Tuzemská nákladní doprava realizuje přepravu klasických zásilek, standardních balíků i výjimečných nadrozměrných nákladů, kontejnerů, sypkých i kapalných látek, běžných i nebezpečných. Vnitrostátní přeprava může být realizována jednorázově nebo pravidelně.

Vnitrostátní a mezinárodní kamionová přeprava: - sypké hmoty.

Autodoprava: - doprava nákladním vozem MAN s třístranným sklápěčem (Avia A3, uhlí, štěrku, písku a jiných stavebních materiálů. Vůz má nosnost 4 tuny a rozměry nákladní části pro 6 palet. TAXI služba.

Stavební práce: - stavby na klíč - rekonstrukce a opravy objektů - elektromontáže včetně revizí - autodoprava.

Služby - nákladní doprava, přeprava sypkých materiálů sklápěcími vozy - Tatra T 815

Nákladní doprava - spedice, logistika, přeprava: - tuzemská, vnitrostátní - zahraniční, mezinárodní celý svět (zejména Itálie, Německo, Benelux, Francie, Polsko a jiné) - letecká, námořní. Skladování, sklad včetně skladové evidence, logistické služby (rozdělování zásilek a distribuce - celní deklarace - přeprava ADR. Skladování, ...

Nákladní doprava - zeminy, sutě, sypké materiály, zemědělské komodity Zimní a letní údržba komunikací - čištění zametacím vozem komunikace, objekty, areály Zemědělské služby - rozmetání matriálů na pozemky, sečení, mulčování, obracení a shrnování sena Cisternová doprava - přeprava kejdy, digestátu a odpadních vod, aplikace materiálů ...

Stavební práce: - zemní a přípravné práce - výstavba lesních cest - zřizování svážnic - úpravy trénů, plánic - úpravy vodních toků - nakládka zeminy, kameniva - zimní údržba.

Služby: - autodoprava - nákladní tuzemská doprava - spedice - přeprava materiálu Prodej: - štěrk - písek - kačírek.

Autoklempířské práce. Vnitrostátní autodoprava: - do 6 tun. Zámečnické práce: - brány - ploty. Kovoobrábění.

Služby: - kamionová doprava vnitrostátní i mezinárodní - stěhování - skladování. Autoservis: - servis osobních, dodávkových, nákladních vozidel, obytných vozů a přívěsů - plnění klimatizací - diagnostika - příprava na STK - zajištění STK. Provozovna a kancelář: V Zahrádkách, Lutín

Služby: - kurýrní služba - nákladní autodoprava tuzemská - přeprava zásilek.

Taxislužba zajišťující přepravu v Olomouci i mimo region. Help Drink (Drink servis), expresní přeprava zásilek. Non-stop dispečink. Bez nočního příplatku, každá desátá jízda zdarma. Stanoviště najdete u hlavního a autobusového nádraží a u OD Timpo.

Zasilatelství a zastupování v celním řízení. Zprostředkování obchodu a služeb. Silniční motorová doprava: - nákladní nad 3, 5 tuny - nákladní do 3, 5 tuny.

Činnost: - vnitrostátní i mezinárodní nákladní autodoprava

Služby - vnitrostátní nákladní doprava - přeprava sypkých hmot.

Autodoprava: -Zajištění přepravy sypkých i kusových materiálů. -Provádění prací hydraulickou rukou. -Zemní a výkopové práce.

Autodoprava - vnitrostátní a mezinárodní silniční kamiónová přeprava.

Společnost Smětal s.r.o. se sídlem v Bystrovanech u Olomouce se zaměřuje na kontejnerovou dopravu a nakládáním s odpady včetně recyklace stavební suti, pro kterou využívá vlastní recyklační centrum. Kontejnery si můžete vybrat ze tří základních typů dle vaší potřeby. Také vám rádi zajistíme prodej písku a štěrku. Mezi naši další činnost také patří ...

Nákladní autodoprava: - sypké materiály - dovoz uhlí, štěrku, písku.

Přeprava potravinářského zboží speciálními chladírenskými nákladními automobily v tuzemsku i zahraničí. Přeprava chlazených i nechlazených potravin izotermickými vozidly Renault v celé řadě ložných ploch a tonáží.

Pronájem: - montážní plošiny do výšky 13, 16, 18, 19, 21, 27, 35 - stavební manipulátor do výšky 16 m a 25 m - rizikové kácení, ořezy stromů, výškové práce, teleskopické manipulátory, pronájem plošin, zdvihací technika, práce ve výškách, plošiny Kontejnerová přeprava do 5 t, hydraulická ruka, kontejner.