Letecká doprava se stará o přepravu osob i nákladu. Pomocí letadel je možné přepravit takřka jakoukoliv zásilku, od malých poštovních balíčků, přes standardní zásilky až po nadrozměrné náklady. Letecký transport zboží i osob je rychlý a nadmíru bezpečný.

MTM Transport, a.s.
Spediční a dopravní společnost MTM Transport, a. s. v Ostravě působí na trhu od roku 2004 a zabývá se zasílatelstvím, transportem, spedicí a nákladní kamionovou přepravou do Skandinávských zemí - Švédsko, Finsko, Norsko, Dánsko a zemí východní Evropy - Estonsko, Lotyšsko, Litva, Polsko. Postaráme se o částečné i celovozové zásilky do oblastí ...
Prodej letenek všech společností, rezervace votů a veškerý servis. Letenky. Vyhledávání nejlevnějšího spojení.

DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb po železnici. Pobočka Nový Jičín.

DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb po železnici. Pobočka Ostrava.

Pobočka. Autodoprava, logistika - mezinárodní, tuzemská: - nákladní - letecká - lodní - přeprava kusových zásilek - celní služby..

Přepravní služby. Komplexní služby v mezinárodní silniční, letecké, námořní dopravě. Přeprava: - zásilky (kusové, částečné, celovozové, kontejnerové) - nadrozměrné náklady - nebezpečné zboží ADR. Služby: - logistické - spediční - celní. Sídlo společnosti: - Nerudova 107/47, Hradec Králové.

Rhenus Logistics s.r.o. je poskytovatelem komplexních logistických služeb. Mezinárodní a vnitrostátní kamionové spedice, leteckých a námořních přeprav, sběrné služby, smluvní logistiky, skladování a distribuce. Společnost má dlouhodobou praxi v oblasti automotive, logistiky papíru, potravin a nápojů, stavebnin, olejů a maziv či produktů ...

Firma Garantrans s.r.o v Ostravě je přepravní společnost působící převážně v Evropě, mezi jejíž hlavní služby patří nadměrná (kontejnerová, těžká) přeprava, vnitrostátní, mezinárodní, kamionová doprava i celní služby. Na trhu působíme již od roku 1998 a přepravu realizujeme nejvíce do zemí Evropské unie, hlavně Španělsko, Slovensko, Česká ...

Společnost DHL Express je jedničkou na trhu v odvětví logistiky s využitím mnoha přepravních kanálů pro vnitrostátní i mezinárodní přepravu zásilek. Poskytujeme služby v mezinárodní přepravě, expresní, letecké, námořní, silniční a železniční dopravě. S těmito službami máme dlouholeté zkušenosti. Nabízíme expresní přepravu, doručování ...

- mezinárodní expresní přeprava - po celé Evropě - nákladní i letecká přeprava - i pravidelná spolupráce

Výcviková škola: - soukromých, obchodních a dopravních pilotů Doprava: - letecká přeprava vnitrostátní, mezinárodní -vyhlídkové lety (pro 3-15 osob) - charterové lety (na zakázku) - nepravidelné letecké linky - aerotaxi: -BEECHCRAFT KING AIR B200C max.9 cestujících -CESSNA T303 CRUSADER max.4 cestující - přeprava osob na území ...

Společnost ZUMI Transport s.r.o. provozuje mezinárodní a vnitrostátní expresní dopravu. Přepravujeme všechny typy zboží a nabízíme jednorázový i pravidelný transport zásilek. Zajišťujeme kamionovou dopravu po Evropě, dále námořní a letecká dopravu po celém světě. Poskytujeme také krátkodobé i dlouhodobé skladování zboží. Služby: - mezinárodní ...

Soukromá letecká společnost: - individuální letecká přeprava osob (aerotaxi, letecké taxi) - letecká přeprava spěšných zásilek a nákladů s vysokou důležitostí (air cargo, spěšné cargo), expresní zásilky nebo náklad.

Rezervace levné letenky online za nejlepších podmínek. V nabídce máme levné letenky pro studenty, letenky pro firmy, letenky pro skupiny a další. Vyberte si z kompletní nabídky standardních leteckých dopravců i lowcost dopravců.

Dříve MT Transport s.r.o. Silniční doprava: - vnitrostátní, tuzemská - mezinárodní, zahraniční. Speciální mezinárodní doprava: - námořní - letecká - železniční. Skladování, logistika.

Vyhlídkové lety balónem po celé ČR. Nejširší nabídka možností, nejlepší ceny.

Spedice, logistika. Nákladní doprava, přeprava: - silniční - kamiony - letecká - lodní. Kontejnerizace. Speciální překládky zboží.

Montáž, oprava, servis: - rozvaděče, elektrické zařízení. Letecké služby: - vyhlídkové, pozorovací, měřící, okružní a kontrolní lety - letecké práce v lesním hospodářství a OŽP - letecká škola Ubytovací a restaurační činnost.

Vnitrostátní a mezinárodní zasilatelství. Expresní přeprava zásilek. Expresní balíková služba. Přeprava: - paletová - balíková - celovozová - letecká a námořní. Logistika.

Mezinárodní zasilatelství. Spedice, přeprava, doprava: - silniční - kamionová - kontejnerová námořní - letecká.

Mezinárodní letiště Ostrava-Mošnov. Doprava, přeprava: - letecká. Prodej, rezervace: - letenky, letenek.

Doprava: - silniční - letecká - lodní - železniční. Přepravní služby.