Taxislužby nabízí komplexní servis transportních služeb osob, ale i předmětů. Odvoz na letiště, z nemocnice nebo z nákupního centra. K dispozici je jak vnitrostátní, tak i mezinárodní taxislužba, ale i přeprava menších balíků z jednoho místa na druhé.

Dálková přeprava Opava - Praha, Ostrava, Brno, Vídeň, Katovice, Londýn. Doprava do kterékoliv části ČR a Evropy.

Firma Stěhování Dopraváček René Nováčka s dlouholetou tradicí zajišťuje veškeré stěhovací a vyklízecí práce včetně zajištění přepravy po celé České republice i Evropské unii. Kompletní stěhování v ČR a EU: - levné a rychlé stěhování bytů a firem, kanceláří - nonstop příjem zakázek - ZDARMA 800 888 408 - stěhování objemného a těžkého ...

Opravy užitkových a osobních vozidel: - brzdové systémy, řízení, spojky, rozvody motorů, výfuky, podvozkové části a veškeré mechanické části vozidla : - výměna motorových olejů, filtrů a ostatních kapalin - příprava na technické prohlídky a provedení STK a EMISI - kompletní prohlídky vozidel - drobné elektrikářské práce - montáž doplňků a ...

Zemědělská činnost. Zemědělská prvovýroba, výroba: - rostlinná - živočišná - zemědělské produkty. Doprava, autodoprava silniční: - osobní - nákladní - vnitrostátní - mezinárodní přeprava. Kovovýroba, kovoobrábění.

Adalbert Limousine Service Vám nabízí kompletní služby v oblasti pronájmu limuzín s řidičem. Samozřejmostí je nadstandardní přístup a chování řidičů k zákazníkům.

Naše služby: - vnitrostátní i mezinárodní osobní přeprava osobními vozy a mikrobusy - přeprava osob - doprava na letiště - expresní přeprava zásilek - autopůjčovna mikrobusů, dodávek, střešních nosičů, autoboxů a nosičů kol.

smluvní přeprava osob, taxislužba vše nonstop!!!! Uklidové služby. Internetový prodej proutěného zboží.

Služby: -osobní doprava -ubytování -masáže -prodej ovčích výrobků MERINO.

Služby: - mezinárodní, vnitrostátní osobní doprava - mezinárodní, vnitrostátní autobusová doprava.

Vyklízení bytů Teplice. Taxi služba - osobní doprava.

Kurýrní služby, přeprava osob, zastavárna, výkup zlata.

Taxislužba: -spolehlivá přeprava osob a kusových zásilek v ČR a EU. 2x osobní vozidlo 1x mikrobus/minibus 8 míst Airport taxi Brno, Vídeň, Bratislava, Praha Drink&Drive servis Vinné sklepy, slavnosti vína a vinobraní Brněnské veletrhy a výstavy Podivín, Rakvice, Velké Bílovice, Kobylí, Bořetice, Vrbice, Čejkovice, Brumovice, Horní ...

Služby: - mikrobusová doprava - osobní autodoprava - dodávková autodoprava - autopůjčovna.

Osobní přeprava vlastním i půjčeným vozidlem.

Velkoobchod, distribuce desinfekčních a čistících prostředků - přípravky pro prevenci rakoviny a posílení imunity organismu. VIP Transport - přeprava osob i zásilek.

Služby: - doprava, transfery na a z letiště Praha - individuální přeprava po ČR i do států Evropské unie

Služby: -taxislužba - nonstop -taxi České budějovice -nonstop taxi České Budějovice. TAXI-Budějovice s.r.o. je od roku 1992 největší a nejstarší taxislužba v Českých Budějovicích. Spolehlivost a ochota je naší prioritou a proto si můžete být jisti, že v rámci Českých Budějovic přistavíme požadované vozidlo do 10 minut od Vašeho zavolání na ...

Prodej: -brikety se skvělou výhřevností -okrasné kameny do zahrad. Služby: -kamionová doprava -drink''n''drive doprava v Brně.