Využijte služeb bytového architekta, pokud potřebujete vypracovat dispoziční řešení interiérů, barevné řešení, 3D vizualizace, projektovou dokumentaci a finální realizaci s použitím moderního a atypického nábytku. Všechny služby pro útulný a moderní domov!

Jezírko Servis Tomáš Červinka
Společnost Jezírko Servis poskytuje konzultace, jak v dnešní době realizovat levné bydlení v přírodě. Současně nabízí kompletní realizace bydlení a celého okolí domu - zahrady, zahradní jezírka - koupací, okrasná, na chov ryb, bio bazény. Působí v regionu Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Praha. Pokud máte rádi přírodu a zajímá Vás, jak ...
Kompletní realizace novostaveb. Rekonstrukce staveb na klíč Návrhy interiérů a koupelen. Kompletní renovace interiérů. Zprostředkování prodeje či koupi nemovitosti, pozemku. Zprostředkování hypotečních a bankovních úvěrů, pojištění nemovitostí.

Interier centrum: - realizace a návrhy interiérů - typizovaný i atypický bytový nábytek - kuchyně - obývací stěny - vestavěné skříně. Stolařství, truhlářství.

Truhlářská výroba. Komplexní dodávka celých interiérů: - interiérové vybavení bytu - hotelový nábytek. Služby architekta, designera. 2D a 3D vizualizace. Odvoz starého nábytku.

Návrhy, realizace: - dětského pokoje. Výroba, prodej: - bytové doplňky - designové hračky - dětské koutky.

Architektonická, projekční a poradenská činnost: -architektka města Kroměříž -regenerace veřejných prostranství -urbanistické studie -rekonstrukce objektů -občanská a bytová výstavba -návrhy interiérů.

Xtina design se zabývá interiérovým designem, poradenstvím a návrhy v oblasti bytového designu, architekturou interiérů, tvorbou nábytku na míru, optimálním dispozičním řešení prostoru, realizací na klíč. Dodáme interiéru originalitu v souladu s přáním klienta.

Výroba, prodej: - dřevěných herních prvků, sestav na hřiště - městského mobiliáře - zahradního nábytku. Návrh a realizace: -aranžování inteiérů.

Inženýrská činnosti v oblasti silniční zeleně a dopravních staveb. Geodetické služby. Projekční činnost. TDI – technický dozor investora. Dopravní stavby. Údržba zeleně. Návrhy a realizace obchodních a bytových interierů.

Tvorba interiérů: - dispoziční řešení - návrh řešení daného prostoru - varianty pohledů - autorský dozor. Zhotovení stavebních výkresů pro stavební ohlášení, stavební povolení nové stavby, demoliční výměr apod. Služby: - návrhy, projekty, případná realizace interiérů, poradenství... - projekty občanské a bytové výstavby ( rodinné ...

3D vizualizace interiéry, exteriéry a stavby

3D vizualizace interiérů a exteriérů. Návrhy před realizací: - kuchyně - byty, jednotlivé pokoje - kancelářské prostory - školy - mobilní domy.

Studio zaměřené na architekturu a umělecký, interiérový design. Primárně sídlí v Kroměříži, ale působí také v Brně a dostupném okolí. Hlavním cílem je vytvářet estetická a funkční řešení architektury a užitných předmětů. Dokonalé prostředí je krásné a účelné, protože je složené z předmětů uměleckých i užitečných.

Vybavení obchodu: návrh, vizualizace, stavební práce, výroba atyp-nábytku, montáž interiéru. Celé ČR a SR. Kvalitní praktické řešení až po luxusní vzhled. Prodej obchodního zařízení: regály, stojany, vitríny, pulty, OZAP. Realizace výstavních stánků.

Stavební firma - výstavba na klíč. Zemní a výkopové práce. Služby architekta.

Realizace interiérů: - hotelové prostory, restaurace - prodejny, kanceláře - rodinné domy. Projektová dokumentace v 3D. Vlastní doprava.

Galerie koupelen. Maloobchod, prodej: -zařízení pro koupelny -dlažby -obklady -vany, sprchy Návrh, rekonstrukce: -koupelny -bytová jádra.

Projekční kancelář. Projekční činnnost, projektování: -projektování v investiční výstavbě -inženýrská činnost. -architektonické studie. -projekty interiérů.

Služby: -bytový architekt. Návrhy interiérů /interiéry/: -podle zásad čínského učení FENG SHUI (Každá světová strana jinak působí na člověka. Poznání těchto vlivů nás vede k harmonickému skládaní tvarů, barev a materiálů. Harmonii interiéru podporuje i využívání teorie čtyř ročních období) -3D** - fotorealistické ...

Představujeme Vám firmu Ing. Pavel Titl, která se zabývá projekcí, projektovou činností pro výstavbu občanských a průmyslových staveb. Dále pak provádím odhady nemovitostí a jejich ceny. Nabízím projektování obytných, průmyslových a zemědělských staveb. Služby: - projektová činnost (projekce): - pozemní stavby - ekonomická činnost: - ...

-Sklenářské práce, rámování a paspartování -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím -Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství -Potrubní a pozemní doprava (vyjma železniční a silniční motorové dopravy) -Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické ...

Realizace na klíč: - bytové interiéry - vybavení čistých prostor, laboratoří - vybavení kanceláří i komerčních prostor.