Využijte služeb bytového architekta, pokud potřebujete vypracovat dispoziční řešení interiérů, barevné řešení, 3D vizualizace, projektovou dokumentaci a finální realizaci s použitím moderního a atypického nábytku. Všechny služby pro útulný a moderní domov!

Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení -Projektování elektrických zařízení

Naše architektonické studio Gaudi se sídlem ve městě Ostrov v Karlovarském kraji se soustředí na urbanistické studie. Služby architektonického studia: - urbanistické studie - urbanismus - interiérový design. Máme více jak 40-ti letou odbornou praxi, během které jsme získali zkušenosti jak s menšími urbanistickými celky typu vesnice, ...

Ing. Karel Drahokoupil nabízí kompletní služby projektové kanceláře v rámci Karlovarského kraje i příhraniční oblasti Německa se specializací na projektování pozemních staveb. Služby projekční kanceláře: - zpracování projektové dokumentace - poradenství a projektování v investiční výstavbě - projekce rodinných domů, bytových domů, hotelů, ...

Projekční kancelář, služby: - projekce dopravních staveb - urbanismus - architektura

Projekční kancelář - architektonické studie, vizualizace - projektové dokumentace.

Stavební a projekční kancelář: -inženýrská činnost -projektová činnost -provádění staveb -správa a údržba nemovitostí -realitní činnost.

Projektová činnost zaměřená na Feng Shui.

Návrh a realizace interiérů - kuchyně - kancelářský nábytek - komerční nábytek - bytové doplňky - sedací nábytek - osvětlení.

Výroba, prodej: -kuchyňské linky -vestavné skříně -jednotlivý nábytek Prodej: -sedací soupravy -ložnice, matrace a rošty -stoly a židle -vestavné spotřebiče, drtiče odpadu -drátěný program -krbová kamna -plovoucí podlahy -interiérové dveře Služby bytové architektury: -poradenství -grafické návrhy

Služby: - správa, údržba, úklid a ostraha budov - realizace a údržba parků, zahrad a hřišť

Návrh, vizualizace: - koupelny - interiéry Prodej: - software ArCon

Projekční činnost, architektonické studio - projektové dokumentace.

Služby projektantům, architektům a stavebníkům v oblasti inženýrské činnosti ve stavebnictví. Zajištění vypracování projektové dokumentace staveb - občanské a průmyslové stavby, rodinné domy, rekonstrukce, přístavby. Geodetické práce a vyhotovení průzkumů pro přípravu stavby.

Projekční ateliér. Architektura. Interiér. Stavební dokumentace. Design.

Nabídka vizualizovaných 3D návrhů bytových a komerčních interiérů: -architektonické studie staveb či rekonstrukce budov.

Služby: -projektová činnost -architektonické studie -projektová dokumentace -výměra stavby, propočty, rozpočty stavby -projekty pro provádění stavby. Znalecká kancelář, oceňování nemovitostí. Odhady nemovitostí. Správy nemovitostí, administrativní správa.