Taxislužby nabízí komplexní servis transportních služeb osob, ale i předmětů. Odvoz na letiště, z nemocnice nebo z nákupního centra. K dispozici je jak vnitrostátní, tak i mezinárodní taxislužba, ale i přeprava menších balíků z jednoho místa na druhé.

Je nonstop, rychlé a bezpečné taxi z Opavy. Zajišťuje dopravu na: - firemní akce, svatby či oslavy - senior servis - odvoz seniorů na nákup, do nemocnice i k lékaři - privátní dopravu zásilek- naloží a dopraví bezpečně vaše zásilky

Služby: - taxi - přeprava osob - přeprava dětí a seniorů

Služby - pořádání společenských akcí na klíč - přeprava osob, doprava na letiště.

Taxislužba. Pevná stanoviště: - Bohumín, tel.: 800 112 113 - Karviná, tel: 800 114 115 - Orlová, tel.: 800 112 113

Činnost: - taxi - taxislužba Havířov: tel.: 596 420 092, 800 135 136 Český Těšín: tel.: 596 324 330, 800 151 151

Služby: - drink servis - odvoz vaším autem z akcí, rodinných či firemních večírků, oslav - odvoz aut ze svatby - odvoz vaším autem na letiště

Služby: - osobní přeprava - přeprava 1- 8 osob - mikrobus - přeprava zboží 1, 5 t - stěhování

Výroba, prodej, e-shop, montáž: - veškeré typové horizontální či vertikální žaluzie v mnoha barevných odstínech - sítě proti hmyzu, okenní fólie, garážová vrata Hörmann a sušáky do plastových oken. Dále zajišťujeme osobní přepravu (minibus 8+1) a dodávkovou dopravu - stěhování.

CITY TAXI OSTRAVA. Taxislužba, taxi-služba: -nonstop provoz -největší a nejrozšířenější v Ostravě -přistavení vozů v Ostravě zdarma -počet vozů 40.

Osobní doprava klimatizovanými mikrobusy pro 1 až 20 osob: - tuzemsko, zahraničí. Nákladní doprava s přívěsným vozíkem do 2t. Expresní přeprava zásilek po celé EU.

Taxi služba: - drink taxi a drink servis, přeprava - osoby i menší náklady osobními vozem - senior služba - přeprava dětí do škol a zájmových činností - po dohodě zajistíme i dětskou sedačku.

autodoprava + přeprava osob + stěhování, více na www.transslayer.cz Vše v rámci celé EU. t. 777 307 355 (nonstop)

Taxi služba Hanys působí převážně na území města Orlová. Zajištujeme pohodlnou a bezpečnou přepravu v kteroukoliv denní nebo noční dobu. Nabízíme také drink servis a senior taxi pro obce Dětmarovice a Dolní Lutyně. Taxi Hanys je tu pro Vás 24 hodin denně 7 dní v týdnu - volejte 774 43 45 47.

Levné taxi na a z letiště Ostrava. Naše vozy Vás převezou např. na letiště do Katowic, Krakowa, Vídně atd .

Bezpečná a rychlá přeprava osob klimatizoványmi vozy v rámci regionu, celé ČR i do zahraničí. Smluvní ceny. Drink servis-odvezeme vás i vaše auto. Rozvoz zásilek-kurýrní služba .Vozy 2x Škoda Octávie combi, 1x VW Sharan (6 míst). Možnost dlouhodobé spolupráce.

Dálková přeprava Opava - Praha, Ostrava, Brno, Vídeň, Katovice, Londýn. Doprava do kterékoliv části ČR a Evropy.

Firma Stěhování Dopraváček René Nováčka s dlouholetou tradicí zajišťuje veškeré stěhovací a vyklízecí práce včetně zajištění přepravy po celé České republice i Evropské unii. Kompletní stěhování v ČR a EU: - levné a rychlé stěhování bytů a firem, kanceláří - nonstop příjem zakázek - ZDARMA 800 888 408 - stěhování objemného a těžkého ...

Zemědělská činnost. Zemědělská prvovýroba, výroba: - rostlinná - živočišná - zemědělské produkty. Doprava, autodoprava silniční: - osobní - nákladní - vnitrostátní - mezinárodní přeprava. Kovovýroba, kovoobrábění.

Služby: - dodávková autodoprava vnitrostátní i mezinárodní - osobní autodoprava, přeprava až 8 osob Prodej, montáž: - plastová okna