Taxislužby nabízí komplexní servis transportních služeb osob, ale i předmětů. Odvoz na letiště, z nemocnice nebo z nákupního centra. K dispozici je jak vnitrostátní, tak i mezinárodní taxislužba, ale i přeprava menších balíků z jednoho místa na druhé.

Nákladní doprava Taxislužba

-Kovovýroba -Poskytování služeb pro zemědělství a zahradnictví Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče

Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče

Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče -Maloobchod motorovými vozidly a jejich příslušenstvím

Taxi nonstop: - vozidla s klimatizací - jedno s DVD přehrávačem - možnost odtahu vozidel i ze zahraničí - autobusová doprava (30míst) - nákladní doprava.

Taxislužba od 06.10.2008 do 19.08.2020

Doprava, autodoprava: - nákladní - taxi.

Taxislužba: - přeprava osob v rámci celé ČR a zemí EU - zajištění firemních akcí, svateb, narozenin - smluvní přeprava pro firmy - Drink servis - odvoz aut v případě Vaší indispozice - přeprava probíha klimatizovaným vozem Škoda Octavia Combi - maximální přeprava 4 osob. V případě potřeby zajistím i další vozidla.

Osobní taxislužba a pronájem osobních vozů s řidičem. Non - stop provoz. Po Novém Městě nad Metují jednotná cena, možnost odvozu kol, drink servis, možnost objednání.