O pronájem bytových prostor v rodinných domech, bytech v panelových, cihlových nebo řadových domech a také nebytových prostor v podobě prodejen, skladovacích, komerčních nebo výrobních prostor se starají realitní kanceláře, ale také soukromé osoby.

Developerská společnost spravuje bývalý Dominikánský klášter datující vznik v období mezi 11. a 12. století na prestižní adrese v historickém centru města Olomouce. Pronájem: -kancelářské prostory -obchodní prostory.

Nabídka volnočasových aktivit pro děti i dospělé. Zájmová činnost: - cvičení pro ženy a dívky - kurzy francouzštiny - kondiční cvičení pro seniorky - letecko-modelářský kroužek - pěvecký sbor - střelecký kroužek - divadlo Pronájem prostor pro komerční využití: -velký sál s kapacitou až 200 osob -malý sál s kapacitou 50 osob ...

Tana - realitní kancelář. Prodej, pronájem nemovitostí.

Výstavba: - pozemní stavby - rekonstrukce staveb. Tepelné izolace průmyslové. Hydroizolace. Komplexní dodávka šikmých střech. Pokrývačské a stavebně klempířské práce. Pronájem nemovitostí.

Pronájem: -kancelářské a skladovací prostory.

Pronájem a správa: -vlastní nemovitý majetek. Developerská činnost. Realizace: stavby průmyslových objektů, skladových hal přímo „na míru“ klienta.

Správa a provoz obchodního centra HANÁ a nákupního parku HANÁ v Olomouci.

Obchodní dům. Pronájem: -kancelářské, prodejní a skladovací prostory.

Služby: - účetnictví - pronájem vlastních nemovitostí

Pronájem: - skladové prostory - výrobní prostory - byty.

Služby, poradenství: - marketing - průzkum trhu. Pronájem: - kanceláře, haly, sály a učebeny.

Výroba: - letáky, plakáty, vizitky, internetová reklama. Realitní činnost. Tvorba webových obchodů a prezentačních stránek. Úklidové práce: - firmy, domácnosti, stavby, školy, auta. Montáž: - žaluzie, markýzy, sítě proti hmyzu - rámové lešení včetně dopravy.

Realitní kancelář Job: - zprostředkování prodeje (koupě, pronájmu) nemovitosti - jednání s příslušnými katastrálními, stavebními, pozemkovými a případně jinými úřady - prezentaci nemovitostí.

Pronájem vlastních nemovitostí: - bytové a nebytové prostory.

Činnost: - obchod s bytovými domy - výkup pozemků - projektová dokumentace.

Inzerce nemovitostí zdarma - inzertní server pro všechny lidičky. Inzerce domy, byty, komerční objekty, pozemky, zahrady, chaty, chalupy, garáže, byty. Prodej, pronájem, nájem, koupě, nabídka, poptávka nemovitostí - rodinné domy, byty.

Pronájem: - nebytové prostory.

Realitní kancelář Realitní kancelář

Oceňování a odhady nemovitostí pro bankovní účely Realitní kancelář

Realitní činnost Realitní činnost Prodej - stavební materiál Projektové dokumentace Stavební činnost - rekonstrukce