Letecká doprava se stará o přepravu osob i nákladu. Pomocí letadel je možné přepravit takřka jakoukoliv zásilku, od malých poštovních balíčků, přes standardní zásilky až po nadrozměrné náklady. Letecký transport zboží i osob je rychlý a nadmíru bezpečný.

Služby: - mikrobusová doprava - plavby na plachetnici - vyhlídkové lety - speciální zájezdy

Letecká škola: - výcvik pilotů. Služby: - vyhlídkové lety - letecké snímkování.

Společnost Karl Heinz Dietrich Praha s.r.o. nabízí komplexní logistické a přepravní služby. Mezi naše služby patří kamionová doprava, letecká i námořní nákladní přeprava zboží. Najdete nás na Praze 10, další provozovnu máme ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Společnost Nagel Česko s.r.o. člen skupiny Nagel-Group je jedním z předních poskytovatelů logistiky v Evropě. Zaměřujeme se na přepravu chlazeného zboží ve všech teplotních rozmezích od nejnižších teplot -25 °C až po +25 °C. Zboží distribuujeme čerstvé, přesně a rychle podle Vašich požadavků. Nabízíme kompletní logistické služby, poskytujeme ...

Společnost Nippon Express Co. Ltd. je logistická a spediční společnost specializující se na námořní a letecké přepravy zboží po celém světě. Pražský Nippon Expres zajišťuje kompletní servis v letecké a námořní přepravě včetně pojištění a proclívání zásilek (celní poradenství). Letecká přeprava: - transport neomezených rozměrů a hmotností - ...

Služby: - nákladní autodoprava mezinárodní - expresní přeprava - námořní a letecká doprava

Služby: - mezinárodní kamionová doprava - letecká a námořní přeprava - skladování, balení

Služby: - letecká škola - letecký výcvik - letecké taxi - zážitkové lety - letecké výlety - pronájem letadel Letiště Mladá Boleslav.

Mezinárodní spedice a logistika. Celoevropská nákladní doprava. Vnitrostátní expedice kusových nákladů. Transport nákladů ADR. Letecké zásilky, sběrná přeprava. Námořní zásilky.

Služby: - letecká doprava - charterové lety Prodej, pronájem: - letadla - vrtulníky

Logistické centrum D1 - Jihlava, 58811 Střítež u Jihlavy 3 Doprava: -kamionová doprava tuzemská i mezinárodní -expresní přeprava -přeprava nebezpečného zboží ADR: vozidla s nosností do 24t vozidla s nosností do 3, 5t vozidla s nosností do 1, 5t. letecká osobní a nákladní doprava Spedice: -nejfrekventovanější relace: -Německo, ...

Tandemové seskoky za 3000 Kč: - tandemový seskok s instruktorem, prováděný z výšky 3000 - 4000 m - tandemové seskoky provádíme na letištích Kunovice, Jaroměř, Kolín, Prostějov, Jihlava a dle požadavků po celé ČR.

Služby: - železniční přeprava - letecká nákladní přeprava - námořní přeprava - pozemní přeprava.

Služby: - nákladní autodoprava tuzemská, mezinárodní - nadrozměrná doprava - námořní, letecká a železniční doprava - skladování - celní služby - logistika

Osobní a nákladní: - vnitrostátní a mezinárodní doprava od 3, 5t do 24tun plachtovými vozidly.

Gebrüder Weiss spol. s r. o., transport a logistika.

Přeprava - kusové zásilky Expresní letecká doprava

Logistic Services nabízí: Přepravu zásilek - všemi druhy dopravy z jakéhokoli místa

Kamionová a kusová doprava po celé Evropě. Sběrná linka Hamburg. Kontejnerová doprava nejen po Evropě. Zámořské přepravy. Nadrozměrné a těžké přepravy. Letecké přepravy. Celní deklarace. Skladování.

Letiště. Naše služby: - letecká škola - letecké práce - letecká doprava (osoby a materiál).