Taxislužby nabízí komplexní servis transportních služeb osob, ale i předmětů. Odvoz na letiště, z nemocnice nebo z nákupního centra. K dispozici je jak vnitrostátní, tak i mezinárodní taxislužba, ale i přeprava menších balíků z jednoho místa na druhé.

Jiří Koten – Taxislužba Kutná Hora, přeprava osob
Cenově dostupnou, kvalitní a hlavně spolehlivou přepravu osob pro Vás zajistí Taxislužba Kutná Hora pan Jiří Koten. Provozujeme přepravu osob jak vnitrostátní, tak i mezinárodní. Disponujeme klimatizovanými vozy s možností připojení na WI-FI. Rovněž našim zákazníkům umožňujeme platbu kartou nebo pomocí technologie NFC.
Jiří Koten – Taxislužba Kutná Hora, přeprava osob
Autodoprava, přeprava: - autobusová - nákladní - tuzemská - zahraniční - radiotaxi - zemní práce

-Kovovýroba -Poskytování služeb pro zemědělství a zahradnictví Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče

Taxi nonstop: - vozidla s klimatizací - jedno s DVD přehrávačem - možnost odtahu vozidel i ze zahraničí - autobusová doprava (30míst) - nákladní doprava.

Osobní taxislužba a pronájem osobních vozů s řidičem. Non - stop provoz. Po Novém Městě nad Metují jednotná cena, možnost odvozu kol, drink servis, možnost objednání.