování - expresní doprava - kurýr

Autodoprava, doprava, přeprava: - nákladní - mezinárodní (zahraniční): - zasilatelství - spedice, spediční činnost - expresní přeprava.