Tuzemská nákladní doprava realizuje přepravu klasických zásilek, standardních balíků i výjimečných nadrozměrných nákladů, kontejnerů, sypkých i kapalných látek, běžných i nebezpečných. Vnitrostátní přeprava může být realizována jednorázově nebo pravidelně.

Provádíme montáž i prodej: -stavba rodinných a bytových domů -výroba a stavba betonových plotů -betové ploty -široká nabídka -zaměření -doprava -montáž.

Společnost je držitelem certifikátů ISO 9001, ISO 9002 Výroba, prodej: -betonové dílce pro kanalizace, komunikace, pozemní stavby a ekologii. Kanalizace: -trouby betonové a železobetonové -šachtové dílce -šachtové duo KOMPAKT -dílce pro povrchové odvodnění. Komunikace a drobný stavební materiál: -dlažby -licová zdící ...

Doprava: - nákladní vnitrostátní a mezinárodní - expresní dodávková přeprava Kamionová doprava. Logistika. Spedice: - po celé Evropě.

Stavební společnost: -rodinné domy na klíč -stavby občanské, bytové, průmyslové. Projektová a inženýrská činnost: -projekce v investiční výstavbě. Realitní činnost. Obchodní činnost. Autodoprava. Silniční motorová doprava. Zemní práce. Půjčovna: -stavební stroje -malá mechanizace.

Působí na trhu v oblasti prodeje pevných paliv již od roku 1991. Tato naše více než dvacetiletá praxe se projevuje v profesionálním přístupu k zákazníkovi. Všichni naši zaměstnanci jsou připraveni vám poskytnout kvalitní a levné služby. V maximální možné míře se časově přizpůsobujeme požadavkům našich zákazníků. Zavedli jsme pro vás sobotní ...

Služby: - nákladní kamionová doprava.

Rozvážíme palivové dřevo, černé uhlí, koks

Společnost Mibag - Miroslav Šmíd se soustředí na těžkou stavební dopravu, zemní a bourací práce. Provádíme výkopy inženýrských sítí, úpravy vodních toků, skrývky zeminy i výstavbu dopravních staveb. Další naší činností je prodej sypkých stavebních materiálů a přeprava zemních strojů. Sídlíme v obci Ladná, okres Břeclav. Zakázky realizujeme v rámci ...

SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti stěhování, autodopravy a skladování. Stěhujeme byty, domy, firmy, instituce a specializujeme se na manipulaci s těžkými břemeny. Stěhujeme do zahraničí: Garantujeme odborné a vysoce profesionální služby.

Činnost: - kontejnerová autodoprava - dovoz písku, štěrku, betonu a odvoz sutí i odpadu

Prodej: - palivové dřevo, dříví Služby: - kontejnerová doprava - odvoz sutě, sutí - zemní práce - bourání

Autodoprava. Mezinárodní kamionová doprava MKD, nákladní (zajištění přepravy do všech států v Evropě). Tuzemská kamionová doprava-nákladní. Export-přeprava nábytku do západní Evropy (skříňové návěsy). Spedice (vlastní vozy+smluvní přepravci). Zasilatelství. Logistika. Transport-přeprava. Celní deklarace. Veřejný celní sklad: ...

Činnost: - autodoprava - zemní, výkopové práce.

Kontejnerová doprava. Čištění a údržba komunikací: -strojní zametání komunikací -strojové odstraňování psích exkrementů.

Nákladní autodoprava, zasilatelství - doprava tuzemská i mezinárodní - přeprava nadrozměrných zásilek - přeprava stavební, zemědělské, manipulační a ostatní techniky.

Služby: - mezinárodní, vnitrostátní nákladní autodoprava - přeprava nebezpečných nákladů ADR Oprava, servis: - motocykly zn. BMW.

Služby: - nákladní autodoprava.

Služby: - nákladní autodoprava vnitrostátní, mezinárodní - spedice - logistika - skladování

Služby: - těžká, nadměrová doprava - vnitrostátní a mezinárodní kamionová doprava - přeprava kusových zásilek - expresní přeprava - spediční činnost.

Společnost PETROTRANS byla založena v roce 1997 a v současné době je ve vlastnictví holdingu UNIPETROL. Společnost se zabývá speciální automobilovou cisternovou dopravou, zejména potom dopravou kapalných ropných produktů: - pohonných hmot - leteckých a technických benzinů - petroleje - topných, motorových, převodových a průmyslových ...

Služby: - nákladní autodoprava vnitrostátní, mezinárodní

Služby: - nákladní autodoprava.

Služby - nákladní vnitrostátní a mezinárodní autodoprava - doručení zásilek - stěhování.

Přepravní služby těžkých a rozměrných nákladů: - mezinárodní, vnitrostátní kamionová přeprava - expresní přeprava - přeprava kusových zásilek.

Činnost: - nákladní autodoprava - spedice - zemní práce - jeřábnické práce - stavební činnost - catering Ubytování, služby: - penzion - motorest - restaurace Ostružná 30