Letecká doprava se stará o přepravu osob i nákladu. Pomocí letadel je možné přepravit takřka jakoukoliv zásilku, od malých poštovních balíčků, přes standardní zásilky až po nadrozměrné náklady. Letecký transport zboží i osob je rychlý a nadmíru bezpečný.

Služby: - letecká doprava - vyhlídkové lety - letecké snímkování

Komplexní služby v oblasti logistiky - celní služby - celní poradenství - sklady - doprava: letecká, námořní, vlaková a silniční.

Provozní základna: - letiště Olomouc-Neředín. Letecké práce prováděné vrtulníky. Hlídkové, pozorovací, měřící a kontrolní lety. Letecké snímkování. Vyhlídkové lety. Letecké práce v lesním hospodářství a ochraně životního prostředí. Letecké práce ve stavebnictví. Hašení požárů. Výcvikové lety. Letový výcvik na vrtulníku. Vlekání ...

Přepravní a logistické služby: -letecká, námořní, silniční nákladní doprava.

Pronájem - luxusní limuzíny s profesionálním řidičem Zprostředkování - doprava s helikoptérou a letadly Letecký výcvik

Spediční společnost zajišťující přepravu do celého světa, využívající spolehlivé sítě agentů. Mezinárodní a vnitrostátní nákladní doprava - letecká, železniční a námořní kontejnerová přeprava, spedice, celní služby a skladování.

Pečení ozdobných, jedlých i narozeninových perníků, dortů či cukroví. perníky s motivem různých profesí, zálib, znamení, zvířat, knih a další.

Firma VENUSE FISEROVA s.r.o. Pačejov je dopravní a logistická společnost. Provozujeme zahraniční nákladní autodopravu, kamionovou přepravu, zajistíme leteckou přepravu. Audoprava, přeprava, služby: - nákladní doprava vnitrostátní i mezinárodní - kamionová doprava - letecká přeprava ve spolupráci se zhraničními leteckými společnostmi ...

Služby: -silniční doprava -letecká doprava -námořní doprava -skladování

DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb po železnici.

Soukromá letecká společnost, jejíž doménou je převážně charterová letecká přeprava osob a nákladů a letecký servis s oprávněním pro údržbu letounů dle EASA PART 145. Naše společnost zajišťuje již od roku 2001 na základě provozních povolení nejenom letecký servis letadel, ale i charterovou dopravu osob a nákladů po celé Evropě svojí flotilou ...

Doprava: - spediční činnost - mezinárodní - vnitrostátní - letecká - námořní - kamiónová - sběrná služba - těžká doprava.

Spedice, doprava, logistika: - kusové a sběrné zásilky - letecké a námořní zásilky - celní služby - komplexní logistické projekty.

Mezinárodní spedice a logistika. Celoevropská nákladní doprava. Vnitrostátní expedice kusových nákladů. Letecké zásilky. Námořní zásilky.

Služby: -zajištění dodavatele -letecká, námořní, silniční přeprava

DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb po železnici. Pobočka Děčín.

DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb po železnici. Pobočka Pelhřimov.

DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb po železnici. Pobočka Brno.

DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb po železnici. Pobočka Liberec.

DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb po železnici. Pobočka Mladá Boleslav.

SLUŽBY: - přeprava zásilek: - evropská pozemní - letecká - námořní - logistické - celní - veletržní spedice a mezinárodní stěhování

Letecké práce - v oblasti letectví Letecký výcvik Půjčování letadel Pilotem na zkoušku

Letecké práce Znalecké posudky - v oblasti letectví Letecký výcvik