Skladování zásob a jejich expedice musí být vždy v rukou zkušených odborníků. Logistiku, expedici i příjem zboží mohou zrealizovat externí firmy, stejně jako přepravu standardních i nadměrných nákladů. Kamionová, železniční či jiná přeprava je tu pro vás.

METRANS, a.s. - přeprava zboží na druhou stranu světa!
Spojujeme hlavní námořní nákladní uzly, jako jsou přístavy v Severním moři a na Jadranu, nebo širokorozchodné železniční uzly s vnitrozemskou Evropou. Všech 17 intermodálních terminálů tvoří páteř našeho intermodálního systému METRANSU ve střední a východní Evropě, která uspokojuje všechny potřeby železniční kombinované dopravy. Přeprava s námi ...
METRANS, a.s. - přeprava zboží na druhou stranu světa!
ZDEMAR CZECH s.r.o. - Váš spolehlivý partner pro přepravu
Naše společnost poskytuje dopravní služby již dvacet let. Zabýváme se přepravou sypkých materiálů, paletového zboží, tekutých materiálů, ale i odpadů v režimu ADR. Našim zákazníkům zajistíme přepravu šitou přímo na míru, dle jejich přání a možností. Máme velmi silné postavení na trhu a nabízíme profesionalitu, odbornost a zkušenosti.
ZDEMAR CZECH s.r.o. - Váš spolehlivý partner pro přepravu
Jsme moderní logistická firma, nabízející transport a skladovací služby ve vnitrostátní i mezinárodní oblasti.

Mezinárodní přeprava: expresní, letecká, námořní, silniční a železniční doprava.

Služby: - vnitrostátní, mezinárodní přeprava, logistika: - silniční, železniční, námořní přeprava.

Naše firma LAGARDE SPEDITION spol. s r.o. se sídlem v Chebu Vám nabízí služby v oboru logistika, skladování, spedice, autodoprava a také poradenskou činnost. Nákladní vnitrostátní a mezinárodní silniční doprava: -cisternová přeprava -sklápěčky -valníková přeprava -posuvné podlahy Vozový park - 131 nákladních automobilů. Služby: ...

Nákladní doprava: -vnitrostátní -mezinárodní -přeprava objemných nákladů -logistické služby.

Nákladní autodoprava - vnitrostátní a mezinárodní přeprava. Servis, oprava dopravních prostředků, nákladních vozidel. Čerpací stanice - prodej pohonných hmot - automyčka.

Služby: - nákladní autodoprava vnitrostátní a mezinárodní

Služby - outsourcing - montáž sériových dílů - průmyslová sériová výroba - ruční práce - kontrola kvality - skladové a logistické služby - třídící a balící činnosti.

Spedice. Logistika. Mezinárodní kamionová doprava

Spedice, logistika - nákladní doprava tuzemská a mezinárodní.

Vnitrostátní a mezinárodní přeprava a logistika - železniční přeprava - námořní doprava - silniční nákladní přeprava.

Autodoprava: -mezinárodní nákladní dopravy a spedice -možnost celovozových zásilek a sběrných služeb -přeprava zásilek do všech zemí Evropy i mimoevropských států -zásobování -nákladní autodoprava.

Revizní služby a služby spojené s kontrolou kvality. Kontrola povrchu dílů. Kontrola funkce výrobků. Výstupní kontrola. Logistické služby. Třídící práce. Montáž, kompletace součástí. Přeměření dílů.

Silniční nákladní doprava: -mezinárodní -vnitrostátní. Dopravní a logistické služby.

Autodoprava: -mezinárodní a vnitrostátní doprava -spedice, logistika -přeprava kusových zásilek -přeprava do 8 osob. Služby: -kompetalce reklamních tiskovin -skladování.

Služby: -mezinárodní, vnitrostátní autodoprava. -skladování.

Zprostředkovatelská a obchodní činnost: - export a import komodit, zboží - hlavně dřeva všeho druhu - logistika - pracovní agentura - dovoz a nových a ojetých aut - realitní činnost - pronájem nemovitostí - ubytování - gastronomická činnost.

CZECH INTERNATIONAL, a.s. - nejvýznamnější agentura celních služeb v ČR. Společnost poskytuje plnou podporu ve všech aspektech celního a daňového řízení, vč. přípravy žádostí a poradenství. Mimo přepravu a celní služby, poskytuje dále optimální řešení v oblasti skladové a distribuční logistiky. Disponujeme vysokým kapitálem ve výši 250 mil. Kč ...

Přepravní a spediční společnost: -mezinárodní a vnitrostátní doprava celovozových zásilek -malé vozové zásilky -vnitrostátní doprava kusových zásilek -mezinárodní doprava kusových zásilek -skladování a logistické služby -skladování v celních skladech -skladování v daňových skladech -celní služby.

Nabídka skladovacích a logistických služeb.

-Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě -Velkoobchod a maloobchod

Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě -Realitní činnost, správa ...

Montáž - ochrana vozidel proti krádeži - GSM a GPS lakalizace - autoalarmy - centrální zamykání Dodávka - zabezpečovací kamerové systémymontáž - EZS elektronické zabezpečovací systémy - CCTV kamerové systémy - domácí telefony - připojení na PCO pult centralizované ...