Lodní přeprava nabízí transport zásilek na kratší i delší vzdálenosti, nejčastěji však mezinárodně. Dokáže přepravit jakýkoliv typ standardní i nadrozměrné zásilky. Pevné, kapalné i plynné látky nejsou tedy pro dopravu říční i námořní žádnou překážkou.

Mezinárodní přeprava: expresní, letecká, námořní, silniční a železniční doprava.

Mezinárodní kamionová doprava. Vnitrostátní kamionová doprava. Zasílatelství. Sběrná služba. Poradenství v dopravě. Námořní kontejnerová doprava. Zprostředkovatelská činnost v dopravě. Skladování.

Nákladní doprava - spedice, logistika, přeprava: - tuzemská, vnitrostátní - zahraniční, mezinárodní celý svět (zejména Itálie, Německo, Benelux, Francie, Polsko a jiné) - letecká, námořní. Skladování, sklad včetně skladové evidence, logistické služby (rozdělování zásilek a distribuce - celní deklarace - přeprava ADR. Skladování, ...

Služby: - námořní přeprava - letecká doprava - kontejnerová přeprava - skladování.

Služby - kontejnerová doprava - pozemní nákladní přeprava - přeprava námořní. Prodej - návěsy a přívěsy. Servis nákladních aut.

Spedice, doprava, logistika: - kusové a sběrné zásilky - letecké a námořní zásilky - celní služby - komplexní logistické projekty.

Půjčovna: - lodě, lodí, loď. Vyhlídkové plavby-parník: - plavba trvá cca 50 min Provoz v měsících květen-říjen. Začátky jízd (plavby) Smetanovo nábřeží.

Silniční přeprava Letecká přeprava Námořní přeprava Skladování

Letecká přeprava Námořní přeprava Doprava - nákladní - pozemní přeprava

Nabídka služeb: - silniční doprava - železniční doprava - lodní a letecká doprava - přeprava nebezpečných nákladů - přikládková doprava - přeprava kontejnerů - přeprava chladírenskými vozy - sběrná služba - skladování a logistika - informační servis a poradenství

Logistické služby - letecká nákladní přeprava - přeprava po moři - silniční přeprava - skladování a distribuce

Autodoprava, doprava: - mezinárodní kamionová doprava - námořní kontejnerová přeprava - kompletní služby v oblasti logistiky.

Spedice, přeprava, doprava, logistika, skladování: - vnitrostátní - mezinárodní - automobilová - železniční - námořní - kombinovaná - po celé Evropě a Asii. - sběrná služba do Ruska a Rumunska - vyclení skladování a distribuce v Rusku. Specializace na Rusko, Pobaltí a Balkán (Litva, Lotyšsko, Estonsko, Rumunsko, ...

Mezinárodní a tuzemská doprava a spedice: - silniční - celovozové náklady - přikládky - námořní doprava - letecká doprava - kombinovaná doprava. Kompletní logistika, skladování, poradenství. Provozovna Čelakovského 1457, 508 01, Hořice

Mezinárodní a vnitrostátní doprava a spedice. Mezinárodní přepravy kusových a celovozových zásilek po celé Evropě a na Blízký východ.

Naše služby: - mezinárodní a vnitrostátní silniční doprava celovozových a částečných zásilek - letecká, námořní doprava - logistika, distribuce.

Celní služby - skladování Kurýrní služba Letecká přeprava zásilek Námořní přeprava zásilek Nákladní doprava Zemní práce

Výroba: -elektroinstalační materiál -keramika pro slévárny -topná keramika. Elektroinstalační materiál-porcelán: -pojistkové spodky E27* a E33* a jejich varianty -nulové můstky 25A* a 63A* -svítidla keramická v provedení IP20 a IP54. Keramika pro slévárny z materiálu pyrostat s tepelnou odolností do 1460 stupňů ...

Autodoprava - Bema CZ - spediční činnost, mezinárodní kamionová doprava. Vozový park - DAF a návěsy, Lowdeck, sklápěcí návěs.

Opravy ostatních dopravních prostředků a pracovních strojů -Pronájem a půjčování věcí movitých -Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství -Velkoobchod a maloobchod -Zprostředkování obchodu a služeb -Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů -Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků