Taxislužby nabízí komplexní servis transportních služeb osob, ale i předmětů. Odvoz na letiště, z nemocnice nebo z nákupního centra. K dispozici je jak vnitrostátní, tak i mezinárodní taxislužba, ale i přeprava menších balíků z jednoho místa na druhé.

Nejlevnější taxislužba v okolí Moravských Budejovic.Tak neváhejte a ve dne i v noci jezděte v našem taxi.Tel:731 38 64 38

Taxislužba: -osobní -odvoz z firemních akcí, oslavy, svatby -odvoz menší zásilky.

Taxislužba. Kurýrní služba. Drink and drive servis: - odvoz vozu.

Taxi Dobeš je soukromý dopravce, který poskytuje spolehlivé služby po městě Třebíč i mimo něj. Využít můžete převoz až čtyř dospělých osob, kurýrní službu nejen po Třebíči, ale také např. Taxi pro seniory.

Služby: - autostop bez rizika - hledám spolucestujícího - hledám odvoz.

Autoškola: -výcvik řidičů skupiny M, A, B, C, D, T, E -školení řidičů tuzemské i zahraniční dopravy. Taxi služba: -tel.777717817. Autodoprava, tel.608460400: -přeprava kontejnéry -odvoz odpady.

-taxi třebíč -kurýrní, osobní Zajištění: -Taxi nonstop -Volkswagen sharan-7 míst, Škoda Octavie -odvoz na služební cesty, svatby, večírky luxusním vozem Superb a Pasat -nejlépe objednávky předem. VŠECHNY VOZY KLIMATIZOVANÉ.

Nákladní doprava Taxislužba Prodej - oděvy

Služby: -taxi -odvoz oslavy, narozenin, firemní akce -kurýrní -přeprava menších zásilek.

Taxi. -nabízíme vnitrostátní i mezinárodní přepravu osob a zásilek do 100 kg.

-Maloobchod motorovými vozidly a jejich příslušenstvím Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče

Silniční motorová doprava - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče

-Zprostředkovatelská činnost vyjma činností uvedených v § 3 živnostenského zákona a oborů stejného druhu a vyjma činností uvedených v příloze 1-3 živnostenského zákona -Obchodní činnost - koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej, vyjma činností uvedených v § 3 živnostenského zákona a vyjma činností uvedených v příloze 1 - 3 ...

přerušeno od 01.04.2014 do 31.12.2019 Autobazar: -vozidla -dovoz automobilů na zakázku -automobily osobní, užitkové všech značek, tuzemské i zahraniční. Motocykly: Opravy, servis a náhradní díly na motocykly. Prodej: použité motorky, nové i použité náhradní díly na motorky. -dovoz.