Lodní přeprava nabízí transport zásilek na kratší i delší vzdálenosti, nejčastěji však mezinárodně. Dokáže přepravit jakýkoliv typ standardní i nadrozměrné zásilky. Pevné, kapalné i plynné látky nejsou tedy pro dopravu říční i námořní žádnou překážkou.

Služby: -silniční doprava -letecká doprava -námořní doprava -skladování

DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb po železnici.

Provoz a pronájem rekreačních lodí, kapitánské kurzy VMP, lodní doprava, lodní cestovní kancelář.

Činnost firmy: - logistická řešení - silniční přeprava - letecká přeprava - železniční přeprava - námořní přeprava - přeprava zavazadel - celní deklarace - skladování - doprovodné služby.

Doprava - logistika -spedice - silniční, letecká, námořní, železniční přeprava - přepravy vozidel po vlastní ose - skladování a veškeré operace spojené se skladováním - mezinárodní zasilatelství - on-line sledování vozidel a zboží - noční rozvozy zboží - veškeré zasilatelské služby - optimalizace logistických procesů - celní služby, ...

Doprava: - spediční činnost - mezinárodní - vnitrostátní - letecká - námořní - kamiónová - sběrná služba - těžká doprava.

Pobočka. Autodoprava, logistika - mezinárodní, tuzemská: - nákladní - letecká - lodní - přeprava kusových zásilek - celní služby..

Spedice, doprava, logistika: - kusové a sběrné zásilky - letecké a námořní zásilky - celní služby - komplexní logistické projekty.

Mezinárodní spedice a logistika. Celoevropská nákladní doprava. Vnitrostátní expedice kusových nákladů. Letecké zásilky. Námořní zásilky.

Půjčovna: - lodě, lodí, loď. Vyhlídkové plavby-parník: - plavba trvá cca 50 min Provoz v měsících květen-říjen. Začátky jízd (plavby) Smetanovo nábřeží.

Služby: -zajištění dodavatele -letecká, námořní, silniční přeprava

Služby: -logistika -vnitrostátní a mezinárodní přeprava -lodní doprava -skladování -celní deklarace

DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb po železnici. Pobočka Děčín.

DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb po železnici. Pobočka Pelhřimov.

DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb po železnici. Pobočka Ostrava.

DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb po železnici. Pobočka Brno.

DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb po železnici. Pobočka Liberec.

DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb po železnici. Pobočka Mladá Boleslav.

DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb po železnici. Pobočka Nový Jičín.

SLUŽBY: - přeprava zásilek: - evropská pozemní - letecká - námořní - logistické - celní - veletržní spedice a mezinárodní stěhování

Služby: - vyhlídkové plavby na vorech historickým centrem Českého Krumlova.

Půjčovna: -lodě-kanoe, kajaky, rafty -pádla, vesty, lodní vaky Služby: -vodácké výlety -vyhlídkové plavby na vorech

Doprava: -osobní lodní -parníková Realitní činnost.